vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 pryks666
#172364
rezultati?
 avion
#172446
Zdravo. Bilo je super.
Opazil sem, da je med samim tekom en fotograf ves čas slikal. Ima kdo kaj informacij ali bodo te slike kje objavljene?

lp,
 avion
#172457
Pozdravljeni,
Kdaj bo pokljuški maraton?

Že vnaprej hvala za odgovor.

lp,

Rok
 ika
#172468
v nedeljo, 22.03., natančnejše informacije še dobiš
 Š.D.Kaval
#172482
Pozdravljeni,
da bi v prihodnje lahko še bolje organizirali tako tekmovanje vas prosimo, da napišete kaj vam ni bilo všeč in s čim niste bili zadovoljni.
Tudi pohval se ne bomo branili.
LP
Š.D.Kaval
 sasak
#172503
Jaz nimam nobenih pripomb glede organizacije (edin čakanje rezultatov je bilo mogoče malo dolgo, ampak ste ta čas izkoristili za žrebanje, tako da je tudi hitro minlo). Drugače pa mi je bilo zelo fajn, da so bili štarti v razmaku da ni bilo take gužve, sploh v ta prvi klanc. saj če so proge dovolj široke in da je na začetku ravnina, ni panike , tk pa ko se po par 100 metrih proga zoža in gre u klanc, nam ki smo bolj odzadi ni najbolj fajn:). Saj vem da smo sami krivi... :)Jaz nimam nič proti skupinskim štartom, ampak mislim da bi vsak prireditelj mogel predvidet, kdaj bi bilo boljše, če bi bili štarti v razmaku 5 minut... Ker res ni fajn občutek, ko padamo, si hodimo po palicah, smučkah... Ampak tud to je po eni strani del tekmovanja!!! Fajn organizacija, se vidimo drugo leto!
Uporabniški avatar
 dexi27
#172510
A so že kje kakšni rezultati, stanja za SLOvenSKI maraton po sedanjih tekmah.
Jaz ne najdem :oops:
 ika
#172517
Pohvale organizatorju!
Proga je bila težka, ampak smo tako pričakovali, zato je bila pal lažja. Vreme ste očitni naročili in ga tudi dobili. Štart v treh skupinah mi je vlil samozavesti, saj sem pred seboj videla precej manj tekmovalcev kot sicer.
Za vse tiste, ki vas ni bilo - žrebanja praktičnih nagrad ni bilo konca, še jaz, ki pri takih zadevah vedno izpadem, bom lahko imela po zaslugi organizatorja čeden avto. Mislim, da je vsak nekaj odnesel. Pa ob prijavi smo ženske dobile vrtnico. Ni da ni!
Res ste se potrudili, naslednje leto pridemo spet!
 avion
#172519
Hvala. A za drugi teden je kej razpisano ali ne?

lp,

ROk
 Š.D.Kaval
#172525
Se strinjam s tem, da je malo prevč časa preteklo do objave rezultatov. Glavni razlog je bil, da je bilo na dan tekme relativno veliko prijav. Vsaka starostna kategorija je imela krog zaporednih številk, nekaj (v tem krogu) smo jih pustili za rezervo, vendar v nekaterih kategorijah premalo. Zato so posamezniki štartali izven kroga teh številk in je bilo potem veliko dela, da smo te tekmovalce razvrstili v prave kategorije.
Poleg tega so nekateri štartali ob nepravem času.
Upamo, da bomo uspeli prihodnje leto pridobiti sponzorja, ki bi omogočil elektronsko merjenje časov (s čipi), kar bi vse bistveno poenostavilo. Letos bi bil to finančno prevelik zalogaj.

LP
 hribovc1
#172598
Ali je mogoče, da naslednje leto štarta vsaka kategorija posebej, ker bo vsak imel dovolj prostora in bo potem bolj smiseln absolutni vrstni red za točke SLOvenSKI maraton. Zares pohvalno za tako modro potezo.
Predlagam, da vsak štarta kadar hoče, potem boste še lažje razvrstili nas vse v vse kategorije.
Uporabniški avatar
 dexi27
#172606
hribovc1 napisal/-a:Ali je mogoče, da naslednje leto štarta vsaka kategorija posebej, ker bo vsak imel dovolj prostora in bo potem bolj smiseln absolutni vrstni red za točke SLOvenSKI maraton. Zares pohvalno za tako modro potezo.
Predlagam, da vsak štarta kadar hoče, potem boste še lažje razvrstili nas vse v vse kategorije.



To pa je pametna ideja :!: :!: :!:

Se hecam, glede na to pa kolk jaz vem, bo drugo leto štart razdeljen glede na letošnjo uvrstitev.

A je zate kaka stvar, ki je sploh pametna al res vse samo kritiziraš, to pa mene zanima :roll: :roll: :?:

Glede na vse kritike, ki jih kar naprej daješ na tem forumu, pa moraš po moje imet bogate izkušnje iz takih tekem, pa bi mogoč kadaj katero delil z nami ali pa smo mi prenizki za to da bi zvedeli kako se stvarem streže ali pa samo .....

Pa brez zamere :!: :!:
Uporabniški avatar
 stari
#172617
hribovc1 ,
Očitno še nisi bil na nobeni tekmi oziroma maratonu v tujini.tam štarta tudi 10000 ali več tekačev pa se nihče ne pritožuje,štartni položaj oziroma boks dobiš glede na rezultae ,ki jih dosežeš v prejšnji sezoni maratonov v seriji Worldloppet,si tam kamor spadaš na kvaliteto.v boksu pa je ponavadi 1000 ali več tekačev ,odvisno kakšne kriterije postavi organizator.
Zate bi očitno bilo potrebno narediti posamičen start z razmakom 30 sekund ,da te ne bi kdo oviral. :D

lep dan
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA