vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 vencelj
#268585
Čeprav smo sredi decembra in se vreme (pa ne mislim na našega znanega tekaškega kolega s Sladkega vrha) za ta čas obnaša nekam čudno, vendarle mislim, da bo pravočasno nasulo zadosti snega, da bodo organizatorji po novem letu lahko uspešno spravili pod streho natrpani niz tekmovanj za Pokal SLOvenSKI maraton: http://www.modrakartica.com/slovenskimaraton/
Le priprave smučarskih tekačev zaenkrat še trpijo... :roll:

lp, vencelj
#268665
Tudi jaz upam da bo kaj kmalu sneg, da bomo lahko kaj kmalu laufal še na dilcah. Tale Pokal Slo maraton je ena prav luštna zadeva, lani sem bil na treh dirkah in mi je bilo super.
Mogoče kaj veš če se kje trenutno v Sloveniji oz na Gorenjskem da laufat na dilcah?
lp, Borut
#268713
KOVINSKI LEKARNAR napisal/-a:Mogoče kaj veš če se kje trenutno v Sloveniji oz na Gorenjskem da laufat na dilcah?
lp, Borut


Ej, pojma nimam! Sem že zjutraj prebral vprašanje, pa sem računal, da se bo morda čez dan našel kdo, ki kaj ve, a kaže, da ga ni, ali pa ni urejenih terenov...
Meni je smučarski tek še vedno najlepši šport, a je to navdušenje obratno sorazmerno z mojim dejanskim smučarskotekaškim udejstvovanjem... :mrgreen:

LP, vencelj
#268751
vencelj napisal/-a:
KOVINSKI LEKARNAR napisal/-a:Mogoče kaj veš če se kje trenutno v Sloveniji oz na Gorenjskem da laufat na dilcah?
lp, Borut


Ej, pojma nimam! Sem že zjutraj prebral vprašanje, pa sem računal, da se bo morda čez dan našel kdo, ki kaj ve, a kaže, da ga ni, ali pa ni urejenih terenov...
Meni je smučarski tek še vedno najlepši šport, a je to navdušenje obratno sorazmerno z mojim dejanskim smučarskotekaškim udejstvovanjem... :mrgreen:

LP, vencelj


Ma ja, na Pokljuki kot vem je proga
(sicer kratka) ampak majo naši biatlonci in reprezentanti skoz ene tekme tko da težko zraven prideš. Al pa Rogla -sam je pa daleč za nas gorenjce.
Sam res, kar se tiče lepote tega športa ga ni čez na novo zapadel sneg in na novo potegnjena proga ti pa skejtaš v prelepi naravi,...uf komej že čakam da grem :D

lp Borut
#268805
Danes sem bil na Pokljuki in je en krog, okoli 2 km, dobro urejen. Špure ni, je pa za drsalno tehniko OK. Praviloma je proga v dopoldanskih urah rezervirana za tekmovalce, po 12. pa navali narod ;)
Z
#270111
Moram priznat, da mi takale zima povsem ugaja...meni ja, a organizatorjem smučarskotekaških prireditev je že dvakrat prekrižala račune: odpoved prve tekme v Bohinju in druge v Logarski dolini!
Bo to soboto na Rogli kaj več sreče? Pa naslednjo v Tamarju?
#270358
vencelj napisal/-a:Moram priznat, da mi takale zima povsem ugaja...meni ja, a organizatorjem smučarskotekaških prireditev je že dvakrat prekrižala račune: odpoved prve tekme v Bohinju in druge v Logarski dolini!
Bo to soboto na Rogli kaj več sreče? Pa naslednjo v Tamarju?


Rogla ja ... pa še idealno vreme bo :)
Tamar ... če bo kaj snega??
#271710
Danes bi morala biti že 6. tekma SLO pokala, na Blokah, pa je le še ena več v nizu odpovedanih...http://www.modrakartica.com/slovenskimaraton/
Do sedaj je bila edino Rogla. Do 10. marca je napovedanih še pet tekem...bo kaj več sreče??

lp, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA