Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#187523
Lepo je Marjan dodal poročilo z Velebitskega trekinga. Torej bilo nas je veliko, ki smo se odločili že dan prej, da pridemo ne glede na razmere. Vendar kot so že predhodniki napisali, je bilo vreme v soboto res tisto, ki je bilo močnejše. Čeprav sva z Jocotom v šali dejala, da sva bila tega dne midva najbolj hendikepirana, ker ni bilo tekme, saj nama favoriti ne bi mogli takoj na štartu uiti, za po klancu dol sva pa tako ali tako nora. Hecam se. Res je bila edina razumna odločitev, da se tekma odpove. Upam, da to ne bo vplivalo na izbiro organizatorja, ali pač, da jo vendarle dobimo. Smo pa imeli čas, da se pri Rutkotu pogovorimo med sabo in res se nikomur ni preveč mudilo nazaj domov. Še cel vikend nazaj in še danes sem kar malo žalosten, ker vreme je bilo znosno prej in potem. Je pa tudi res, da so bili tudi doma navdušeni nad razumno Jožkotovo odločitvijo, ker sem imel veliko in dovolj moči, ki je nisem porabil v hribih, doma, ko sem pomagal pri temeljitem čiščenju hiše. :roll:
#187543
Darja napisal/-a:ZZ topka, s smrtno kaznijo ti ravno ne bom grozila, ampak tole s kruhom bom pa težko prebolela :(


Ha, ha, Darja, sej, če me daš na vislice, pol pa sploh adijo kruh!!!
Tako, da bo kar boljše, če se samo en velik UKOR napiše...

Ti, če se bova imeli za videt šele naslednje leto, mi boš pa morala kako lepo fotko par dni prej poslat, da te bom lažje prepoznala, kajti za soboto še sedaj nisem prav gvišna, da si bila to ti !!!!

Jožko, majica pa je bila včeraj že na Čavnu, na Kuclju in danes na Nanosu! SUPER!!!
#187565
ZZ topka, ne bodi nič preveč korajžna, kot sem prebrala, sta SKUPAJ z možem pekla kruh, torej bi se hlebčki lahko zgodili tudi brez tebe. Ampak, ti si seveda unikatna, zato ti bom celo z ukorom prizanesla pa še pofotkala se bom pred srečanjem in te tako rešila zadrege, ko (spet) ne boš vedela za ziher, kam bi me poštrikala. :D
#187733
Jožko zelo mi je žal, da si moral odpovedati GM4O :( . Vem kako ti je hudo, saj živiš za ta dogodek, ki je tvoj otrok. Vem pa tudi, da si se zavedal, da smo tudi mi tvoji otroci, vsi tisti ki se prikažemo na štartni črti in se z veseljem poženemo v te prečudovite strmine zato vem, da si prvo na nas pomislil in šele nato na vse ostalo. Modra in pravilna odločitev.
Ne glede na to, da me letos ni bilo na štartu ti obljubim, da se prav kmalu vidima in si stisnema v roko. S seboj bom pa imel 2 pripravnici, ki še imata neporavnane račune z progo :wink: . Do takrat lep pozdrav :) .
#187893
50cent napisal/-a:S seboj bom pa imel 2 pripravnici, ki še imata neporavnane račune z progo...


Kaj pa jaz? Lej ga sebičneža štajerskega :-- Se skupaj menimo, da jo štirje mahnemo okoli, on pa obe pripravnici pobaše zase. Da te ni sram :wink:

lp
Marjan
#187991
Ja se strinjam s tabo Marjan, le kako mora biti tak :oops: pa se je sigurno zmotu in je mislu tko kot ti :D Boris že ni tak sebičnež.
Zadeve se počasi umirjajo in jutri, jo mahnem po progi tko bolj za dušo, mi že manjkajo ti prelepi klanci in zanima me kaj je sobotno neurje nardilo z stezami in potmi na trasi GM4O.
Seveda še premlevamo sobotno dogajanje in resnično smo vam hvaležni za razumsko sprejetje naše odločitve in seveda podporo, ki ste nam jo izkazli in nam jo še izkazujete.
Seveda pa živimo v pričakovanju, ko nam bodo iz Monaka sporočili kakšno tekmo bomo imeli v letu 2011 in kako se bomo pripravili za GM4O v letu 2010.
Do tega časa pa vam obljubim, da bomo organizirali družabni pohod po trasi za vse, ki se nam bodo hoteli pridružiti.
#188009
Oglašam se prvič, ker sem tudi bil prvič na GM4O. Na ta tek me je vleklo že nekaj let vendar se je vedno prekrival z drugimi termini. Letos se mi je vendarle izšlo in v soboto zjutraj sem bil na štartu z željo premagati ta tako opevani maraton. Kar pa mi ni bilo v celoti dano glede na vremenske pogoje, ki jih že vsi poznate.

Sem pa ga izkusil v skrajšani varianti (bil sem eden izmed štirih, ki smo šli z Žinetom na skrajšano varianto do Hude Južne) in v skrajno brutalnih razmerah. Ko smo prišli nazaj na štart, tam ni bilo več nikogar in zato imam eno vprašanje.

Večina vas hvali letošnje majice pa me zanima, ali lahko eno majico velikosti M dobim tudi jaz? Za vzpodbudo za naslednje leto.

Če bo odgovor pritrdilen, sporočim še naslov.

LP Valter
#188045
Termina nimam še v "glavi! se pa mora nardit mal lepega vremena, da nas ne bo zeblo celo pot. Mislim, pa da bi to lahko speljali enkrat v juliju, če ne boste že vsi kje pri morju in se veselo hladili. Kar pa se tiče majice pa pokliči in se zmeniva, majice so še vendar za to so zadolžene druge "deklice" in sam ne smem preveč mešat štrene pri tem. Lep dan Jožko :D
#188474
Tudi danes nam vreme ni bilo naklonjeno, tri Gorske Rožce in moja malenkost smo si rekli, ča nam v soboto ni bilo naklonjeno nam bo pa danes dano, da lepo v miru opravimo dolg do GM4O. Pa smo se všteli, sicer ni bila tako huda ura kot prejšnjič pa vseeno se nam ni izšlo, nič kaj dramatičnega, dež vse od Koble naprej in smo si rekli pa gremo še mi do koče na Črni prsti in po najkrajši poti nazaj domov :oops:
Začeli smo v sončku in kar nekaj časa nas je prijetno grelo na Vrhu Bače pa meglica in počasne kapljice, ki so z vsakim metrom množile. Pričelo je prav lepo deževati, umirjeno brez vetra in pretiranega mraza. Potka je postala od celotedenskega deževja blatna pot, spolzska in drseča in to nas je odvrnilo od nadaljevanja. Spust s Črne Prsti, kar zahteven, kako je moglo biti še le na dan GM4O in spust v Podbrdo smo kronali z dvema milejšima akrobacijam, ki pa sta se srečno končale.
Pa vseeno lep in prešeren dan v naših prelepih hribih, hribih, ki so nam blizu in nam vlivajo moči za nove zmage :D
#188592
Jožko napisal/-a:Tudi danes nam vreme ni bilo naklonjeno, tri Gorske Rožce in moja malenkost smo si rekli, ča nam v soboto ni bilo naklonjeno nam bo pa danes dano, da lepo v miru opravimo dolg do GM4O. Pa smo se všteli, sicer ni bila tako huda ura kot prejšnjič pa vseeno se nam ni izšlo, nič kaj dramatičnega, dež vse od Koble naprej in smo si rekli pa gremo še mi do koče na Črni prsti in po najkrajši poti nazaj domov :oops:
Začeli smo v sončku in kar nekaj časa nas je prijetno grelo na Vrhu Bače pa meglica in počasne kapljice, ki so z vsakim metrom množile. Pričelo je prav lepo deževati, umirjeno brez vetra in pretiranega mraza. Potka je postala od celotedenskega deževja blatna pot, spolzska in drseča in to nas je odvrnilo od nadaljevanja. Spust s Črne Prsti, kar zahteven, kako je moglo biti še le na dan GM4O in spust v Podbrdo smo kronali z dvema milejšima akrobacijam, ki pa sta se srečno končale.
Pa vseeno lep in prešeren dan v naših prelepih hribih, hribih, ki so nam blizu in nam vlivajo moči za nove zmage :D

še par fotografij z našega ogleda proge:
http://picasaweb.google.si/kekec64/GM4O ... 2629345410
lp, Štefan
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA