Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Darja
#227078
Bemumast, zz topka, če boš nadaljevala s takšnim jedilnikom, boš do jutri kot en luškan makaronček. Kdo te bo pa lovil po tistih hribih???? :shock:
A zvečer bodo pa s tuno, a? Dober tek!
Uporabniški avatar
 zz topka
#227081
Ti, Darja, glede na to, da bojo meni špageti ven iz uh štrleli, vem, da me boš takoj prepoznala.
Ma, moram pa vprašat, kakšno Darjo pa naj jast pričakujem? Prvo leto si bla črna, lani bel roška, da te sploh nisem spoznala inu letos ?
Uporabniški avatar
 vanja
#227086
Komaj čakam jutrišnjega dne, da se spet poženemo na enega najlepših (če ne najlepšega) tekov pri nas. Mi grejo kar mravljinci po telesu ob misli na vso pozitivno energijo, vse lepe kotičke, navijanje ob progi, prijazne okrepčevalnice in kar še sodi zraven! :laola Tudi jaz nisem obremenjena s časom, saj zaradi zdravstvenih težav nisem prav dosti tekala. Želim si samo, da z nasmehom pritečem v cilj!
Se vidimo jutri!!!

LP, Vanja
Uporabniški avatar
 Aleš TM
#227093
Vanja,to je cilj marsikaterega tekača,ki bo jutri štartal,tudi moj :wink:
Če bo teren blaten in spolzek je varnost na prvem mestu,šele nato je čas.Vsem udeležencem želim varen in lahkoten tek na jutrišnjem maratonu :wink:

Se vidimo na štartu :laola
Uporabniški avatar
 Z*
#227099
Bravo, punce... Vidim, da bo ZZ topka jutri zmatrana od današnje obilne celodnevne kuhe - ma sem mislila, da bo za večerjo riž, pa jo je premamila pašta. :mrgreen: .
A nisi ti ZZ topka pred dvema letoma po Petrovem Brdu paradirala z nekimi lastnimi kuharskimi specialitetami, neki hlebci so menda bili? Ne da bi takrat kaj od njih imela, a so glasno dišali :lol:. Vanja, me veseli, da se vidimo. Srečno pot vsem jutri ... :clap:
Predvsem samo sebe spodbujam, ker sem čisto preč od rešpekta ... :wink:
Uporabniški avatar
 markor
#227103
Pogum, pogum!
Držim pesti za vse jutri (i)zbrane!
:laola
 Jožko
#227117
Pozdravljeni!
Hja ni kaj dodati, povedali ste vse in upam da se nam vse to tudi uresniči.
Vsem prijavljenim želim čim boljšega počutja pri nas in seveda srečno in predvsem varno pot Vam želim. Jutri na štartu ne bo veliko časa za čakulanje bomo pa na cilju rekli kakšno več. Hvala vam spoštovani za vse spodbudne besede upamo, da jih upravičimo tudi letos.
Mirno in lepo noč Vam želim.
Uporabniški avatar
 andreya
#227118
Tudi jaz želim vsem uspešen tek in srečno pot :) In čim manj dežja...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA