Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#254900
Alenovski napisal/-a:živjo!

no, z moje strani je zdaj tako, če je kakšen kamerat, da bi štartal s Petrovega brda ob sedmih zjutraj, namreč popoldan imam službo, tak da....čas ravno ne bo moj zaveznik :? , pa nič zato......tempo, ki ga imam v mislih pa je tam od 6 - 7 uric, pol urice gor, pol dol...... :D

Zatorej meuspax, če ti odgovarja sporoči, pa se spoprimeva s klanci na Gospodov dan ob sedmih v jutro! :D



ti sporočim do konca tedna. Kot rečeno, iščem še kakšnega kandidata.
Nobeden pa ne piše o logistiki. Ali vsi načrtujejo traso P:brdo - P.brdo, ali P.brdo - Huda J.
Če gre za drugo varianto, je potem treba nekako priti nazaj do avto na P.brdu.
#254926
Logistika druge variante je zelo enostavna. Iz Hudajužne vodita najmanj dve poti do P.brda,
ena preko Durnika in Porezna , druga pa po lepi asfaltirani cesti preko Podbrda . :--
Za ljubitelje narave je lepša sicer preko Porezna , krajša pa preko Podbrda . Preteklo nedeljo sem jo mahnil kar po cesti . Prometa ni bilo veliko , če ne štejem množice kolesarjev , ki so se spuščali po dolini . Kljub temu mi je nekaj motoriziranih voznikov ponudilo prevoz do P.brda. Ignoriral sem ponudbe in prilike, da zavijem ob poti na pivo. :oops: Zato pa sem si ga z večjim užitkom privoščil pri Rudkotu. :drink
#254930
Aleš TM napisal/-a:In kakšna se ti zdi proga,5r002?

Proga (sicer v odličnem stanju) ima zanimiv višinski profil. To se sicer vidi že z grafov, ampak šele realnost ti da pravo sliko! :D

Treba jo bo taktično zelo pametno odlaufat (da ne bo večjih težav). :D Če se jo lotiš s pogovornim tempom, v primernih vremenskih razmerah in v kolikor toliko primerni kondicijski pripravljenosti pa menim da le ni takšen bav bav... pač maraton po hribih! :D

Razgled je pa itak fantastičen! 8) Jo je vredno večkrat obiskat...
#254931
skrb napisal/-a:Logistika druge variante je zelo enostavna. Iz Hudajužne vodita najmanj dve poti do P.brda,
ena preko Durnika in Porezna , druga pa po lepi asfaltirani cesti preko Podbrda . :--
Za ljubitelje narave je lepša sicer preko Porezna , krajša pa preko Podbrda . Preteklo nedeljo sem jo mahnil kar po cesti . Prometa ni bilo veliko , če ne štejem množice kolesarjev , ki so se spuščali po dolini . Kljub temu mi je nekaj motoriziranih voznikov ponudilo prevoz do P.brda. Ignoriral sem ponudbe in prilike, da zavijem ob poti na pivo. :oops: Zato pa sem si ga z večjim užitkom privoščil pri Rudkotu. :drink



Mislil sdem logistiko, ko prideš po letošnjem gm4o nazaj iz Porezna v H.J. A ti bišel še 1x nazaj čez Durnik na Porezen in potem na P.B po avto?
#255101
A je kakšen kandidat za ogled 1. dela trase (Petrovo Brdo - Hudajužna) to soboto ob 8h? Bi se dobil že ca. 20 min prej v Hudajužni, kjer bi pustil en avto za nazaj in se skupaj peljal na Petrovo Brdo.

Če je kdo za akcijo, naj se čimprej javi. Planiran čas med 2:30 in 3h.
#255122
Urnik prireditev v okviru 10. Gorskega maratona štirih občin v PODBRDU:
Petek,17. junij 2011
16:45 Predstavitev ekip in otvoritvena slovesnost Športno igrišče »Na Bazenu« PODBRDO
Pašta party za udeležence maratona!
Sobota 18. junij 8:00 Start maratona Petrovo Brdo
16:00 Zaključek maratona Športno igrišče »Na Bazenu«
17:00 Razglasitev rezultatov, podelitev priznanj, zaključek Športno igrišče »Na Bazenu«
19.00 Zabava z Alfijem Nipičem in ansamblom Zasavci, Športno igrišče »Na Bazenu«

Nedelja 19. junij 15:00 Animacijaki program za otroke (Toni Mežan - čarodej) Športno igrišče »Na Bazenu«
16:00 Koncert Orkestra Slovenske vojske z Darjo Švajger ( Dobrodelni koncert za nabavo vozila GRS Tolmin – častna gostja dr. Ljubica Jelušič, ministrica za obrambo)
Športno igrišče »Na Bazenu«
17:00
Ples z ansamblom Kraški ovčarji
Športno igrišče »Na Bazenu«
#255132
Jožko,
sprašujem se, kako na dan prireditve iz Bohinja priti na start in se popoldne vrniti v Bohinj.
Ker je na Petr.Brdu prostora za parkiranje malo, razmišljam o kaki drugi možnosti.
Reprezentance boste iz Bohinja prepeljali na start z avtobusi.
Ali obstaja možnost , da bi tudi rekreativci koristili avtobusni prevoz na start ? :?:
Popoldne bi se z vlakom vrnil v Boh.Bistrico. :idea:
#255136
meuspax napisal/-a:
Alenovski napisal/-a:živjo!

no, z moje strani je zdaj tako, če je kakšen kamerat, da bi štartal s Petrovega brda ob sedmih zjutraj, namreč popoldan imam službo, tak da....čas ravno ne bo moj zaveznik :? , pa nič zato......tempo, ki ga imam v mislih pa je tam od 6 - 7 uric, pol urice gor, pol dol...... :D

Zatorej meuspax, če ti odgovarja sporoči, pa se spoprimeva s klanci na Gospodov dan ob sedmih v jutro! :D



ti sporočim do konca tedna. Kot rečeno, iščem še kakšnega kandidata.
Nobeden pa ne piše o logistiki. Ali vsi načrtujejo traso P:brdo - P.brdo, ali P.brdo - Huda J.
Če gre za drugo varianto, je potem treba nekako priti nazaj do avto na P.brdu.



Oprosti!
Odločil sem se pridružiti ekipi, ki štarta ob 8h.
#255140
Pozdravljeni!
V toku dveh dni, vam sporočim kaj in kako bo mogoče glede prevozov na štart in smeri Bohinjske Bistrice. Mislim pa da varjanta, ki jo imaš ti (Skrb) v mislih ni napačna in jo bom prenesel naprej. Vse ostalo pa mislim, da nam bo uspelo pripraviti v parih dneh mislim na navodila za tekače in ostale spremljevalce :D
#255143
pozdravljen Jožko,
Imam eno vprašanje, na katerega je mogoče že kje odgovor, pa se nisem spravil brskat.
kot sem bral, nam boste oz. dobo palice prepeljali v Hudo južno.
Prej jih ne bomo smeli imeti, če sem prav razbral?

Ali palise sami na kakšen način označimo ali boste organizatorji poskrbeli za to?
#255170
Živijo!

Pride kdo v nedeljo zjutraj v Petrovo brdo iz smeri Primorske? Da bi naju zapeljal iz Hudejužene do Petrovega brda.
Midva greva samo na prvi del trase in bi avto pustila v Hudijužni.

Če bi kdo lahko naj sporoči na 040 427 697.

Hvala
#255202
Pozdravljeni!
Palice bomo na dan maratona vsem, ki boste želeli prepeljlai v Hudajužno. Na palice bomo ali boste pripeli kartonček na katerem bo ista številka, kot bo vaša startna številka in vam jo bomo napisali pri dvigu vrečke s startno številko. Palice bodo odložene v Hudajužni pred podhodom pod želežniško progo, kjer vam jih bo nekdo pomagal poiskati.
PALICE SE LAHKO UPORABLJA OD SEDLA ČEZ SUHO NAPREJ do cilja :!:
Glede prevoza s cilja nazaj na start, vozili bodo kombiji na pol ure tako, da tudi s tem ne boste imeli problemov :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA