Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#278264
Pozdravljeni udeleženci in vsi prijatelji GM4Oja. V veliko čast nam je, da se je na naš maraton prijavil legenda gorskega teka v Sloveniji sam Franci Teraž :laola
V naslednji dneh bomo objavili program prireditve. Ker v lanskem letu nismo zmogli dati povdarka deseti obletnici naše prireditve bomo to storili letos.
Kot zanimivost pa vas sprašujem: Koliko tekačev je sodelovalo na vseh do sedaj organiziranih maratonih vključno z odpovedanim v letu 2009?
Pa naj to ne zveni, kot nagradno vprašanje temveč za poznavalce GM4O.
Pa lep pozdrav :D
#278293
Jožko napisal/-a:Kot zanimivost pa vas sprašujem: Koliko tekačev je sodelovalo na vseh do sedaj organiziranih maratonih vključno z odpovedanim v letu 2009?
Pa naj to ne zveni, kot nagradno vprašanje temveč za poznavalce GM4O.
Pa lep pozdrav :D



Na, pa dejmo probat srečo: Če je v statistiki za prebrat številko 1985 brez leta 2009....
Če meni moji klinkerji še kaj dejlajo, se spomnim, da sem prav tega leta čakala, da se prijavim kot tristota. No, in pole, če jih tako, na oko, dodam še enih 14, znese vsega skupaj 2299.
Kolk sem falila, Jožko?

Nas je pa bilo tisto nesrečno soboto na P.B. gvišno tam okoli 200 komadov...
#278493
Pozdravljeni!
Bravo Valentina si skoraj 100% zadela, ob prvi priliki sledi pa nagrada :drink Nisi zastonj maskota GM4O :D Pa tetivo si pozdravi, da nas prideš kej obiskat :D
#278496
He, he,Jožko, nejki pa le moram znat, če ga še vedno ni dneva, da ne bi vsaj en pikič pomislila na vas in vaš GM4O... :lol: :lol:

Ah, s to mojo tetivo pa... 19. junija imam komaj ortopeda. Kaj bo rekel, pa že vem...Počivat!!! Počivam pa že od avgusta. Kolk cajta še???? :?: :evil: :?:

Navivat pej pridem letos, čeprav me tolk zaganja, da bi pa nekako vseeno šla na maraton... Ma,szi glavo skozi zid... nima smisla.
Bom pa glasilke nucala, namesto copat...
#279964
Zanima me, kakšne izkušnje imate s palicami na tej progi? Ja ali ne? Vem, da je to odvisno od vsakega posameznika, a bi kljub temu rada slišala kakšne izkušnje. Mogoče se bom na podlagi tega lažje odločila, kaj storiti. Na splošno jih kar veliko uporabljam. Zdijo se mi koristne za v hrib, za navzdol pa malo manj. Kakšen nasvet? :)
#279973
MančaPomaranča napisal/-a:Zanima me, kakšne izkušnje imate s palicami na tej progi? Ja ali ne? Vem, da je to odvisno od vsakega posameznika, a bi kljub temu rada slišala kakšne izkušnje. Mogoče se bom na podlagi tega lažje odločila, kaj storiti. Na splošno jih kar veliko uporabljam. Zdijo se mi koristne za v hrib, za navzdol pa malo manj. Kakšen nasvet? :)


Do Hadajužne itak niso dovoljene, za naprej pa zelo zaželjene. Lahko so v veliko pomoč pri vzponu na Durnik, pa tudi pri spustu s Porezna, ko so noge že teeeeežke.

LP
#279978
Palice pridejo prav gor in dol. Lani je bil sicer spust iz Porezna bolj cestni, čez korenine pa so palice kot dodatne noge :lol:
Jaz jih uporabljam, kadar so dovoljene, seveda pa to ni za zmagovalce :juhuhu:
#279979
MančaPomaranča napisal/-a:Zanima me, kakšne izkušnje imate s palicami na tej progi? .... Kakšen nasvet? :)


Meni pridejo prav od Hudajužne pa do Porezna. Za hitrejšo varianto me sicer s Porezna dol bolj ovirajo kot ne, če pa je tempo bolj pogovorni se pa kar da :wink:

vencelj napisal/-a:Do Hadajužne itak niso dovoljene, za naprej pa zelo zaželjene.


So dovoljene na celotni trasi :D

Je pa organiziran prevoz palic od štarta pa do Hudajužne. Na štartu se na palice prilepi štartna številka in se jih nato pelje v Hudajužno, ker jih nato med tekom prevzamete.
#279987
Tedi napisal/-a:
So dovoljene na celotni trasi :D


A, to je pa sprememba od lani. V letošnji razpis se nisem spuščal tako detaljno in mi je bilo samoumevno. Hvala za popravek (da ne bomo tukaj krive vere učili)...
:juhuhu:

LP, vencelj
#280003
Pozdravljeni!

Glede palic bi rad povedal samo to, da so bile razen lansko leto palice dovoljene na celotni trasi in TAKO BO TUDI NAPREJ, kajti lani smo se morali malo ukloniti zahtevam tehničnega delegate. Drugače pa GM4O ostaja prijazen za vse, ki se ga udeležijo s palicami ali brez. Iz svojih izkušenj pa vam lahko povem, da so mi palice dobro pomagale, kadar nisem bil optimalno pripravljen, drugače pa palice tekači ne uporabljajo :D
Kar se pa majic tiče bi pa res rad vedel kdo hudirja jo že nosi hehehe :D
Pa lep dan vam želim :D
#280007
MančaPomaranča napisal/-a:Zanima me, kakšne izkušnje imate s palicami na tej progi? Ja ali ne? Vem, da je to odvisno od vsakega posameznika, a bi kljub temu rada slišala kakšne izkušnje. Mogoče se bom na podlagi tega lažje odločila, kaj storiti. Na splošno jih kar veliko uporabljam. Zdijo se mi koristne za v hrib, za navzdol pa malo manj. Kakšen nasvet? :)

Moja izkušnja:lani (moj prvi GM40) do Hudejužine niso bile dovoljene, pa tudi v spominu nimam, da bi jih hudo pogrešala, ampak na Porezen pa res ne vem kako bi zlezla, če jih nebi imela. Na spustu so me začele spet ovirati, na mojo srečo sem zagledala Tomaža in mu jih posodila za spust :lol: :lol: :lol:.
Letos me žal :( ne bo in mi je že zdaj hudo, drugo leto pa sigurno spet, to je ena lepših tekem, kjer bolj kot s sotekmovalci tekmuješ s seboj :D . Organizacija pa super in prijazni ljudje na celi progi :laola

:wink:
#280028
Hvala za nasvete. Mislim, da odločitev ne bo težka. Palice gredo z menoj, ampak samo od Hudajužne dalje. 8) Majica pa itak svetovna! Komaj čakam. Upajmo samo na neke normalne vremenske razmere...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA