Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 zz topka
#330317
kbk napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Kar se pa fotografiranja tiče, pa bom, na prvi seji upravnega odbora Pušeljca, ta problem izpostavil, analizirali bomo vzroke in posledice, tako materijalne kot tiste na psihi... za pomoč bomo povprašali tudi strokovnjake, in upam, da celo zagato maksimalno ugodno rešili v obojestransko korist... :)
Vsekakor pa še enkrat velja zahvala za pomoč , ki si jo nam nudila :clap: :clap: :clap:


:rol: :D :lol: :rol:
 kbk
#345856
S 7.KBK-jem se prične že četrta sezona Pušeljca gorskih tekov, Na Blegoš, Ratitovec, po stezah Gorskega maratona in na Črno prst se bo treba podat , pretočiti kar nekaj znoja,vložiti precej napora... toda prijaznost ljudi in čudovita narava bosta poplačala ves trud.

V kratkem bomo objavili tudi razpis in pravila, da bo vse jasno in brez zapletov potekalo tudi letos.

Vabljeni , da si na svoje prsi ponosno pripnete PUŠELJC... :clap: :clap: :clap:

http://www.sdmh.si
http://www.atletsko-drustvo-zelezniki.si/
http://www.gm4o.si/
http://www.pdpodbrdo.si/
 kbk
#345892
PRAVILA, KI VELJAJO ZA OPRAVLJEN PUŠELJC GORSKIH TEKOV
• Pušeljc gorskih tekov sestavljajo gorski teki; KBK (Kopačnica-Blegoš-Kopačnica), Ratitovec, GM4O in Tek na Črno prst
• Vsaka posamezna prireditev ima svoj razpis in pravila.
• Vsi teki morajo biti uspešno opravljeni, veljaven je prihod skozi cilj
• Na prireditvah, kjer je organiziranih več različnih dolžin tekov se za Pušeljc upoštevajo:
- Ratitovec: moške kategorije tek s štartom v Železnikih
ženske kategorije tek s štartom v Podlonku
- GM4O: gorski maraton GM4O 42 km
Ultra pušeljc trail UPT
• Pomembno: Ultra Pušeljc Trail kot posamezno tekmovanje ne šteje avtomatsko za uspešno opravljen Pušeljc, ampak je en od štirih preizkušanj, ki jih je potrebno opraviti.
• V primeru, da kakšen tek zaradi višje sile odpade, štejejo preostali teki.
• Za regularnost Pušeljca v posameznem letu morata biti izvedeni vsaj dve tekmovanji.
• Zaradi težavnosti posameznih tekov v Pušeljcu lahko nastopajo tekmovalci in tekmovalke letnik 1996 in starejši
• Vsi udeleženci , ki Pušeljc uspešno opravijo, prejmejo praktično nagrado in so zabeleženi v posebni knjigi, ki jo vodijo organizatorji.

Za organizatorje pa velja le eno pravilo;
pripraviti tekmo v zadovoljstvo vseh udeležencev!!!


:clap: Vabljeni :clap:
 kbk
#346010
Do časa je treba dobit ustrezen kader... :wink:
ZZ Topka, a boš letos tudi vodila evidenco okrog Pušeljca?? V preteklih izvedbah si se izkazala, kot najbolj najprimernejša oseba za to , volantersko, delo. Še Jožko te samo hvali... :D :D :lol: :P :? :clap: :clap: :clap:
 Jožko
#346035
Pozdravljeni

Ja ma seveda da boš a ne Valentina vodila korespondenco :) Ker brez tebe PGT in z njimi skupaj PUŠELJC ne morjo jet naprej :) Hvala ti najlepša :)
 kbk
#346060
Tonek...

vi bi pa lahko opisal, kako ste doživljal Pušeljc skozi njegovo zgodovino...

Da bodo vedeli tudi tisti, ki se ga še niso lotili.

Hvala.
 Jožko
#346061
Hojla Tonek

Dej napiši svojo zgodbo pa ti nekaj avansiramo heheeh, se hecam sej razumeš a ne :)
Ko se srečava častim pivo na moj račun :) :) :)
Uporabniški avatar
 majcka
#346062
Jožko napisal/-a:Dej napiši svojo zgodbo ....
Ko se srečava častim pivo na moj račun :) :) :)


Ma za pivo še jaz napišem zgodbo o zgodovini pušeljca, pa me še nikol ni blo bliz...A to velja. :lol: :lol: :lol:
 TONEK
#346064
Sem napisal - pred pol ure - pa mi je računalnik vse požrl :evil:
Ha ha, Boštjan, jaz, uboga reva, z metlo - pa še vikaš me!?
Mislim, da dokler boste organizatorji kot si ti, Jožko, Tomaž...za pušeljc ni bojazni. Kot dežurni nergač na forumu tudi z veseljem pohvalim vsako pozitivno stvar na gorsko-tekaških tekmah in vi ste vsekakor vredni te pohvale. Tekma v pušeljcu ni nobena lahka in vsaka predstavlja svoj izziv in na cilju zadoščenje. Seveda to prvaki razmišljajo malce drugače, ker se borijo s sekundami, večina pa nas uživa. Zato pozivam posebno ta mlade - obuj copate in brez pomislekov - na tekmo. Če ti bo kdaj malce hudo, me počakaj in skupaj bomo z metlo prečkali ciljno črto. :D
Upam, da boste organizatorji še dolgo vztrajali na visokem nivoju in če bom prej odnehal jaz, bo za to kriv sestop s Porezna.
Se vidimo 21. maja.
Uporabniški avatar
 majcka
#346067
TONEK napisal/-a: Če ti bo kdaj malce hudo, me počakaj in skupaj bomo z metlo prečkali ciljno črto. :D
Se vidimo 21. maja.


Mene pa zanima, če boš ti mene počakal. :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA