Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#355007
zz topka napisal/-a:Pa še enga sem dobila, k je bil na KBK Pacok, na Ratitovcu pa sam Cok... :shock:


Za Ratitovec je na njegovi prijavnici napisano Cok Gianfranco, letnik 1960
Uporabniški avatar
 majcka
#355014
Topka...iz zanesljivih virov ti povem, da je človek isti....sam Poljance mal zaj...da ne bojo mislili, da je čist njihov. Tako da mirne duše lahko zapišeš Boštjan Mlakar.....un Žerovc je pa samo za na KBK. :lol: :lol: :lol:
 kbk
#355057
zz topka napisal/-a:Ja, sej... sem zihr, da ga poznam. 8) .. ta je najbrž un ( KBK, potrdi al je, al nej?) , k smo se zgubili na ogledni za Naj naj mali maraton... k smo lutali z avtotmi po gmajnah in šumah, prej k smo pršli na sv. Andreja.... :oops:


je je Mlakar. Ista oseba... se pa res mal preveč zaj... iz Poljancev... :evil:
Uporabniški avatar
 majcka
#355059
kbk napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Ja, sej... sem zihr, da ga poznam. 8) .. ta je najbrž un ( KBK, potrdi al je, al nej?) , k smo se zgubili na ogledni za Naj naj mali maraton... k smo lutali z avtotmi po gmajnah in šumah, prej k smo pršli na sv. Andreja.... :oops:


je je Mlakar. Ista oseba... se pa res mal preveč zaj... iz Poljancev... :evil:


Žerovc bejž!!! Batine bojo. :lol: :lol: :lol:
 bossteb
#355291
zz topka napisal/-a:Do tretje cvetke vas je prišlo 54, oziroma 14 manj, kot do druge.
Zaenkrat tabela še neuradna. Če koga ni, pa bi moral bit, udarte po mizi. :!:
TABELA: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0 :clap: :clap: :clap:

Jaz sem pa mislil, da se ti Pušeljc prizna, če ga recimo odlavfaš celega na UPT-ju. Ampak očitno bo par teh junakov, ki so včeraj potrebovali od 13 - 23 ur in pol, na koncu izpadlo najbolj ubogih počasnel, kar jih premore seznam. :shock:
Svaka čast vsem UPTjevcem! No, pa tudi vsem, ki nabirate cvetke, seveda!
:laola
:laola
:laola
Uporabniški avatar
 zz topka
#356201
Nisem ostala na podelitvi, pa nič ne vem... :shock: Prav mi bodi! :twisted:
Vas je bilo 45, ki ste imeli cel pušeljc v rokah? :?:
Zaenkrat sem pustila tudi še prejšnje kandidate noter...
če je kaka pripomba, ali kaj narobe,... udari - navali!!! Popravimo TIK TAK! :D
Za Mlakar Boštjana --- ta je najbrž taisti, ki dela zmeri kažin, :-- :twisted: , pa ne vem, če je ta pravi.... ker tokrat je bilo njegovo ime Brovc :shock: 8)
TABELA:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Čestitke vsem 13 damam! In če je vse prav, tudi vsem 32 gospodom! :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#356303
Zunaj pada dež, pa mož danes kuha :!: , pa niti cunj ne morem prat, ker jih ni kje sušit, pa pospravla sem že vse,.... 8)
...sem vtaknila še lansko leto v tabelo, da sta obe leti na kupu.
Če bi dobila morda seznam pušeljčarejv iz prejšnjih let, bi se tekom takih dni :roll: lahk poigravala še za ostala leta? :?: Da bi blo vse na enem kupčku? :o
Al ima morda pa Tedi to že vse pošlihtano?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
:D
Uporabniški avatar
 zz topka
#356554
Tedi mi je zrihtal seznam prejemnikov Pušeljca za 2013 , 2014, 2015.
Pa sem se mal igrala, izbrskala od vseh vse čase in nardila glih take tabelce za vsako leto , kot za 2016 in 2017 in vse dala v eno mapco, da bo vse na enem kupčku. :shock:
Pa napišmo še mal statistike. ( glih mal :D )

V prvi petletki je 110 tekmovalcev opravilo natanko 200 Pušeljcev.
25 dam je opravilo 45, 85 gospodov pa 155 Pušeljcev.

Najstarejši gospod, ki je pogumno premagoval vse strmine, je letnik 1948 - Jože Vrhunc, torej v starosti 69 let. :clap: Sicer imamo še enega gospoda, letnika 1948, to je Ivo Janez Jelenc, a je on Pušeljc opravil, ko je imel "samo" :D 66 let. :clap:
Kot najmlajši Pušeljčar pa je pri gospodih z letnikom 1993 Marko Abram. :clap:

Pri damah pa je v 100% lasti najstarejše in najmlajše priimek Čufer ( itak :D )
Kot najstarejša ga je že trikrat prejela Milojka Čufer, letnik 1954 ( to, o letih, dajte prečitat mal bolj potihem, prosim :wink: ),
najmlajša pa je z letnikom 1996 Ana Čufer.
:clap:

Imamo eno damo, ki je Pušeljc opravila vseh PET botov. To je super odlična tekačica MIHAELA TUŠAR. :clap: :clap: :clap:

In imamo ŠEST gospodov, ki so tudi opravili vseh PET Pušeljcev:
- JANEZ CANKAR
- ANTON KNAVS
- BORUT MLAKAR
- SLAVKO PREZELJ
- PAVLO ŠORLI
- BRANE TAVČAR
:clap: :clap: :clap:
Dva od njih sta letnik 1956, kar pomeni, da sta s Pušeljcem začela, ko sta imela 57 let! :laola Kar pomeni, da imam lahko jast še 6 let časa do mojega morebitnega prvega .... 8) :lol:
Ostale zadevšne pa si lahko pregledate na spodnjem linku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =921097663

Morebitne strateške napake, če se je excel kaj zmotu,... jast ne... :? popravljamo do ..... dokler vsega ne rešmo! :D
 TONEK
#356555
Topka, hvala ti za trud.
Nisem vedel, da je tako malo ¨cvetličarjev¨. Drugo leto bo najbrž še eden manj, če na Ratitovec ne bodo upoštevali ¨lumpi teka¨ :x . Ostale tri tekme pa so ZAKON.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA