Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 aleksander
#40686
Kar se mene tiče SPLOH NI dileme :wink: :wink:

LP
Uporabniški avatar
 Dušan
#40722
Super, še en kompliment! Hvala!

Marko (Alples Timing) mi pravi, da so vse trenutne prijave prispele po mailu! Prijav po pošti (še) ni, kljub temu, da je bilo na različnih tekaških prireditvah razdeljeno že kar lepo število prijavnic! Ja ... običajno vedno čakamo na zadnji trenutek!

Do 11. junija imamo čas! Način prijavljanja je torej letos drugačen kot prejšnja leta, ko so bile možne prijave do ure pred štartom! Spremembo smo uvedli predvsem zato, da bo "organizacijskih" improvizacij čimmanj in da bo vse potekalo v najlepšem redu.

Lep dan želim!

Dušan
 Jožko
#41295
Hojla!
Preden se odpravim na progo naj vas vse lepo pozdravim.Dan je prekrasen in dopoldanski prosti čas bom izkoristil z žago in sekirico v roki. Na delu od Porezna do Petrovega brda je nekaj za posekat,pa izkoristim z isto potjo še sprehod na Porezen.Popoldan pa se bomo potili v službi,ko boste pa vi tekali po naših prelepih hribčkih.
Opozoriti bi vas želel še na rok za prijavo,da nebo prepozno.
Lep pozdrav iz Baške grape pa lepo se imejte kjer koli že ste. Jožko
Uporabniški avatar
 ero
#41332
Dule, hvala, da si objavil povezavo na lanske vtise! Prebral sem vse štiri strani in spet podoživljal vse lepote.

Med vtisi je bilo kar nekaj obljub, jih boste izpolnili? :twisted:

Se vidimo na teku!
 Jožko
#41420
Hojla!
Lepa hvala Erotu in Duletu za vse informacije,ki jih pridno povlečeta iz zaprašenih predalov.Res je lepo prebrati komentarje iz prejšnih let.Povem vam po pravici,da to našo organizatorsko ekipo drži pokonci,pri vseh težavah s katerimi se kod organizatorji srečujemo pri pripravah in seveda sami izvedbi maratona.
Danes sem jo mahnil iz Podbrda na Črno prst bil pa je tako lep jasen dan z odličnimi pogoji za tek(hojo),da sem potegnil še do Petrvega brda.Odlično sem se počutil tako da sem že razmišljal o Poreznu in spustu v Hudajužno.Čas nedeljskega kosila in že majhna grožnja po telefonu me je ustavila,da sem z P.brda odmaširal proti domu.
Lep dan za tekanje po naših prelepih hribčkih.Pa lepo se imejte in lep pozdrav vsem kjer koli že ste in še boste. Jožko
Uporabniški avatar
 Dušan
#42237
Pozdravljeni!

Mislim, da ni še nikjer pisalo, letos je to novost! Vsak, ki uspešno premaga progo maratona, prejme spominsko kolajno! Mislim, da še kako zasluženo! Kolajne, posebej oblikovane za ta maraton, se že kujejo!

In akterji letošnje tekme že vremo na plano! Pri nekaterih je očitno še malo taktiziranja ... a mislim, da se bomo pravočasno vsi zbrali na štartni listi! Prijave preko interneta so možne še do vključno sobote, 11. junija 2005! Kar pogumno!

Držte se!

Dušan
 Jožko
#42462
Halo!
Približuje se dan D,vse se odvija po zastavljenih planih.Vreme smo naročili pri maši v OBLOKAH,ker pa smo samo prireditev tudi zavarovali bo sigurno lepo.Tudi prijave potekajo,kar po naših pričakovanjih.Dosedanji zmagovalci so se letos odločili drugače tako,da imajo možnost zmagati tudi drugi.
Moram pa povadati,kar je že Dušan povedal,vsak dobi lepo medaljo,ki smo jo izdelali prav za naš maraton in bo lep spomin vsakemu udeležencu.
Tudi vse ostale nagrade bodo dobrodošle vse udeležencem.Tako kaj več pa o temu ne izdam.Vsi ki boste prišli boste tako vse videli.
Udeležba bo leto mednarodna,kar nas še posebno veseli zato se bomo potrudili,da boste vsi res zadovoljni.
Tako dragi prjatli lepo se imejte uživajte,kjer koli že boste pa lep pozdrav vsem Jožko!
Uporabniški avatar
 Dule
#42636
Jožko napisal/-a:Halo!
Približuje se dan D,vse se odvija po zastavljenih planih.Vreme smo naročili pri maši v OBLOKAH,ker pa smo samo prireditev tudi zavarovali bo sigurno lepo.Tudi prijave potekajo,kar po naših pričakovanjih.


Ja zame pomeni lepo vreme, da ne bo vroče z veliko sonca.. :P
Danes je zadnji dan za prijavo, no saj to že itak vsi veste, kajne :!:

Jožko napisal/-a:...vsak dobi lepo medaljo,ki smo jo izdelali prav za naš maraton in bo lep spomin vsakemu udeležencu.


lepo,lepo, vsekakor bo drag spomin.. :clap:

Jožko napisal/-a:Udeležba bo leto mednarodna,kar nas še posebno veseli zato se bomo potrudili,da boste vsi res zadovoljni.


Sem videl med prijavljenimi tudi Ameriški veleposlanik, pa dobri irec... :wink: le naši politiki se noben ne upa (aja se bojo raje slikal z zmagovalci):evil:

ČAU ČAU
 Jožko
#42694
Halo!
Najprej majhno opravičilo glede elektronske prijavnice.Prišlo,je do napake na centralnemstrežniku in do ponedeljka prijavnica nebo delovala.
Rok za prijave je potekel 11.06.2005,vendar se je komisija odločila,da ga podaljša do ČETRTKA 16.06.2005 .Možna pa bo tudi prijava na dan samega teka od 6,30 do 7,30 na štartnem prostoru pri planinskem domu.
Tako vidite spoštovani tekači in takačice vse je pripravljeno za to zanimivo in seveda težko preizkušnjo.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz Baške grape Jožko
 Jožko
#42885
Hojla!
Nekaj koristnih napotkov vsem,ki ste že prijavljeni in tistim,ki se še boste.Na dan teka bo na štartnem mestu več prijavnih mest.
1) dve bosta za tiste,ki ste se prijavili po elektronski prijavnici in to spodaj pri cesti.
2) drugi dve pa bosta zgoraj na terasi planinskega doma,za tiste ki se boste prijavili na dan teka na samem štartu.
3) Štartnino bo možno plačati tudi na štartu tako tisti,ki se boste prijavili na dan teka in tisti,ki ste se prijavili elektronsko.
4)Vse,ki ste plačali po položnici prosimo,da imate dokazilo o plačilu.
Vse pa prosimo,da pridejo kako minutko prej,da bomo vsi skupaj v miru uredili zadeve dobro brez panike.
Pri prihodu na Petrovo brdo upoštevajte navodila redarjev,ali policistov.
Tako dragi prjatli toliko za danes,lepo se imejte in lep pozdrav Jožko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA