Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Fido
#369262
Živjo,

smem samo vprašati ali je mogoče Dacia sponzor omenjenega festivala, saj sem videl modela Dokker in Duster polimana z nalepkami Gorenjski tek in Maraton ?

Hvala
Uporabniški avatar
 Tedi
#370401
Fido napisal/-a:je mogoče Dacia sponzor omenjenega festivala..


Malce pozen odgovor a je prav da pojasnim. Ja, Dacia je bila v 2016 glavni sponzor projekta, vendar se je v istem letu tudi umaknila.
Urednika sem sicer že večkrat prosil, da umakne ime iz glavnega foruma, pa ne vem iz kakšnih razlogov se to še ni zgodilo. Bom poskusil še enkrat :wink:
 Fido
#370402
Hvala za pojasnilo.
A mogoče veš a je prišlo do nesporazuma pri sodelovanju?
Uporabniški avatar
 Tedi
#370403
Glede sodelovanja ni bilo nesporazuma, vsaj ne da bi vedel. Po zaključku so presodili, da ne bi več vlagali v promocijo s te strani. Mislim, da so v tistem času intenzivno podprli GRS. Ne me držati za besedo, je že nekaj let od tega :wink:
 Fido
#370405
Ja, Dacia je zadnjih 5let v GRS kjer nabavljajo njihove flote, drugje pa je v Sloveniji odpovedala sodelovanja
 Fido
#370626
Smem vprašati kdo pa je sedaj sponzor v tekaški zvezi?
 Fido
#371210
A je sedaj VW/Audi prevzel sponzorstvo oziroma upravljanje?
Uporabniški avatar
 Tedi
#371231
Trenutno PTRF nima nobenega sponzorja s strani avtomobilske industrije in tudi zelo malo verjetno, da bi ga imeli. Smo številčno sredno velika prireditev in nismo ravno zanimivi za velike korporacije, kjer se lahko množično oglašuje.

Kljub temu smo pristna in srčna prireditev in tako nas tudi tretirajo naši sponzorji. Pravzaprav z njimi delimo podobno filozofijo in vrednote in to dela naš festival drugačen :laola
 Fido
#371232
Hvala za obrazložitev.
Se pravi z njimi delite svoje poslanstvo in vrednote, hkrati pa medsebojno sodelovanje na prijateljski osnovi kar pomeni da vam donirajo kolikor je njihova dobra volja.
Se pa spomnim ko je leta 2005 ven prišel model Dacia Logan so vam vozili tekaško opremo, torej gre za medsebojno druženje z roko v roki na dobrodelni oziroma prostovoljni osnovi.

Mimogrede pa sem videl Renault Clio Grandtour na katerem so nalepke od Tekaške zveze Slovenije. Ali je to njihovo službeno vozilo oziroma jih vozijo reprezentantje?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA