Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#59658
Lep pozdrav vsem
Kar nekaj se nas ukvarja s turno smuko in prav zato se mi je porodila ideja:"ORGANIZIRAJMO SREČANJE VSEH, KI SO DOMA IZ GRAPE, ALI NJIHOVE KORENINE IZVIRAJO OD TU."Mislim da bi bilo to prijetno srečanje vseh zaljubljencev v te res prelepe gore, ki obdajajo NAŠO BAŠKO GRAPO. Datum in vse ostale podatke, ki so potrebni za tako turo bomo posredovali naknadno. Še prej pa naj se javi še kdo, ki bil voljan pomagati pri organizaciji tega srečanja. Mislim da dela nebo veliko pa vseeno , kaj bo pa le treba postoriti.
Če ste zainteresirani za mojo idejo se javite na forum ali po drugih kanalih pa uresničimo in pripravimo srečanje. Zima je enkratna, pogoji so super POKAŽIMO, DA SMO TO ZA KAR SE IMAMO DA SMO"GRAPARJI."
Lepo se imejmo pa lep pozdrav vsm Jožko
Uporabniški avatar
 Dušan
#59662
Hojla Jožko!

Evo me! Sem tu in pripravljen pomagati! Le termin izberi pravi, da se bom srečanja tudi sam lahko udeležil! Kam si jo pa mislil potegniti ... turnosmučarsko gaz? Najlepše bi bilo, če bi obhodili kar celo Grapo ...

Pozdrav!

Dušan
 Nežka
#59681
Pozdravljen!

Evo pa še mene, ki sem tudi pripravljena pomagat.

Lep pozdrav!
Nežka
#59688
Hojla
Sedaj smo pa že trije, in smo že prvi v organizacijskem odboru.Nekaj pa se jih je javilo tudi drugače. Mislim,da bi to res bilo dobro. V glavi imam vzpon na Rodico, ki je najvišji vrh naše prelepe grape, pa malo smučanja na Bohinjsko stran in povratek po naši strani v Rut, kjer bi pri veličastni Rutarski lipi odkjer izvirajo naše korenine rekli predzadnjo besedo, zadnjo pa v gostilni pri Tirolcu. Vse te stvari bi še obdelali v lepo sprejemljivo celoto. Kaj pravite na to?
Hvala za ponujeno pomoč, skupaj nam bo uspelo saj smo ja GRAPARJI!
Lepo se imejte pa uživajte kjer koli že boste. Jožko
PS. Termin bomo pa nekako skupno postavili, da bo sprejemljiv skoraj za vse!
Uporabniški avatar
 Slavko
#62666
:shock: Mene pa pozabli????? :--(
Nazadnje spremenil Slavko, dne 24 Mar 2006, 15:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Slavko
#62667
Aja a :clap: 9 aprila naj bi bil ta turni smuk? :toast:
#62675
Pozdravljeni!
Prijateljem turnega smučanja , ki so doma iz Baške grape ali od tu izvirajo korenine njihovih staršev sporočam, da srečanje turnih smučarjev BO!
ZBRALI SE BOMO DNE:09.04.2006 (NEDELJA) OB 7,00 V RUTU POD VEČ STOLETNO LIPO. SLEDI VZPON NA RODICO PO NORMALNI POTI, ALI BOLJE REČENO PO POTI, KI BO TAKRAT NAJBOLJŠA ZA VZPON. SMUČANJE PO SMERI PRISTOPA IN ZALJUČEK POD MOGOČNO RUTARSKO LIPO. ZAKLJUČEK Z PASULJEM IN PIVOM, KI GA BO PLAČAL VSAK SAM BOMO PRIPRAVILI PO NAROČILU IN SPREJETIH PRIJAVAH.
Prijavite se na :joze.dakskobler@gmail.com ali 041 837 551
Lepo se imejte in mal molte za lepo vreme pa lep pozdrav iz prelepe Baške grape Jožko[/b]
 Jožko
#63448
Pozdravljeni
Sedaj smo pa tam, tik pred srečanjem turno smučarjev Baške grape in kar nekej se nas je zbralo. Vreme je nepovedano lepo, snega je tudi še dovolj. Še danes ga je padlo kar nekaj vendar se ni za bati. V dveh dneh ga bo pobralo in ostal bo samo še tisti pravi za uživat.
Se pravi v nedeljo 9. v Rutu pod več stoletno lipo ob 7.00 start in brez velikih ceremonij vzpon do vrha. Potem pa smuka skoraj do vasi in kaj sledi? Dobra malica, pivo in seveda prijetno druženje s prijatli!
Pridite lepo se bomo imeli.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
 laufar
#63449
Pozdravte mi Cvetota! :wink:
#63568
Danes pa smo naše srečanje izvedli, v prekrasni družbi in seveda v prekrasnem ambijenzu naših prelepih gora. Kar 26 se nas je udeležilo tega srečanja in res je bilo lepo. Vreme skoraj boljše, kod prav sončno in razmere za smuko idealne. Vsi smo zadovoljni brez posledic prismučali nazaj na izhodišče v vas Rut. Srečanje pa bomo v novem letu še ponovili.
Lepo se imejte in uživajte, kjer koli že boste. Pa lep pozdrav vsem skupaj vam želi Jožko iz Baške grape.
#84178
Pozdravljeni!
Tudi v letošnjem letu bomo člani sekcije GRAPARSKIHKERLCOV organizirali srečanje v naših domačih krajIH, " OJ TAM KJER SEM DOMA".

Srečanje bo v NEDELJO 11.03.2007 z pričetkom, zborom vseh udeležencev pod mogočno rutarsko lipo ob 7.00.

Vsak udeleženec se srečanja, in vzpona na Rodico loti na lastno odgovornost. Seveda tudi spust s smučmi je v odgovornosti vsakega posameznika. Vse ostalo pomembno, za naše srečanje bomo povedali par dni predj, ko nam bodo že bolj znane tudi snežne razmere na gori.

Lansko leto se je srečanja udeležilo več kot 20 navdušencev in imeli smo se super.
V opozorilo pa, Rodica ni gora s katere bi smučali začetniki!
Seveda je pogoj za udeležbo, biti doma v naši grapi,ali imeti korenine iz te prelepe grape.

Toliko za enkrat, lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
 Jožko
#84851
Pozdravljeni!

Srečanje se približuje, mislim, da je bilo lansko leto tudi nekaj zanimanja nekaterih članov TF. Tako, da če so interesnti, kar korajžno! Nč se bat naših medvedov. Več ko nas bo prej se nas bo ustrašil. Če ne verjamete poglejte si na www.graparskikerlci.com
No pa lepo se imejte. Jožko
 Jožko
#85130
Hojla!
Vreme je prekrasno, malo vetriča na grebenih Tolminsko - Bohinjskih gora, toliko da ni prevroče, ko prideš prozi vrhu. Snega pa res še, kar veliko in dolince so zalite, da bolj ne morajo bit.
Mogoče pa še danes skočim kaj pogledat, da vidim kako in kaj. Seveda jutri pa srečanje na Rodici, to bo vriskanja, da se bo kar kadilo za nami.
Sedaj bo res treba malo ven, je prelepo vreme za sedeti pred računalnikom.
 Jožko
#86799
Pozdravljeni!
Srečanje je bilo in to super. Res je ta naša Rodica nekaj enkratnega. Pa da se nebi ponavljal na graparskikerlci.com je vse lepo opisano in obelodanjeno.
lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA