Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#136309
Ja Marjeta je že na poti v Durnik zaenkrat jima gre, kar dobro in jih od 22 do 23 pričakujemo na Petrovem brdu.
Zdej pa hitro mal podremat, da se nebo preveč spalo na poti v noč :D
 Jožko
#136329
Pozdravljeni!
Ja Vencelj imaš prav, tak podvig je le treba obelodaniti. Drugi krog je šel kot po maslu mislim resno. Močna rosa je zmočila pot in travo ob njej in potrebna je bila zbranost za varen korak. Šli smo lepo umirjeno saj je Marjeta iz prvega kroga prinesla kar nekaj "fore"tako, da čas ni bil naš preganjalec. Tudi noč je bila lepa ne pretopla.
Marjeta in Joco sta že v tretjem krogu s Petrovega brda sta štartala okrog sedme ure in imata časa do štirih popoldan.
Držimo pesti predvsem Marjeti in seveda tudi Jocotu.
 Jožko
#136341
Marjeta je vedno bližje cilju, z možem hitita proti Znojilam in naprej do Hudajužne. Po pogovoru z Jocotom(mož) mi je jasno, da če se ne pripeti kaj nepredvidljivega bo Marjeta prva ženska s 3 kratno ponovitvijo GM4O :laola
Kaj naj rečem, KAPO DOL :!: Za naprej pa držmo ji pesti, da je Durnik ne odžene in ji nakloni doživeti zmago, zmago nad samimi seboj in svojimi sanjami. Sem kar ponosen, da sem sanjal z njo nočni krog :D Kerlci smo s tabo. Kaj več pa bo napisala sama, ko si opomore. :toast: :TF)
Uporabniški avatar
 še1PR
#136353
Bravo Marjeta! :clap: :cast:
 marjeta
#136355
HVALA ZA VSE LEPE ŽELJE IN ČESTITKE DANES OB 15.55 SEM ZAKLJUČILA 3.KROG LEP POZDRAV MARJETA
Uporabniški avatar
 jan_jan
#136361
Marjeta, kljub temu, da se ne poznava, iskrene čestitke in kapo dol. :clap: :clap:
Dobrodošla v Klubu Extremo+1. To je še višja inštanca kot Extremno. Želim ti čimprejšnjo regeneracijo in še veliko uspešnih ultra tekaških projektov. :cast1: :cast:
Uporabniški avatar
 vencelj
#136367
Bravo, Marjeta! Želim ti čimprejšno regeneracijo (če ne bo tako kot lani, ko sem te že naslednji dan po 12 ur Kališča srečal, ko si se vračala z Ratitovca :shock: ).
Neverjetna si :cast1:
Čestitke seveda tudi vsem, ki ste Marjeto spremljali v posameznih krogih in ji tako dali zadostno podporo za uspešno izvedbo podviga!
lp v Dašnico, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#136368
In kje so meje? Verjetno jih ni. Slovenci smo že tak narod, da moramo vedno poiskati kaj novega, boljšega, še bolj neverjetnega. Ali bomo že letos priča novemu "prestavljanju mejnikov"? Morda prav v prelepih hribih okrog Baške grape :?:
Počakajmo, čas bo pokazal svoje :!:
lp, vencelj
 marjan
#136382
Marjeta en velik bravo in čestitkeSlika

Marjan
Uporabniški avatar
 50cent
#136431
Tudi iz moje strani Marjeta kapo dol in čestitke za izjemen podvig :clap: :cast: :laola .

Lp :)
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA