Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#266679
ojla, ja fajn turco si naredil in kar mislim si, kako je potem pasalo prijetno druženje v Klubu GM4O.
Tisti mižic je "svetski", tisti del poti na drugi strani je pa tudi fajn nastradal.
Zelo dobro pa mi je v mislih ostal listnat spust iz Porezna, ki ga omejaš, ki nama je, dvema naskakovalcema ekstrema, lani v gosti oktobrski megli naredil precej škode (beri 1 ura zaostanka v prem krogu in obisk kmeta na sosednjem pomolu). :) kaj češ...

Jožko bravo tudi za srečanje. Ampak ko sem mal nazaj to temo pogledal, izgleda, da se letos nobeden ni odpravil na ekstrem, vsak zapisa ni nobenega. Ali morda kdo ve za koga, ki je ekstremno letos varianto vendarle izdelal?
Sicer pa še za letos ni prepozno, kneda ? :D :wink:
#266704
Tisti del poti "prečka" proti Kobli, ga je res kar pošteno "nasrkal", predvsem pa je bila to posledica letošnjih snežnih padavin. In pod težkim snegom, tudi drevesa niso več zdržala. Tako je čez pot položenih kar lepo število dreves.

Nekaj o "zanimivih" spustih s Porezna je Jožko povedal in prav zaradi tega je na tem delu potrebna še posebna pazljivost. Še posebej če je megleno. :wink:

Druženje v Klubu prijateljev GM4O pa drugače kot izredno prijetno ne more biti. :D :D

P.S. Kolikor vem letos ni bilo nobenega, ki bi opravil s tremi krogi. Razen če je kdo to izvajal v "ilegali"... :lol: :lol: :lol:
#266717
Pozdravljen Klas
Kar je meni znano v letošnjem letu, res ni nihče opravil s tremi krogi. Zadnji, ki se je vpisal v sekcijo EKSTREMNO je bil AVI :D
Je pa res, da smo v obilici vsega nekaj zamučkali in izgubili knjige ali pa so dobile noge kaj vemo in tako je bilo, kar precej ljudi, ki se niso mogli vpisat v knjigo po opravljenem krogu.
Kar pa se tiče opraviti Krog v tem času je sigurno še čas, pot je kopna in razen ovir na delu od Kovc do Vrha Bače ni problema. Če se boš odpravil po tej poti pa pozvoni in rečeva kakšno.
Kar pa se tiče spustov s Porezna je pa res treba biti pazljiv, že zaradi same hoje po listju in vsem, kar se v njem skriva in zaradi smeri, ki jo kaj hitro zgrešiš in si lahko ponavadi preveč levo v smeri poti od glavne poti za Petrovo brdo. Kar nekaj sem jih že v megli ali nočnem času usmeril nazaj tja, kamor so bili namenjeni.
David lepo si opisal svoj KROG v lepem vremenu primernem zgolj za taprave Kerlce hehe:)
#266750
:D
iz zgornjih postov pa je razvidno, da smo ekstremno verzijo 3xGM4O v letu 2010 opravili vsaj trije. Ampak zgleda, da sva se z janijem pozabla na koncu nekam vpisat :ignore: :bum:
...ja nič, te pa bomo mogli še enkrat... :laola :D
#266836
Prosim te Klas, če mi na ZS pošlješ podatke, dauredim zadevo. Škoda, da mi tega nisi povedal že prej in prišel na srečanje. Bi bilo res veličastno podeliti diplome kar 4rim EKSTREMISTOM :D
#266848
:arrow: 8.-9. oktober 2010
vse o tem na http://www.pustolovecrajd.org/PRajd/web ... b%2024.pdf

Jožko - to je bilo takrat, ko si bil v telefonskem stiku z jozeg, ki je bil takrat z menoj na turi...takrat sta se vidva po telefonu nekaj menila, da naju prideš nekam pozdravit, potem pa ne vem, kaj je blo, ker sva se midva ločila. Prijavila sva se na začetku poti (ob 19.00) pri oskrbniku na Koči na Petrovem brdu in isto ob prihodu nazaj. Z istim možakarjem sem se potem še nekaj časa pogovarjal ob zasluženem piru :) , tudi o podvigu ekstremGM4O, a ni omenil nobene vpisne knjige LP
#266975
Nisem več pripravnica, sem šla danes gori doli naokoli. Luštno, zadevo sem izkoristila do konca, martinčkanje in vse ostalo, kar na tekmo ne paše, vključeno. Me pa veseli, da je bila vsaj ena izmed okrepčevalnic še vedno na voljo (na Durniku je še cel paket vode, pa še par okoli ležečih, sem jih pospravila do naslednjega vetra). Čeprav ne vem, kam je štrik izginil :wink:
Bravo, jaz, strokovni izpit za klub opravljen v 7:45.
#266981
Loni napisal/-a:Nisem več pripravnica, sem šla danes gori doli naokoli. Luštno, zadevo sem izkoristila do konca, martinčkanje in vse ostalo, kar na tekmo ne paše, vključeno. Me pa veseli, da je bila vsaj ena izmed okrepčevalnic še vedno na voljo (na Durniku je še cel paket vode, pa še par okoli ležečih, sem jih pospravila do naslednjega vetra). Čeprav ne vem, kam je štrik izginil :wink:
Bravo, jaz, strokovni izpit za klub opravljen v 7:45.


Bravo, Loni :!: Solo :?:
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA