Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#74783
Pozdravljen!

Kar se tiče vode na poti je tako: za cc 2 do 3 ure moraš imeti pijače s seboj. Gledano v smeri iz starta proti cilju. Prvo vodo lahko natočiš na Kalu pri koritu in nato še v Znojilah, Oblokah in V HUdajužni. Potem pa je čez uro Resnice do Porezna ni več. Dobiš jo pri koči na Poreznu in zopet na cilju.
Če se boš lotil tega kroga z Pingom, ti ne bo manjkalo prav ničesar. Bojan(pingo) je odličen poznavalec našega maratona in dobro obvlada zadevo.
Zato kar nič oklevat v sredo se pa mogoče na progi še vidimo.

Pa lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
Uporabniški avatar
 Pingo
#74839
No učerej sem v dobri družbi Boja&MojcaU izpolnil pogoje za vpis v knjigo.Imeli smo celo svojega štarterja,ki je ravnokar pritekel iz Koble-jap Jožko je bil :wink: Vreme je bilo kot naročeno ,na S straneh slana in rahlo zmrznjena zemlja tako da šodr pod ČP ni drsel,na primorsko stran pa sonček in podeče se meglice.Triglav in Julijci so pa itak bili očiščeni meglic in so prav zahtevali da se jih slika.V lepem umirjenem ritmu smo bili v HJ v 4.30h.Ker je bilo vroče smo ubodli še mal kozlička ta zelenga in se podali proti vrhu Porezna.Ker tokrat nismo tekmovali z Durnikom je šlo na komot.Vmes sta nas prehitela še domačina Vojko in Miki--ma nisem ziher--vrh pa smo dosegli v 2h urah,skupaj pa 7h.Nato smo se podali navzdol in lovili zadnje minutke,bilo je malo bolečin v mišicah--ITB--ampak ker poznam to bolečino sem jo s povojek hitro in učinkoviti minimiziral,tako da smo prlaufali na PB v času 7h50min.Ravno prav za vpis :wink: :lol: Bil sem spočit in prou zadovoljen ker nam je z lepim fotografskim ritmom uspelo priti naokoli.
By the way tokrat je BojanU naškljocal okol 150fotk :shock: :shock: kje pa kdaj jih je tojk naredu -pojma nimam :wink: 8)
Jožko in Dorica pa sta imela ta dan za nekaj drugega.Je uspelo Jožko?? :wink: Ja valda de je nooo,smo vsi pr Rudiju navijal za Dorico :wink: :lol:

Sačo ti si biu prehiter za nas :wink: smo te videli na vrhu Koble ko smo bili mi na VrhuBače.Pol si pa samo izginil po času katerega si zapisal smo vedeli zakaj :wink:
 Jožko
#74841
Pozdravljeni!

Klub prijateljev gorskega maratona se širi iz dneva v dan. Tako so se včeraj 11.10.2006 v knjigo članstva vpisalo ŠEST novih članov.
Vpisala pa se je tudi prva članica v sekcijo EKSTREMNO, čestitke za opravljeni podvig. Dorica je opravila s traso maratona DVAKRAT v 16 URAH :toast: in nekaj minutah in tako dosegla pogoje za vpis v sekcijo. Svoje vtise pa bo napisala sama. Kljub pomoči ga je morala le sama preteči prehoditi. Res vse čestitke!!!!!!!!!!!! :laola V klubsko knjigo pa se je vpisala tudi voditeljica Suzi, tako da bo sedaj res lahko iz lastnih izkušenj poročala kako se tekmovalci na teku počutijo.
Vsem ki ste včeraj bili v gorah nad Baško grapo čestitam za opravljeni podvig.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape. Jožko
Nazadnje spremenil Jožko, dne 12 Okt 2006, 13:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#74848
Še enkrat iskrene čestitke.
To, kar je naredila Dorica, je vsega spoštovanja vreden dosežek. Upam, da se čimprej regeneriraš potem pa k nam na K24. Čestitke tudi Suziki. Vidim, da ste "graparke" od hudiča. :cast:
Čakamo na poročilo.
LP jan_jan
 JanjaM
#74856
Prav lepo bo videti v sekciji ekstremno tudi prvo žensko bitje, ki ji je brez velikega pompa uspelo opraviti ta res veličasten podvig, zato, draga Dorica, iskrene čestitke tudi z moje strani.
:laola

Janja
Uporabniški avatar
 bojanu
#74858
Bravo, Dorica :cast1: Smo navijali zate z drugega brega :wink:

Drugače je pa že Pingo vse napisal-umirjen tempo, uživanje v čudovitih razgledih, malo poziranja in čas je mineval. Smo morali proti koncu dodati plin :lol:
Potem pa čestitke od Rudija, Irene, Vojka in Mikija, ki so nas že čakali. Od nekod se je prikazal še Jožko, prav tako vesel našega "podviga" in vabilom na ustanovni sestanek. Tako da še pridemo kaj na obisk :lol:

nekaj slikcna webšots (bom prestavil v tablino galerijo, ko bo čas)
Uporabniški avatar
 BONI
#74869
Bravo Dorica,res lep dosežek-še enkrat čestitam
LP DARE
 janezu
#74884
bravo dorica,se mi je kar zdelo,da boš prva dama v klubu extreme.upam,da ne boš edina,kajti na trasi se res dogaja.čestitke tudi ostalim.jožko računaj na šotor!!! LP ju
 Jožko
#74895
Pozdravljeni!

Lep pozdrav, Janezu in vsem ostalim, ni se treba bati, bomo uredili z prostorom tako, da bomo vsi pod streho na toplem, siti in ne žejni! Mislim da mi to lahko verjamete. Kljub temu, da planinski dom na PB res ni prav velik bomo uredili tako, da bo na prvem srečanju članic in članov kluba res prijetno, po domače. Mislim da se zbira res prijetna druščina, ki posveča prostem gibanju v naravi vedno več in vsak svoj prosti trenutek. In to so res pravi kerlci in v taki družbi je po mojem najlepše.
Naš sestanek bomo sklicali konec novembra, ker decembra je že toliko tega, da je že skoraj preveč vsega.

Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape.
Vsi pa lepo povabljeni v naš klub, več nas bo lepše nam bo !
Jožko
Uporabniški avatar
 SasoP
#74898
Pozdravljeni, kot sem napisal že v enem od prejšnjih sporočil, me je odprava, ki je pretekli vikend opravila tri kroge, do te mere "vzburila", da sem se včeraj tudi sam podal na pot. Drago sem zarana odložil na železniški postaji in poln pričakovanj, ob napolitankah in isostarju, :driver: proti Petrovem Brdu. V nahbtniku je bila potrebna količina (Jožko hvala) pijače, nekaj Frutabel in sadja, za vratom pa fotoaparat in brisača, pa hajd v strmino. Kmalu po startu sem srečal Jožka, ki mi je s peščico vzpodbudnih besed pregnal slab občutek, pridobljen ob pogledu na oddaljeni Porezen. Lepo sem napredoval, malo fotografiral, po ravnem in navzdol tekel in v Hudajužno prisopihal v točno štirih urah. Durnik mi je svoje duri odpiral bolj počasi, zato pa sem bil toliko bolj vesel, ko sem prišel iz gozdička in zagledal kočo na Poreznu. Po krajšem postanku (bilo je kar hladno) pa v dir proti cilju. Za pot sem porabil slabih 7 ur, pivo na cilju je bilo v prijetni družbi odlično. :toast:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#74900
SasoP napisal/-a:...Za pot sem porabil slabih 7 ur, pivo na cilju je bilo v prijetni družbi odlično.

Cestitke SasoP :toast:
Pa seveda tudi vsem ostalim, ki so že "včlanjeni" in BRAVO za extremiste.
 Simona T
#74959
Bravo vsem, ki ste se spopadli s progo na tak ali drugačen način :clap:. Še posebne čestitke extremistom in tistim, ki ste se tega lotili prvič.

Da pa bo Jožko za vse poskrbel in to tudi novembra, v to res ne dvomim.

Lep pozdrav,
Simona
 Dorica
#74960
Iskrena hvala vsem za čestitke, ki sem jih prejela ob vpisu v knjigo članov GM4O ekstremno (knjiga n....) :D
Sobotni tekači so me z njihovim podvigom kar malce zdražili in odločila sem se, da se jaz s tem spopadem kar v sredo.
Zjutraj sva z Jožetom na Kobli doživela sončni vzhod, pot do tam pa je minila v mesečini in tišini. Naprej sem pot nadaljevala sama in kmalu sem dobila sporočilo, da se je za mano na pot podal Sašo, za njim še Mojca in oba Bojana, malo kasneje pa je zmagi na proti tekel še Miki. Do Hudajužne je šlo kot po maslu, tam me je Jože pričakal s potujočo okrepčevalnico, kasneje pa mi je pripeljal kosilo še na Petrovo Brdo, Rudko pa mi je pripravil dober "kapučinčk"! :D Tam me je pričakala Suzi, ki me je spremljala v drugem krogu, hkrati pa se je tudi ona vpisala v klub GM4O. BRAVO SUZI!!! :cast:
Do Vrha Bače je kar šlo, a vzpon na Koblo je bil že težji in tempo se je malo znižal. S spustom nisva imeli težav. Ker pa je imela Suzi več energije kot jaz, je pot proti Znojilam nadaljevala sama, jaz pa za njo. Poti od Znojil do Oblok ni hotelo biti konec :bum: in tudi pogled na Porezen je bil zaskrbljujoč. V Hudajužni so me pričakali navijači: Dejan, Laura, Neja in pa seveda potujoča okrepčevalnica. Po krajšem postanku sva se z Jožetom odpravila proti Poreznu. Moram priznati, da sem z Durnikom (drugič) opravila veliko lažje kot s potjo od Znojil do Oblok. Na Poreznu je bila gosta megla in luči nama niso kaj preveč pomagale, do gozda pa močna rosa, ki nama je oteževala spust.V gozdu naju je spet pričakala luna, ki naju je spremljala do konca. Na Petrovem Brdu so se veselili z mano: Jože, Suzi, Tonček, Dejan in Rudko. :toast: S preizkušnjo sem opravila v 16urah in 17minutah.
Še enkrat prisrčna HVALA tebi Jože ( si rekel, da je lažje teči, kot streči... :D ), Suzani za spremstvo, Renati in Rudkotu, Janji in Janiju za vzpodbudo ter Mojci in obema Bojanoma za navijanje z drugega brega (sem slišala :D ).
Vesela sem bila tudi, ko sem naslednje jutro vstala in lahko rekla:" HODIM, TOREJ SEM!"
LP Dorica
 janezu
#74961
simona t ,ali se ne mores odločiti kam se vpisati-klub ali extreme.proga zate ni problem,vikend bo pa tudi lep,zato pot pod noge,kakor tudi ostali forumovci... LP ju
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA