Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#267183
Pozdravljen Gorski!
Traso boš sigurno našel tudi sam, seveda če se na GM4O odpraviš v lepem vremenu brez megle in seveda podnevi. Vse ti lahko tudi bolj podrobno obrazložim in seveda ti lahko pomagam tudi na poti, če ne drugače pa preko GSM. V tem času je še primerno in pot prav gotovo opraviš :D samo korajžno!
#267186
Ti je Jožko vse napisal, sama z orientacijo nisem imela težav, edino v vasi Kal sem skoraj šla mimo odcepa za dol s ceste, samo smo se o temu ravno en teden nazaj na srečanju pogovarjali.
Jožkovo cifro sem tudi sama imela v telefonu, človek nikoli ne ve (pomagala mi sicer ne bi, ker sem dve cifri okoli obrnila in sem poslala sms eni čisto x osebi, in doma ugotovila, da to pač ni bil Jožko :roll: ), pa še traso iz 2010 sem si naložila v urco, samo nisem rabila nič plonkanja, se je pa oglasila takoj ko sem zavila s trase zaradi fotkanja.
Mora pa biti lepo vreme, to pa definitivno, pa zaradi lsitja po tleh je treba biti glih malo bolj pozoren. Trasa je še zmeraj kar ok označena, par jih manjka (s Porezna dol, ker nekaj so jih odtrgali, pa letošnja trasa je šla malo drugače).
#267193
gorski napisal/-a:pozdravljeni ,sem bolj nov na tem forumu pa me zanima ali bi sam našel traso GM40!Želim si jo namreč preteči ,prehoditi ,preplaziti ....... :oops: :D !?ali bi bilo bolje "najeti" vodiča?!!!
LP,Tomaž


V bistvu če nisi nikoli po tistih koncih hodil, bi ti vseeno priporočal, da si v GPS naložiš sled in se tako izogneš kakšnemu "lutanju" in iskanju nadaljevanja poti, ki zna biti še posebej zanimivo, ko je človek že nekoliko utrujen. Sicer je proga kar dobro označena, vendar pa vseeno...

P.S. Če boš potreboval .gpx, pa me kontaktiraj.

Pa srečno...
#267272
Loni, čestitke. Imenitna si :clap: :clap: :clap:
Tudi jaz bi rada še letos pripravništvo zaključila, pa ne vem, kaj bo reklo vreme.

Ta vikend se "sončim" na maratonu v Crikvenici, in če še ne bo snega :roll:

bi ga kar mahnila tja gor :D :D :D , me vleče :heart tja v te kraje.
#267287
Čestitke še enkrat vsem skupaj :clap: povedano je bilo že skoraj vse, še številka za Tomaža, da se bo bolj brez skrbi odpravil na pot. Vera tebi pa prijetno sončenje, pri nas bo pa vreme primerno še tja do božiča to sem izvedel od onih tam zgoraj hehe :D
Jožko, GSM 041 837 551
#285407
Zdravo

Iščem nekoga, ki bi bil pripravljen iti z menoj po poti Gorskega maratona, torej s tekom in približnim koncem okoli 5-6 ur max. Poti sam ne poznam, zato bi bilo dobro, da se javi nekdo, ki jo pozna, ali pa ima GPS...

upam, da se bo našel kak junak, ki bi si šel malo pretegnit noge na traso ;)
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA