Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#292052
S Heleno in Jernejem ter nekaterimi, ki so zaenkrat še "na čakanju", bomo slej ko prej naredili še kak krog po trasi GM. :juhuhu: :lauf:
Glede sobote je pa vse razen vremena bolj kot ne jasno: slabi vremenski napovedi se je pridružila delovna sobota ((norišnicavslužbipress) in niti pod razno ni pogojev, da bi se osebno ali kloniran znašel kjerkoli blizu Baške grape in vse skupaj se bo lahko odvijalo enkrat čimprej v svetlejši prihodnosti.
Valjda, vnaprejšnje napovedovanje se je ponovno izkazalo za en velik kiks, ker je itak always račun brez krčmarja, če ni vreme je pa bigboss...alikarkoliže... :evil:
Pa smo spet enkrat tam...:FO:
#292120
Helena in Jernej,
ponovila bom besede, ki sem vama jih izrekla na cilju 8-urnega šihta na Planini:
"Kapo dol pred vama in dosežki, ki sta jih nanizala v letošnjem letu :laola :laola
Brez velikih besed, dejanja štejejo sama zase... "
Srečno!

Urša
#292138
ursad napisal/-a:Helena in Jernej,
ponovila bom besede, ki sem vama jih izrekla na cilju 8-urnega šihta na Planini:
"Kapo dol pred vama in dosežki, ki sta jih nanizala v letošnjem letu :laola :laola
Brez velikih besed, dejanja štejejo sama zase... "
Srečno!

Urša

Ursa,hvala in vsem ostalim prav tako!
Se vidimo v nedeljo na LM :wink: !
Lp
#293741
Leto je naokrog in naše srečanje prijateljev GM4O je pred vrati :D

Zbrali se bomo v soboto, 8.12.2012 v Podbrdu ob 14,00 uri. Parkirate lahko na želežniški postaji in dobimo se na štartu teka na Črno Prst. Kakor vsako leto, bomo tudi tokrat poskrbeli, da malo razmigamo svoje ude s pohodom po lepi neokrnjeni naravi v dobri družbi ob spoznavanju zgodovinskih dogodkov iz naših krajev. Prav tako bomo poskrbeli, da žeje in lakote na našem srečanju ne bomo trpeli. Prispevek 20€ na osebo bomo poravnali na dan srečanja. Kdor se pohoda ne bo udeležil, pa naj pride ob 17,00 v Stržišče. Vse ostalo pa naj do našega srečanja ostane skrivnost 8)
Srečanje bomo izvedli v vsakem vremenu. Zaradi lažje organizacije srečanja Vas prosim, da izpolnite prijavnico na tej povezavi.

Prosim vas, da o srečanju poveste tudi prijateljem, ki teh medijev ne spremljajo so pa člani našega kluba. Še posebno lepo vabljeni člani, ki so se v klub GM4O vpisali v letu 2012. Imamo pa še eno prošnjo, VSI, ki se v naših seznamih na straneh kluba ne najdete, vpišete v ta obrazec in zadeve bodo hitro urejene.

Zahvaljujemo se vam in se veselimo srečanja z vami. Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške Grape.
#294068
Pozdravljeni!
Srečanje članov kluba GM4O se približuje, prijavljenih je ža kar nekaj članov :D pa vseeno prosim, da se do časa pofočkate. Saj veste pri nas ne sme nič zmanjkati :D
#294490
Pozdravljeni!
V klubu prijateljev GM4O ugotavljamo, da nam manjkajo skoraj vsi vpisi iz leta 2011. Seveda čisto po naši krivdi, ker na PB ni bilo visnih knjig. Ker pa res radi naše evidence lepo uredili in bi bili vidni prav vsi člani kluba, vas še enkrat prosimo, da vsi, ki seveda to želite napišete v pripravljen obrazec. Vsem članom pa sporočamo, da bo srečanje tako, kot je objavljeno. Veselimo se srečanja z vami in vam želim lep dan :D
#294512
Pozdravljena Loni in vsi ostali :D
Zdaj nas je zaenkrat mislim, da nekaj čez dvajset. Jih je pa še kar nekaj, ki se odločajo ali čakajo kako se jim izidejo določene stvari. Kar nas bo se bomo imeli lepo - garantiram :D
#294653
Loni napisal/-a:Za 2012 sem (verjetno) jaz kiksnila uro, 7 bi morala biti in ne 6 :shock:

Smo popravili, ni pa nič narobe če imaš malce hitrejše ambicije 8)

Loni napisal/-a:PS Kok nas je pa že kaj prijavljenih na veselico?


Lahko sama preveriš, ker verjetno nas bo vsak dan več :wink:

Je pa še nekaj nevpisanih, tako da drž da nas je nekaj čez dvajset.
#294904
Pozdravljeni
No veselica je pred vrati in kot kaže bo bela :D , kar pa nam ne naredi veliko težav. Kot je že vsem znano se dobimo na štartu teka na Črno Prst ob 14,00 uri. Vozila lahko parkirate na želežniški postaji ali kje v bližini zbornega mesta. Ko prispemo v Stržišče pa bomo voznike odpeljali nazaj na start po vozila. S seboj vzemite nekaj za preoblečt in seveda zimsko opremo ampak ne tisto prav ta hudo :D dereze.....
No kakšne bodo pa v resnici razmere pa napišem v petek. Hodili bomo cc 2,30 ure ravno prav, da bo pasal kakšen požirek tapravga :D
Lep dan vsem skupaj in se vidimo v soboto :D
#295034
Spoštovani člani kluba prijateljev GM4O
Letno Srečanje, ki je bilo planirano za soboto, 8.12.2012 moramo iz objektivnih razlogov odpovedati ali bolje rečeno prestaviti.
Že v petek popoldan in soboto do popoldanskih ur je napovedano močno sneženje, kar bi nam otežilo organizacijo še bolj pa dostop vse udeležencev,
ki bi se v Baško grapo morali pripeljati. Kot vsako leto je bil zaključek srečanja predviden v Stržišču in prav prevozi po tej cesti so v času sneženja lahko zelo oteženi ali celo nemogoči.
Srečanje bomo prestavili v mesec januar leta 2013 in bomo tako v tem letu imeli srečanje kar 2 krat.
Dragi prijatelji in člani kluba GM4O upam, da vam nismo preveč podrli vašega natrpanega urnika. Morate nas razumeti, da srečanje vedno pripravljamo zato, da se imamo lepo in ne moremo si privoščiti, da se komu od naših obiskovalcev kaj zgodi, kar bi lahko preprečili. Za to sprejmite moje opravičilo in opravičilo celotne ekipe in uživajte kje v snežnih radostih, kar ljudem naše sorte ni težko.
Prosim vas, da o tem obvestite še vse, ki so sicer prijavljeni pa bi vsa ta obvestila spregledali. Če pa kdo pride pa Joško časti kavico :D
#295059
Veš, Jožko, da me kar veseli! Rad bi se udeležil srečanja, pa me je vremenska napoved odvračala od prijave...Mislim, da gre za dobro in v tej situaciji pravilno odločitev.
Se vidimo, ko se srečamo... :juhuhu: :juhuhu:

LP, vencelj
#295066
Pozdravljen Vencelj in vsi ostali :D
A veš, da sem dolgo cincal in nisem vedel kaj in kako nardit :oops: V takem vremenu spravljat ljudi skupaj in stalno gledat u luft, kaj in kako res ni fajn. No vsekakor pa sem vesel tvoje potrditve, ki je potrdila mojo odločitev, kot pravilno :D
Vse kakor se vidimo v januarju :D
#296754
V letu 2012 se nam ni uspelo zbrati, zato vas vabimo v soboto, 19.01.2013 v Podbrdu ob 14,00 uri. Parkirate lahko na železniški postaji in dobimo se na startu teka na Črno Prst.

Kakor vsako leto, bomo tudi tokrat poskrbeli, da malo razmigamo svoje ude s pohodom po lepi neokrnjeni naravi v dobri družbi ob spoznavanju zgodovinskih dogodkov iz naših krajev. Prav tako bomo poskrbeli, da žeje in lakote na našem srečanju ne bomo trpeli. Prispevek 20€ na osebo bomo poravnali na dan srečanja. Kdor se pohoda ne bo udeležil, pa naj pride ob 17,00 v Stržišče. Vse ostalo pa naj do našega srečanja ostane skrivnost.

Prijava na srečanje GM4O

Pregled prijav na srečanje
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA