Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#228576
Pozdravljeni!
Ja David je uspešno opravil težko in vročo preizkušnjo in se vpisal v klub prijateljev GM4O sekcija EKSTREMNO :clap: Suvereno je opravil težko pot pa vendar s polno mero spoštovanja in previdnosti. Ko sem ga v tretjem krogu počakal v Hudajužni sem takoj videl, da ga je sonce dodobra pregrelo pa se David ni vdal, korajžno se je podal tretjič v Durnik in zmagal tudi tretjič. Vesel sem, da sem ga lahko pospremil del tretjega kroga in se res prepričal, da je David pravi KERLC in resnično vsaka mu čast. S tremi krogi je opravil v 20 urah in 45 minutah. No pri Rudiju pa sva še kakšno rekla in se odžejala in okrepila. Verjetno ni več daleč od doma in jutri, ko se bo spočil in zbral svoje misli nam bo pa napisal, kaj je vse doživel v teh treh krogih :clap:
David je najmlajši član sekcije EKSTREMNO to tudi nekaj šteje.
#228580
David, iskrene čestitke za suveren nastop.
Je že res, da so tvoji nastopi skozi vso leto nakazovali,
da si česa takšnega zmožen. In si to tudi izpeljal. Opravil si z nočjo in vročino.
S klanci in žulji. Opravil si hitro. Zdaj pa uživaj ob rehabilitaciji.
:laola
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA