Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#91864
Pozdravljeni!
Ja hvala Bojan za te prelepe fotke, le kaj bi mi brez tebe! Danes je tak dan v naših hribih, da se mi, kar sline cedijo, ko pogledam skozi okno in verjamem, da je kdo tudi na stezicah našega maratona. Fovšarija GORI!
 Jožko
#92201
Pozdravljeni!
Ja, kako bi reku, da tak dan kot je danes je pa spet prav identičen našim krajem. Grapa je v tako deževnem vremenu res prav dežela iz kake kriminalke. Od vse povsod, se vlečejo skrivnostne meglice, dež je potisnil veje, ki so obložene z zelenjem skoraj do tal. Nikogar, nikjer samo ropotanje dežja po drevesih in po mareli. Tudi to je en del lepote, ki vam jo nudi naša Baška grapa.
Maraton se bliža in kar veselo je. Skoraj vsak dan, kdo preteče progo in se vpiše v knjigo na Petrovem brdu. Imamo pa na progi tudi števce(jih ne izdam), ki vestno beležijo vsak prehod, vsak na eni strani grape. Mogoče boste pa sami uganili kje.
Uporabniški avatar
 bojanu
#92203
Da te malo razveselim s posnetki prejšnjega vikenda v gibljivi obliki (divx, 9 minut, 250 MB, eksperimentiranje s fotoaparatom) :wink:

Petrovo Brdo-Črna prst
Uporabniški avatar
 jan_jan
#92244
Pozdravljen Bojan
Razveselil si tudi mene in priznati moram, da so me kar zasrbeli podplati, ko sem podoživljal vtise z lanskoletne avanture. Veselim se srečanja 16.junija, ko se bomo ponovno potili po lepih poteh okoli Baške grape.
LP jan_jan
 Jožko
#92273
Pozdravljeni!
Res je Bojan, posnetki so krasni in se ti prav lepo zahvaljujem zanje. Tudi poti po katerih hodimo so prekrasne pa kjer koli že so. In prav danes če le ne bo prehudo vreme jo bom mahnil tja čez, malo za trening malo pa seveda kaj za postoriti, maraton je že pred vrati.
Pozdrav tudi Janiju in seveda vsem prjatlom.
Uporabniški avatar
 bojanu
#92289
Celotna pot maratona (razen s Porezna dol, ko se je že zelo mudilo in ni bilo več časa za hece) v slabši ločljivosti (nekaj se je vmes premaknilo na fotoaparatu), da se hitreje naloži. Mogoče bo še koga zamikalo v te lepe kraje 8)

film s cele trase maratona -15 minut, google video
 Jožko
#92446
Pozdravljeni!
Samo toliko, da boste vedeli FORUM na kerlcih spet dela, dokler ga nam spet kak "prjatu" ne skensla. Pa oglejte si ga in zvedeli boste marsikaj koristnega.
 klavdija
#92538
Ojla,
Sem se tudi letos opogumila. Seveda pa še vedno upam, da bo zapadel kakšen sneg in bo proga skrajšana :lol: . Izgleda, da mi tudi letos ne bo uspelo na predogled proge in bom vse skupaj morala opraviti na dan tekme.
V glavnem, če kdo želi, se nama s Tanjo lahko pridruži pri premagovanju proge v 8-ih urah - po moji teoriji "važno je premagati in ne zmagati"...
Sicer pa je proga še odprta in vabljeni na naše prelepe hribe.

LP Klavdija
p.s. Dušan, si eno številko pred mano in bom vedela za kom laufat, da mi ne uteče pivo :wink:
Uporabniški avatar
 NANIKA
#92541
Ojla Klavdija!

Mene zanima če bi lahko kdaj skupaj trenirale, ker sem z istega konca, pa mi je včasih dolgočasno.

Lp!
 klavdija
#92649
Ni problema, če nisi prehitra zame. Moji treningi zgledajo pa tako - letim, ko imam cajt in kamor mi znese. Družba mi pa vedno paša.
Pa oglasi se kaj (info center Tolmin).
Lp Klavdija
Uporabniški avatar
 Kokiii
#92669
Tud jaz bom letos prvič. Mi je celo uspelo zadnji na ogled dela od Hudajužne do Porezna, ostalega dela pa ne poznam. Sicer pa niti ni tak važno. Vem da bo "peklensko", sploh za mene ko od doma daleč okoli ne vidim nobenega hriba :). Ampak volja je, trma tud, in sploh ne dvomim da mi nebi uspelo, sploh ob taki organizaciji...

Se pa zna zgodit da bosta Tanja in Klavdija imeli letos še kako moško družbo :)
 Jožko
#92697
POzdravljeni!
Veliko bo letos novih obrazov, kar je vidno po prijavah. Upam, da se udeležencem iz prejšnih let nismo, kaj zamerili. Posebno dame so letos tako skrivnostne, kar nekaj časa je že od zadnje prijave(ženske) no upam, da le ni tako hudo.
Drugače pa gre vse po vnaprej začrtanih planih. Bijemo vojno z papirji, pogovori z ekipami, ki sodelujejo na dan teka. In seveda utri bomo začeli boj tudi s traso. Urediti je potrebno vse, kar mora bit urejeno, tako, da ne bi smelo bit težav.
Za udeležence našega maratona bomo res naredili vse kar je možno. Smo ponosni na vse, ki spopadajo z našimi strminami, na dan maratona, prej in pol.
 tomi_
#92716
Tudi za mene je letos prvič, u bistvu prvi tek nad 8,8 km
in nasploh tretji tek odkar tečem. :?
Ampak trening kilometrov imam kar precej za sabo,
tako da mislim da bo.
Pridno treniram po Koroških hribih :D

ŽE ODŠTEVAM Še 14 dni

Lep pozdrav
 Jožko
#92723
POzdravljeni!
Fantje, kar korajžno nč bat, samo pamet vroke in ne precenit, teh 5100mv razlik, ta je v paketu z 35 km, tista, ki ti spravi glavo v Durniku čisto k tlem , tako da gledaš mater zemljico čisto od blizu.
No sam sem ga danes doživel v deževnem vremenu z motorno žago, tako da ni bil tako hud kot takrat, ko se ti mudi in ti je ura gosodar. Akcija košnje nam danes ni uspela, tako da bo potrebno to ponoviti. Je pa trava kar zrasla in smo bili mokri do riti od spod gor, od dežja pa od zgor dol.
Pa sta tudi v takem vremwnu pritekle dve tekačici, ki sta naredile cel krog in to skoraj celega v dežju. Bravo dekleta, upam da sta pri Rudiju srknile kakšno zdravilo. In seveda tudi en fant je bil naprogi iz Hudajužne na Porezen.
Malo moker pa vendar koristno uporabljen dopoldan.
 Jožko
#92821
Pozdravljeni!
Tudi danes sem se podil po Poreznu v čisto drugačnem vremenu, kot včeraj. Ekipa koscev je štartala ob 6,00 in ob 9,00 smo že malcali pred kočo na Poreznu. Res lepo in koristno delo je bilo danes opravljeno in vsa zahvala koscem za dopoldansko akcijo.
Srečali pa smo, kar nekaj starih znancev in tudi nekaj novincev, ki so se spopadali z Durnikom. Kako jim je uspelo, bodo pa napisali sami. Po videzu sodeč nekaj ur kasneje mislim, da v redu.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA