Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Slavko
#101798
Pingo napisal/-a:Dejmo našiii :lol: sam da se noujo pr Slavkotu na Kovcah kej ustavljal :wink:



Ni blo cajta.....je šlo prehitru mim :lol:
Nazadnje spremenil Slavko, dne 16 Sep 2007, 18:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 BONI
#101818
To pa je dosežek
BRAVO FANTJE
lp Dare
Uporabniški avatar
 Vlajko
#101833
Sem vas z nekajurno zamudo lovil ves četrti krog, a kdo bo kerlce ujel. :roll: ... Na Petrovo Brdo sem prišel nekaj minut za tem, ko ste šli domov ... in vam nisem mogel stisniti rok. :oops:

Torej, gremo kar preko spleta :arrow: Martin, iskrene čestitke za Kristusa, :toast: :arrow: obenem pa vsem trem junakom kapo dol za nepozaben podvig. :cast1: :D
Uporabniški avatar
 brankos
#101843
Martinu čestitke za 33 letnico in opravljen podvig ;)
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#101857
Èestitke in globoko spoštovanje.
In veliko izplena pri regenarciji iz te noro zanimive akcije.

Moje spoštovanje tudi vsem spremljevalcem in tistim, ki ste na progi obe noèi vzpodbujali ali dajali podporo.

Prijeten poèitek v naslednjih dneh vsem,
Uporabniški avatar
 zvone
#101869
Bravo fantje!

Bravo Slavc, Martin in Joco!

Sem brez besed. Res izjemen in (skoraj) neponovljiv dosežek! Verjamem in želim, da vam spomini na ta dogodek nikoli ne "zbledijo" in da so vam dolgo vzpodbuda za še veliko podobnih.

Bravo tudi za Joškota, Dorico in ostale iz spremljevalne ekipe. Lepo je videti kako Baška grapa "živi in diha" s to prelepo naravo.

Tudi sam komaj čakam (poškodba) da se "preizkusim" na teh poteh.

Lep pozdrav vsem iz sončnega Maribora! Zvone
 uros feldin
#101872
Oglašam se šele sedaj, ker se ne priklapljam vsak dan na forum, pa še včeraj sem peljal skupino na Triglav.

Že v soboto sem od Klemna Trilerja sem izvedel, da se dogaja na progi, sedaj pa sem izvedel za nore podvige. Najprej čestitke vsem trem junakom, Tinkotu pa iskrene čestitke za rojstni dan.

Kakor sem bral, je bil tempo hud, moj rekord je bil v nevarnosti, kljub temu, da ste se lotili kar 4 krogov.

Še enkrat ste dokazali, da so človeške zmogljivosti lahko zelo raztegljiv pojem ob veliki volji, pravem prijateljstvu in ustrezni organizaciji.

Bravo, fantje!

Uroš
Uporabniški avatar
 Slavko
#103633
[
Komentar objavljen v Primorskih novicah,ki ga je objavil Venčeslav Japelj.
:roll:
Slavko Prezelj, redni udeleženec Gorskih tekov PN, je tudi šaljivec. Zadnjič jo je zakuhal prijatelju Martinu Štendlerju, tudi vnetemu gorskemu tekaču. “Obljubil sem mu, da mu za njegovih 33 let podarim 33 ur teka oziroma štiri kroge Maratona štirih občin. Brezplačno. To sva opravila 14. in 15. septembra, pridružil se nama je še Jože Jensterle - Joco. Opravili smo vse štiri kroge, v zadnjem smo s Porezna do Petrovega Brda postavili rekord, do cilja smo prišli v 20 minutah.” Kaj pomeni 140 kilometrov hoje in teka brez postanka, z 20.400 metri višinske razlike, na koncu pa še 800 višinskih metrov spusta v 20 minutah, si težko predstavljajo celo tisti, ki so že pretekli graparski maraton.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA