Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 JAG
#134151
mene pa še kr zanima, če bi se dalo s kom peljati tja in nazaj.
Malo me skrbi, da ne najdem v pravem času še bolj pa če bom sploh sposoben za vožnjo nazaj ... :?

Bilo kdo, Logatec in okolica?
 Jožko
#134161
Vse informacije, ki jih želiš so napisane malo pobrskaj pa boš izvedel vse. Tudi na strani gorskega maratona.
Uporabniški avatar
 AVI
#134170
tati napisal/-a:mene pa zanima kako je s progo ker se nameravam udeležiti prvič do sedaj tekel bolj po ravnem ali je tudi možno da se vmes hodi kjer je težavno.
kako je z okrepečvalnicami in ostalo organizacijo
vse skupaj malo cagam ali bi se udeležil pa rabim malo spodbude da se mi malo pove koliko bi naprimer rabil časa za ta krog bolj počasen tekač limit je baje 8 ur

hvala vam v naprej za informacije in lep pozdrav


...res je kot je napisal Jožko...če prebereš tole celotno temo...si boš lahko na marsikatero vprašanje odgovoril....drugače pa kar pogumno naprej.....nc se bati.... :D :D .... je pa na vseh hribovskih tekih čisto normalno, da ta hude hribe prehodiš....no razen ta najbolj našpičenih....ravnine in podobno pa pretečeš....glede 8 h...pa po mojem ne bo panike..... :D :D ....
 davjas
#134184
Jaz sem se danes prijavil in bom prvič sodeloval, če kaj ne pride vmes. Na tistih 5100 m vzponov in spustov, gledam s strahospoštovanjem (Zbiram pogum). Zanima pa me nekaj drugega, kaj boste oblekli. Jaz bom imel sabo kratke in dolge hlače za spodnji del. Za zgoraj pa majico in jakno na kateri lahko snamem rokave. Veterani prosim svetujte.
 Jožko
#134224
Kar se tiče obleke in obutve ima Vencelj prav. Najbolje se je odločiti na dan same tekme, ko vidiš kakšne so razmere in ko se ve kako naj bi bilo tokom dneva. Ni prav dobro, če te zebe, prevroče pa je tudi prehitro. Seveda tudi tu ni recepta, vsak ima svoje potrebe in navade. Tako, da ni panike poskusit je treba, pol pa bo kar bo :!:
Vse ostalo pa kot sem že večkrat napisal je pripravljeno. Tudi vreme po vseh napovedih bi moralo biti. Možna je kakšna ploha, ki pa na poti pride prav.
Prosim vse udeležence, da res skrbijo za svojo varnost in za varnost drugih. Na progi bodo letos tudi reševalci GRS postaja Kranj, ki so priskočili na pomoč, tako da bo proga res optimalno pokrita. Vsi, ki na progi delajo v kakršni koli funkciji, lahko pomgajo in organizirajo kar bi v slučaju potrebe rabili. :!:
Na startu bo pripravljeno vozilo z reklamno oznako GM4O, v to vozilo lahko oddate palice, ki vam jih bomo prepeljali v Hudajužno, seveda tudi kakšen drug kos opreme, ki bo seveda primerno zapakiran. Vse palice bomo lepo zložili za mostom, čez reko Bačo pred vzponom na Porezen. Vsak, si bo moral svoje palice sam poiskati. Če jih kdo želi na vrhu Porezna pustiti pa jih lahko pusti pri GRSju, ki jih po končani tekmi pripelje na Petrovo brdo. To je od logistike vse, če ima kdo kakšne posebne želje naj pove, bomo poskušali zadeve urediti.
Za enkrat toliko, pa mogoče še popoldan kaj. :D
Uporabniški avatar
 tadejk
#134244
LP

Kako se veselim, sploh ne vem če bom danes kaj spal!

Sem pa še bolj vesel, ker sem se prijavil tik za Jožkom, imam številko 2!
Elita pač!


Tadej
Uporabniški avatar
 Darja
#134250
tadejk napisal/-a:sploh ne vem če bom danes kaj spal!

Sva že dva, ampak jaz ne od veselja :roll: (dupežvačegačepress) :D
Uporabniški avatar
 NANIKA
#134258
Tudi jest delam že redne obhode po progi ponoč. :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 zz topka
#134271
Ojoj, jaz sem pa že cel teden ponoči na turbo extreme GM4O. To sem ga pretekla in prehodila že neštetokrat...
Saj bom jutri, če se pojavim na štartu, utrujena samo od sanj, kaj šele od resničnosti....
Bem, bomo vidli..
Se odločim danes ponoči....
Uporabniški avatar
 AVI
#134272
zz topka napisal/-a:Ojoj, jaz sem pa že cel teden ponoči na turbo extreme GM4O. To sem ga pretekla in prehodila že neštetokrat...
Saj bom jutri, če se pojavim na štartu, utrujena samo od sanj, kaj šele od resničnosti....
Bem, bomo vidli..
Se odločim danes ponoči....


zztopka....nč razmišljat in gruntat....ob 8-ih na štart pol pa gasa....kar pogumno.... :D :D :D ....kakor vidim imaš višincev že kar nekaj narejenih....tako da še nekaj dodatnih v soboto ne bo noben problem..... :lol: :lol: ..... do not lose courage ....
Uporabniški avatar
 Darja
#134273
zz topka, če me spomin ne vara :?: , je bila udeležba na GM4O ena od tvojih novoletnih želja. Sedaj imaš edinstveno priložnost, da si jo izpolniš, kar pa je tudi vredno nekaj truda. Hrabro!
 tati
#134274
no sedaj ste me prepričali zdaj definitvno vem da se bom udeležil

lp vsem tekačicam in tekačem
Uporabniški avatar
 Darja
#134278
tati, a si sploh predstavljaš kako nas boš jutri, približno ob tem času preklinjal :bum: Hja, ali pa boš že odgaral svoje in boš že :toast: Če boš priden, seveda :wink:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA