Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#280272
nana napisal/-a:Jaz se lahko še tako trudim, pa mi dve soboti ne uideta :--( Pri nas ob sobotah "šparamo" starejše (po navodilu vodstva). Sama še nisem v tej kategoriji :wink:


Mi imamo manj maturantov pa nam znese, tudi letos upam. Bomo videli v ponedeljek :D
Če pa bo sobota, bom lepo prosila za ostale junijske. Če ne bo šlo, pač ne bo šlo 8)
#280301
Spet sem nekaj naredila prvič :D
in bolje pozno, kot nikoli. :wink:
Najbolj so me skrbeli spusti. Pa Durnik tudi malo.
Zdaj vem, da lahko pridem okol v limitu, čeprav navzdol šparam kolena. 8)

Jožko, Tedi in drugi pomagači, hvala za organizacijo in presenečenje :D ,
drugim pa za druženje.

Zame nepozabna izkušnja!
LpE
#280306
Par fotk: https://plus.google.com/photos/10292915 ... 1810534753
Drugače pa olalala pohval vsem po vrsti, ampak Ireno moram pa res še ekstra omeniti. Punca, ti si čisto zrela za na tekmo.
Bilo nas je pa res za cel avtobus. Še nikoli tako in naj kar tako ostane. Z večino se vidimo 16.6. S TF zastavo bom verjetno kar na Poreznu. Samo še Rosija moram vprašat, če mi slučajno trobljo posodi, ma saj drugače sem tudi sama dovolj glasna.
#280361
Irena je bila res pridna. :heart
Vzdušje je bilo izredno.
Zanimivo je iti na čisti užitek, ko rdečim obratom daš voljno.
Tedi je lepo in odgovorno skrbel za pravi tempo.
Jožko, oče vsega v zvezi z GM4O, pa je bil povsod prisoten.
Krasno preživet dan!
:laola
#280367
Pozdravljeni
Hvala tudi vam za udeležbo in vso dobro voljo, ki jo prinesete k nam v prelepo Baško Grapo.
Vsem, ki ste s potjo opravili iskrene čestitke, za vse tiste pa ki vam ni uspelo pa vzpodbuda za nadaljnje delo. GM4O ni od muh in včasih že mora komu malo pokazati zobe hehe.
Seveda pa iskrene čestitke Ireni od sobote naprej ni več samo spremljevalka, Peter pazi se, da te ne prehiti :D
Se kmalu vidimo :D
#280383
Ker nismo vseh, ki so bili na progi zapisali bi vas prosil, da se pofočkate tukaj v tej temi, da uredimo malo zanemarjeno evidenco v naših knjigah.
Vsi, ki ste v 8 urah prišli nazaj na Petrovo Brdo ste od sobote naprej člani kluba prijateljev GM4O. Tak je naš način plačevanja članarine :D
#280388
Bom pa jaz začela še z lanskim "podvigom" v solo varianti 19.11.2011, čas 7h 46 min.
Pripravniška je bila po enem tednu zaključena (trma je pač trma).
Strokovni izpit pa še potrjen 26.5.2012, čas 7:36.
#280391
Jožko napisal/-a:Ker nismo vseh, ki so bili na progi zapisali bi vas prosil, da se pofočkate tukaj v tej temi, da uredimo malo zanemarjeno evidenco v naših knjigah.
Vsi, ki ste v 8 urah prišli nazaj na Petrovo Brdo ste od sobote naprej člani kluba prijateljev GM4O. Tak je naš način plačevanja članarine :D


"Pofočkana"! Čas je bil okoli 7 in pol :D :D
Danes pa še plačala prijavnino, ker je razpored za maturo pokazal, da sem 16.6. prosta - se vidimo :laola
#280399
Tudi v nedeljo 27.5.2012 smo bili nekateri na progi.

Evo rezultatov:

BRUNEC ANITA, FELDIN UROŠ in kužek Bart v času 7.51

Predlagam, da vpisna knjiga zopet najde na svoje mesto v skrinjico pri Rutkotu in Ireni!

Bilo je prekrasno, ne prevroče in limit čas ves čas ni bil vprašljiv.

Zanimivosti na progi:
- visoka mokra trava pod Kalom prav primerna za laufarce zmočit
- na pašnik pod Stržiščem zlahka vstopiš, težje pa ga zapustiš( ker sploh ni izhoda)
- ovce na pašniku zelo korajžne do obiskovalcev, električni pastir pa zelo aktiven
- tudi konji na pašniku pred Hudo Južno zelo negostoljubni ( Anita se reši s skokom)
- pred vstopom na Durnik se strga še domačemu kužku ( gospodar ga komaj umiri)
- rezime je, da domače živali v Grapi niso bilo ravo navdušene nad našim obiskom
- vsaj na Durniku je bil mir, brez kakšnega nepovabljenega gosta z Otavnika

Vse čestitke Aniti za prvenec - šlo je zlahka, čeprav je bila pred startom skeptična
#280400
JOŽKO.


IZKORIŠČAM ŠE TOLE PRILOŽNOST ZA ENO REKLAMACIJO...

NA SPLETNI STRANI GM4O V RUBRIKI ČLANI GM4O EKSTREMNO MENIM, DA STA 2 NAPAKI IN OBE V ŠKODO JOCOTA:

NJEGOV ČAS DNE 14.10.2006 NAJ BI BIL BOLJŠI ZA 50 MINUT ( PRAVILNO 21.05 )!?

IN KAR JE GLAVNO: KJE JE ZABELEŽEN NJEGOV REKORDNI DOSEŽEK ?!


LEP POZDRAV, UROŠ
#280415
uros feldin napisal/-a:IZKORIŠČAM ŠE TOLE PRILOŽNOST ZA ENO REKLAMACIJO...


Pride kdaj do kakšne napake pri prepisovanju podatkov :( Je popravljeno :wink:

uros feldin napisal/-a: KJE JE ZABELEŽEN NJEGOV REKORDNI DOSEŽEK ?!

A je to njegov rekord (zapisano v sekciji ekstremno):
Jožko napisal/-a:Jože Jensterle 15.09.2007 29:10 Vsi trije so v limitu opravili tri kroge in izpolnili pogoje za vpis v sekcijo EKSTREMNO z dodatnim enim krogom, ki so ravno tako opravili v manj kot osmih urah. To je podvig, ki ga velja zapisati z velikimi črkami v sekcijo X3. Res izjemen uspeh in velja jih pohvaliti za izredno dobro sodelovanje na progi in za veliko mero potrpežljivosti drug do drugega. Samo tako jim je lahko uspelo.


Če se je pa še kakšen podatek izgubil, bomo pa dodali :wink:
#280416
uros feldin napisal/-a:Predlagam, da vpisna knjiga zopet najde na svoje mesto v skrinjico pri Rutkotu in Ireni!


Delamo na tem :D Zamislili smo si malo drugačno varianto, da se podatki ne bi več izgubljali... Kaj več o knjigi bomo pa obvestili, ko bo pripravljena :wink:

Predvidoma do jeseni bo pripravljena 8)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA