Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 elingr
#132995
ja jest bi sev kuj zraven sam mam u nedelo kolesarski maraton franja.tko da se bom tega maratona udeleziv brez ogleda proge.kar bo pa bo, itak ne racunam na nevem kasksno uvrstitev.lp robi
 Jožko
#133005
Pozdravljeni!
Odgovor na nekaj postavljenih vprašanj, sicer že malo pozno, pa vseeno bolje kot nikoli.
Kar se tiče copat, ti lahko rečem, da so tvoji primerni. Je ni neke linije za katero bi lahko rekli samo to in nič drugega. Udeleženci imajo obuto tolk različnih copatov, kolikor je ljudi. Česar si najbolj navajen to obuj. Palice pridejo zelo prav predvsem na delu iz Hudajužne do cilja. Nekateri jih uprabljajo celo pot, nekateri jih sploh ne, nekateri pa samo delno. Spet velja isto kot za copate. Napitkov imaš na celi poti dovolj( 17 okrepčevalnic) razen če ne potrebuješ, kaj kar uporabljaš sam. Prijava je možna do pol ure pred startom. Lahko pa se prijaviš na strani našega maratona, startnino pa plačaš na dan teka.
Upam, da sem ti malo pomagal glede tvojih dilem.
Drugače pa je res, kar je napisal Bojan v nedeljo je bila drsalnica nekaj enkratnega je šlo navzdol kot hudir. Pa vreme se nam kaže boljše in že ta vikend. Za naprej pa seveda pogovori in pogajanja še potekajo. :D
 davjas
#133047
Hvala Jožko za odgovor. Uporabo palic bom poskusu ta vikend in se nato odločil.

Lp
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133113
Vencelj,jutri bo cveto 100% vedu ali gre ali ne ,ker ima možnost neke tekme v avstriji,jaz bi vseeno šel,lahko greva sama,ampak jaz poti do tja ne poznam.
Uporabniški avatar
 Cveto
#133120
OK!

No torej, odločil sem, da ne grem ne na morje in ne v Avstrijo. Ampak se raje pripravim na Maraton štirih občin!
Tako, da gremo lahko skupaj (zaenkrat smo trije, kolikor mi je znano) v nedeljo na ogled proge.

Lp Jure
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133132
Cveto napisal/-a:OK!

No torej, odločil sem, da ne grem ne na morje in ne v Avstrijo. Ampak se raje pripravim na Maraton štirih občin!
Tako, da gremo lahko skupaj (zaenkrat smo trije, kolikor mi je znano) v nedeljo na ogled proge.

Lp Jure

:laola
Jepiiiiiiiiiiiiii!!! :lol: :lol:
No za enega garača iz Kamnika proti Železnikom še vedno prostor.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133134
Aja,iz Kamnika odrineva točno ob 7 zjutraj, :wink:
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#133320
Zdravo

Tale ponudba za ogled trase me močno mika, cvalenti ali je še prostor v avtu in ali ste pripravljeni vzeti s seboj eno bolj počasno varianto gorskega tekača.

:oops:
LP Bojan

PS: stvar pa še ni 100% ker še usklajujem urnike :shock:
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133343
Ja bo-jan,evo ti zapolniš avto :lol: ,jutri zvečer moramo vsi 100% potrditi,pa da vidimo še kakšno bo vreme. :wink:
Ja itak tudi jaz sem bolj počasen,bova morala venclju in cvetot kak kamen v ruzaček vržt,da bova lahko sledila,jaz pa niti najmanj nisem gorski tekač,mislim pa da po ravninah gremo skupaj,če pa bo kdo želel na polno na Porezen ,pa tudi prav ,se pač gor dobimo in nadaljujemo skupaj.
Mislim,da bo to bolj trening in zdraven še ogled,kolikor sem govoril z Cvetom,bodo klančki kar vsak zase oz svoj tempo na vrh,na vrhu se pa počakamo,ni pa nujno. :wink:
Uporabniški avatar
 vencelj
#133346
Kdor gre 21. na tekmo, itak ne sme pretiravat.
Spet se ponavljam: prilagajam se lahko vsakomur, razen tistim, ki so hitrejši od mene :wink:
Zadnjič, ko smo šli na ogled, smo hodili dobrih 7 ur, pa je bilo čist OK, pač ogled in ne tekma...
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133347
vencelj napisal/-a:Kdor gre 21. na tekmo, itak ne sme pretiravat.
Spet se ponavljam: prilagajam se lahko vsakomur, razen tistim, ki so hitrejši od mene :wink:
Zadnjič, ko smo šli na ogled, smo hodili dobrih 7 ur, pa je bilo čist OK, pač ogled in ne tekma...
lp, vencelj

Nekaj pa me zanima,tempo 7 ur meni čisto odgovarja,ampak kaj pa glede prehrane in pijače ali ste imeli to s seboj v ruzakih,ali za ogled priporočaš palice in ali ste imeli kje kaj pavze ali ste skoz lepo hodili.
 Jožko
#133349
Kar se tiče hrane in pijače je zadeva taka : hrano moraš imeti s sabo, seveda tudi pijačo. Pijače natoči za cc 3h to ti zadošča do prvega korita v vasi Kal. Greš pa tudi že prejmimo potočkov, povsod lahko piješ vodo ti garantiram. Potem pa imaš korita v vasi Znojile, Obloke v Hudajužni je trgovina in bife, Iz Hudajužne do koče na Poreznu, (ki je odprta) pa nimaš več vode.
No za sedem ur je treba kar lepo hoditi in malcati kar med potjo drugače se ne izide. No seveda kakšno minutko da pride duša za tabo si pa le vzemi. :D
Uporabniški avatar
 vencelj
#133350
Okrepčevalnico nesemo s sabo v ruzaku, s svežo vodo se lahko dodatno oskrbimo na Kalu ali v Oblokah (pred spustom v Hudajužno).
Palice so priporočene, kdor jih zna uporabljati, mu lahko koristijo v vzponih in spustih, vsekakor pa razbremenijo noge.
Nekaj kratkih pavz ne bi smelo predstavljati problem za prihod v cilj v limitnem času, so pa take pavze dobrodošle...
lp, vencelj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA