Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#277705
Loni napisal/-a: Zdaj pa samo upam, da mušnica nima kake delovne sobote (maturaPress).

Naša tajnica maturitetne komisije se je že lani zelo potrudila in mature ni bilo na soboto, tako da sem optimistična, Kališče je pa meni dalo krila in zelo resno resno razmišljam o udeležbi :D :D
#277834
Pozdravljeni!
Vreme se nam obeta in v prihodnjih 14 dneh bo sonca dovolj. Upam da bo imelo tudi tapravo moč in nam vsaj delno stopilo sneg v hribih. Po končanem KBK pa veselo na progo GM4O. Ogledna tura bo zanimiva to vam že lahko povem. Lep dan vam želim :D
#279857
Pozdravljeni!
Datum ogledne ture se bliža, vreme pa se nam kvari in nam ne kaže najboljše. Pa vseeno ne bomo kar tako obupali. Do nadaljnega velja vse tako, kot je objavljeno, dokončno pa se pdločimo v petek, čene kar na startu samem :D
Ekipa, ki je prijavljena si res zasluži nekaj sončnih žarkov in nekaj prekrasnih razgledov z vrhov nad prelepo baško Grapo :D
#279939
Upam na razjasnjena vremena nad deželo Primorsko, magari nad celo Kranjsko, da bo za zihr. Ker če mi že na tekmo ne bo ratalo priti, bi rada šla vsaj na tole. In po možnosti brez pljuskov z neba, da ne staknem še kake prehladne neumnosti in me potem še pod nož ne bodo tli vzet.
#280196
Če bo vreme vsaj za silo se vidimo v soboto! 8)

Lanska sled ogleda, ki je potekal v super družbi: http://www.sports-tracker.com/#/workout ... csel06econ

Bi šel kdo v podobnem tempu (cca 6 ur) tudi letos?
Le da tokrat verjetno s ciljem na Petrovem Brdu...

Še 3D animacija proge za virtualni ogled oz trening :) : http://www.gm4o.si/wmra/plugins/Pot_wmra/pot_en.html

P.S.: Kje bo pa cilj vodenega ogleda?
#280203
Kako pa se potem pride iz Podbrda nazaj v Petrovo Brdo? :oops:

Pa še nekaj. Takšen tempo je verjetno za ''navadnega'' pohodnika kar malo hiter? Se vmes veliko teče ali je bolj hitra hoja? Razmišljam namreč, da bi s sabo pripeljala še netekača, a ljubitelja gora. Hvala za kakršen koli odgovor.
#280226
Pozdravljeni!
Bom odgovoril, kar vsem na vsa vprašanja lepo po vrsti kot so hiše v TRSTI :D
Tempo je za navadnega pohodnika res malo prehiter, vmes se nekoliko teče, navzgor kar hitro hodi in ravno tako navzdol. Kar se pa tiče netekača ga pa kar pripelji bo pa postal tekač heeh. Seveda pa lahko opravi tudi krajšo pot tako, da ni problema :D
Cilj ogledne ture po dogovoru, lahko na Petrovem Brdu lahko v Podbrdu. Lahko pa se zmenimo tako, da gremo samo do Robarjevega Griča se pravi do tam, kjer se vidi naravnost v cilj in nato obrnemo v Podbrdo.
Drugače bomo pa šoferje peljali nazaj na štart po avtomobile in oni pridejo iskat ostale udeležence. Pa lep dan in se vidimo v soboto :D JUTRI :D
#280236
Mene pa zanimajo razmere na progi.

Na spletni strani GM4O piše - Razmere na progi 19.5.2012::
"... velja opozorilo, da je pred sedlom Črne prsti potrebno prečiti sneg v dolžini vsaj 6m. Na tem delu bodite skrajno previdni, saj glede na trenutne vremenske razmere lahko hitro pride do zdrsa! Vsekakor izberite primerno obutev, ker za hitro tekaško obutev proga na tem delu ni primerna."

Bodo jutri superge primerne?

LpE
#280248
AinE napisal/-a:Mene pa zanimajo razmere na progi.
..
Bodo jutri superge primerne?

LpE


Bodo, sam da imajo bolj gorski profil :wink:

Razmere na progi so ugodne, nekaj zaplat snega, ki pa ne predstavlja večje nevarnosti.
#280260
Hvala 2 x :D

Razmere na progi 24.5.2012
Petek, 25 Maj 2012 09:59
Večina poti pod Črno prstjo je kopna, ostale so le manjše zaplate snega, ki pa ne predstavljajo večje nevarnosti. Priporočljiva obutev so gorske superge in rezervne nogavice :wink:


... in še to piše :D

Ogledna tura - BO!
Petek, 25 Maj 2012 10:47
Trenutna vremenska napoved je zelo ugodna, če kakšna ploha nas namoči pa tudi ne bo nič hudega. Razmere na progi omogočajo varen krog, priporočamo primerno obutev kot so superge za gorski tek. Tempo bomo imeli naravnan za krog v 8urah, če nam bo dobro šlo pa kakšno minuto tudi manj. Kje bomo zaključili progo, pa po dogovoru. Če se odločimo za cilj Podbrdo, potem bo na voljo avto, da nekaj šoferjev dostavimo nazaj na Petrovo Brdo.
Se vidimo jutri zjutraj!


LpE
#280267
mušnica napisal/-a:
Loni napisal/-a: Zdaj pa samo upam, da mušnica nima kake delovne sobote (maturaPress).

Naša tajnica maturitetne komisije se je že lani zelo potrudila in mature ni bilo na soboto, tako da sem optimistična, Kališče je pa meni dalo krila in zelo resno resno razmišljam o udeležbi :D :D

Jaz se lahko še tako trudim, pa mi dve soboti ne uideta :--( Pri nas ob sobotah "šparamo" starejše (po navodilu vodstva). Sama še nisem v tej kategoriji :wink:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA