Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#131304
Pozdravljeni!
Ja Jani bom, ko pridem domov, malo počivam. Lep pozdrav vsem. :D
 Jožko
#131470
Pozdravljeni!
Ja Ero hvala ti lepa za pomoč. Vse pa prosim, da pišejo v teme za leto 2008, da ne bi prihajalo do kakih neljubih zapletov.
Kolikor sem seznanjen, jutri ob 6,00 starta ekipa za ogled proge iz Kranja ali okolice, ki se uradnega ogleda ni mogla udeležit. Škoda, ker ne morem zraven bom pa popoldan naredu kakšen kilometerček po kakšnem delu proge. Vreme bo to vam lahko povem :D !
Uporabniški avatar
 vencelj
#131640
Pingo napisal/-a:Takole so se pa imeli na temu ogledu

SLIKCE



Včeraj sva na Visoškem teku z Ano na kratko pokomentirala 32. slikco, pa se nisva mogla spomnit, o čem je tekla debata. Tisti pripis je vsekakor dober.
Mimogrede, Ana, čestitke za dobre nastope v Gorenjskem pokalu :!:
lp, vencelj
 Jožko
#131736
Pozdravljeni!
Vsem, ki bi še radi obiskali traso GM4O, pred tekmo lahko povem, da je trasa kopna in prehodna brez problema. Za to kar veselo na pot. :D
Tudi v tem vikendu je bilo na progi, kar nekaj pohodnikov. Nisem še uspel priti do knjige in tako do točnih podatkov. Jutri zagotovo uredimo vse :!:
 Jožko
#132099
Pozdravljeni!
Do knjige sem prišel pa nobenega vpisa nisem našel v njej.No škoda, da se niso vpisali, bi nas bilo več. Pa drugič.
V soboto bomo imeli akcijo, košnja in urejanje poti, če je kdo zainteresiran, dobrodošel.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 Jožko
#132257
Pozdravljeni!
Moram se opravičiti za podane ne točne informacije o snegu na progi. Pot namreč ni v celoti kopna, prečka pod sedlom čez Suho je snežena in potrebna je velika pazljivost pri prehodu. Tudi drugače je še deloma sneg na progi od planine na Kalu skozi macesne čez peščeno prečko.
Res še enkrat se opravičujem vsem, ki ste morda imeli težave, vsem pa ki boste še šli pa priporočam previdnost in varen korak.
Do maratona pa bo sigurno kopno, to mi lahko verjamete :!:
 Jožko
#132755
Pozdravljeni!
Danes pa vam lahko iz prve roke povem stanje na progi GM4O. Proga je skoraj urejena. Pokošeni so deli on Vrha Bače do Črne prsti na tem delu tudi ni več snega, razen prehod po kuloarju, ki pripelje na sedlce pod sedlom čez Suho. Tu se je treba spustiti par metrov s poti do tam kjer je snežni jezik najožji. V 4. korakih si čez in ni več problema. Od tam naprej pa steza ni še pokošena od kapelice pod vasjo Kal do Oblok. Naprej pa je vse tako kot mora biti. Časa za ogled ni več veliko, mogoče še drug teden kak dan.
Tako dan D se bliža, in upajmo, da se nam izide tako kot dosedaj.
Uporabniški avatar
 Pingo
#132815
Durnik tudi stestiran..pokošen in urejen,strmina namazana da fejst drsi,pa če greš gor al pa dol.Če se umažeš pa dež poskrbi in te opere totalno :lol: Je blo pa fajn 1x napasti Durnik spočit :lol:
 davjas
#132843
Pozdravljeni

Rad bi se prvič udeležil gorskega maratona štirih občin. Pa imam nekaj vprašanj.
1. Ali so primerni navadni tekaški copati Mizuno Wave Rider?
2. Ali priporočate uporabo palic? Nikoli jih nisem uporabljal.
3. Ali imate sabo tudi napitke?
4. Do kdaj je rok prijave?

Za odgovore se zahvaljujem, lahko pa še kdo kaj doda.

Lp
 JAG
#132865
ja, tudi jaz razmišljam o prijavi, pa nekak ne zberem poguma. Skoz spremljam to temo gledam slike, opise in moram rečti,da me zelo mika. Upam samo, da ne bi nekje na polovici obsedel...hmm. No ja, razgled bi bil sigurno super
Uporabniški avatar
 bojanu
#132870
Tako drseče in mokro kot včeraj pa še ni bilo :roll:
slikce

Glede vprašanj pa takole-v grapi in nad njo je demokratično: kakor komu paše :lol: Fotomateriala je dovolj, da dobiš občutek o terenu in zahtevnosti, še najbolje pa je prej malo sprobati traso, ki je lepo označena in pokošena.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#132897
S Cvetom se nekaj meniva,da bova šla v nedeljo na ogled proge,tempo malo teka,malo hoje :lol: ,če bi šel še kdo iz kamniškega konca oz med potjo do štarta,ga lahko poberem imam še prostora za dva komada.Ogled samo v primeru lepega vremena,no lahko je oblačno samo ,da ne bo dež!
Uporabniški avatar
 vencelj
#132982
cvalenti napisal/-a:S Cvetom se nekaj meniva,da bova šla v nedeljo na ogled proge,tempo malo teka,malo hoje :lol: ,če bi šel še kdo iz kamniškega konca oz med potjo do štarta,ga lahko poberem imam še prostora za dva komada.Ogled samo v primeru lepega vremena,no lahko je oblačno samo ,da ne bo dež!


Sliši se dobro. Kaj pa predviden čas?
Me kar mika, glede na to, da me na tekmi ne bo, pa sem že malo tuhtal, da bi do dopusta naredil še en krog. Saj bosta bržkone do konca tedna še kaj napisala, da se bo bolj točno vedelo, kako in kaj...
lp, vencelj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA