Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 janezu
#135668
odlično 5 :D vencelj,glej,da boš zraven lp ju
Uporabniški avatar
 jan_jan
#135703
vencelj napisal/-a:
vencelj napisal/-a:
Jožko napisal/-a:Mislim pa, da se pripravlje nov podvig, pa o tem kdaj drugič kaj :!:


Ja, nekaj se šušlja...
lp, vencelj


Danes so se mi razširila obzorja... :wink:
hvala
s spoštovanjem
lp, vencelj


Vencelj, ali je vse še skrivnost ali lahko o tem napišeš kaj več :?:
Lp jan_jan
Uporabniški avatar
 zz topka
#135713
Smo prišli iz morja, pa nas je čakalo vse- od dvd-ja, do fotografij, ki sem jih naročila pri gospe...
Moj ZZ top prižge hitro računalnik, niti iz avta nismo robe pobrali, moramo pa ja takoj pogledat, kaj je na dvd-ju....
Pa me pokliče, naj sedem poleg njega in mi pravi, če ne bom nič rekla....
Jaz pa, le kaj mu zdaj manjka...
"Ja, kaj ne vidiš, da si ti na dvd naslovnici???"
O, moj bog, jaz???
Ma ne, najbrž je vsak na svojem...
Pa izvem, da sem najbrž res na vseh...
Ojoj, smo morali takoj povišati vrata, da gre še krona skozi...
Ne vem, Jožko, čigavo " maslo" je to, a HVALA!!!!
Danes sem si tako želela iti na 1. tek po Šentviški planoti, a sem si morala ravno včeraj sneti noht s prsta... Lepo je šel dol, zdaj pa res ne vem, zakaj me nič boli???
Tako, da niti z Dobravskim tekom popoldne ne bo nič....
Še enkrat: krasne slike, krasen video, HVALA!!
Uporabniški avatar
 jan_jan
#135717
vencelj napisal/-a:O tem bodo pisali pravi akterji, ko bodo želeli oz. ko bodo menili, da je pravi čas za "veliki zvon"... :|
lp, vencelj


.....torej nisi aktivno zraven :?:
 Jožko
#135720
Pozdravljeni!
Ja ZZ tvoj izraz na DVDju pove vse in si res zaslužiš, da ga vidijo prav vsi, ki so kdaj poiskusili naš maraton. GM4O je čustvena zadeva prav za vsakega in ti si ga doživela tako močno, da ga verjetno dolgo ne boš pozabila. Za to še enkrat vsaka ti čast!
Jani, ni še dorečeno in preveč se hvalit pred delom ni pošteno, je treba delat in potem ga srat. Pokliči kaj.
Nimam časa odpirat poročila o 1.teku po planoti, povem pa vam, da je bilo super. Zmagal je Simon Alič več pa bodo napisali drugi tam kjer to paše. :D
 Jožko
#136929
Pozdravljeni!
Ja maraton je za nami zadeve se počasi umirjajo, prav tako pa tudi misli. Veliko je bilo povedanega na to temo in veliko smo se naučili prav iz vaših razmišljanj in dobro namernih kritik. Vse te predloge bomo v nadaljevanju s pridom uporabili pokukali bomo še drugam in poskušali našo prireditev še izboljšati pa vendar jo ohraniti tako kakršna je, topla, polna toplih in čustvenih spominov.
Vse to bomo poskušali za vas, ki znate ceniti trud organizatorjev in znate ceniti lepo neokrnjeno naravo in ki se k tej naravi vedno znova radi vračate.
Ko se ozrem nazaj, sem res ponosen v imenu vseh prostovoljcev, ki delajo na tem, da smo Graparji z "gorskim maratonom 4 občin" prodrli v srca trdnih gorskih tekačev, ki so prav vsi podobni Graparjem, če ne drugače pa po trmi in vztrajnosti, in stkati pristne prijateljske vezi, ki nas družijo tudi v klubu prijateljev GM4O.
Spoštovani v imenu organizatorske ekipe, se vam zahvaljujem za udeležbo in za vse, kar ste o nas dobrega in lepega napisali!
Mi pa gremo naprej, naši pogledi so usmerjeni v 8. GORSKI MARATON 4 OBČIN, ki bo kot vsa leta do sedaj tretjo soboto v juniju 2009.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA