Moderatorji: Nataša, Barb

 Nataša
#27464
No, tako. Dolgo se je kuhalo in čaralo in zdaj se je kočno nakuhalo in načaralo. Bilo je kar nekaj tehničnih problemov, zaradi katerih mogoče glasovanje ne bo potekalo tako, kot smo si najprej zamislili, pa vseeno....glede na to, da je zadeva namenjena izključno zabavi in ne kakšnemu resnemu tekmovanju med forumovci in forumovkami, si želim, da bi na ankete gledali na tak način in bi (precej zmatrano) Ministrstvo za žurke prejelo čimmanj kritik na svoj račun :wink:

Glasovanje bo odprto do nedelje, 12. decembra, do 13h (točen zaključek je omenjen ob vsaki anketi).

Glasovanje z odprtimi možnostmi (da bi vsak napisal svoje kandidate, tako je bilo najprej zamišljeno) na žalost ni možno iz tehničnih razlogov.
Zato je Ministrstvo s pomočjo desetih forumovcev in forumovk izbralo približno po 5 nominirancev v vsaki kategoriji.

Če kdo med nominiranci ne najde tistega, za katerega bi rad glasoval, lahko glasuje po ZS-ju. ki ga pošlje Barb ali Nataši. Ti glasovi bodo seveda ostali zaupni .

Kategorij je veliko, nominirancev tudi...kar veselo na delo :P .

Zmagovalci pa bodo seveda razglašeni v Logarski!
 Nataša
#27504
ena opomba: kljub nominirancem, ki so pač ljudje, ki se na forumu in tekmah največ pojavljajo, Ministrstvo :wink: opozarja, da pri svojem glasovanju ne pozabite tistih, ki morda niso v "prvih bojnih vrstah", pa vseeno marsikaj prispevajo k razvoju TF: editor, tadejk, zvezdice, poletovci,...
Uporabniški avatar
 runner
#27523
augh ... koliko je tega...!!!!

Moram priznati, da sem se bil malo zgubil. Nisem vec vedel kje sem glasoval in kam se moram iti. Na koncu sem se enkrat vse kategorije odprl in ugotovil, da sta se mi dve izmuznili. No sedaj mislim, da sem vse opedenal.

Kot prvo zelim cestitati vsem, ki so se lotili tega projekta. Sam nisem glih za predalckanje in ocenovnanje - ampak ko sem videl koliko truda je tukaj vlozenega sem se takoj odzval.
Se en predlog za v prihodnje ... (ce lahko) :-/ ...
Rad bi videl, da je mozno glasovati za vec kandidatov. (kako naj se odlocim kdo je bolj otrocji med dpopom in n-to!) :-)) ...
My 5 c.
 Nataša
#27528
runner napisal/-a:Rad bi videl, da je mozno glasovati za vec kandidatov.


poglej, za več kandidatov JE možno glasovat - po ZS. Pač ni anonimno oz.je do te mere, da Ministrstvo podatkov ne izdaja :wink:
Nominirance je blo treba izbrat, ker bi blo sicer še več dela (že tko ga je blo preveč) s pisanjem imen. Vem, da ni najboljša varianta, ampak kot sem že napisala v pojasnilu področja - ni šlo drugače (oz. bi šlo, pa je že zmanjkovalo časa).

Tko da res - vsi tisti, ki svojih omiljenih ne najdete med nominiranci, pošljite ZS.

itak je pa vse sam "fun fun fun ’til her daddy takes the t-bird away" (beach boys press :lol: )
Uporabniški avatar
 runner
#27532
poglej, za več kandidatov JE možno glasovat - po ZS.


Če kdo med nominiranci ne najde tistega, za katerega bi rad glasoval, lahko glasuje po ZS-ju. ki ga pošlje Barb ali Nataši. Ti glasovi bodo seveda ostali zaupni .


Vem ... prebral sem ... tudi na koncu vsake kategorije to pise !
Nisi me razumela N-ta... obstaja moznost da se v phpBB omogoci anketa z vec moznimi opcijami. Odkljukas lahko vec kandidatov hkrati in potem ni potrebe za ZS. Zato sem napisal da svetujem to za prihodnje (ce se bo iskazala potreba po takem glasovnaju)

itak je pa vse sam "fun fun fun"

Kaksen "fun" neki ! Jaz to smrtno resno jemljem!
NOT :-))
Uporabniški avatar
 Vlajko
#27533
Z eno besedo; fasciniran sem nad trudom, ki sta ga vložili v ta, resnično zelo širok in raznovrsten izbor nominacij in nominirancev. Saj to je tako kot Viktorji in Oskar skupaj. :D Resnično sta pridno delali, verjamem, da sta vključili še koga v to, resnično, mukotrpno pripravo. :wink:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
To bo zabavno v Logarski...

pies: Ena mikroskopsko majčkena dobronamerna kritika za prihodnje leto. Kandidatke za misice bi kazalo opremiti s kakšno fotko za tiste "člane žirije", ki še ne poznamo vseh.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 03 Dec 2004, 11:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 runner
#27535
Ena mikroskopsko majčkena dobronamerna kritika za prihodnje leto. Kandidatke za misice bi kazalo opremiti s kakšno fotko za tiste "člane žirije", ki še ne poznamo vseh.


Saj res ... in s klikom na slikco glasujes!!!
Ko se glas pristeje pa v ozadju slisis mission statement ali volilni nagovor kandidata...

Svaka cigara je jedan glas (Duško Dugouško PRESS)

Uh sedaj malo pretiravam... kaj? ;-)
Saj se samo hecam ... super ste naredile in vsa čast!
Nazadnje spremenil runner, dne 03 Dec 2004, 10:07, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#27536
Vlajko napisal/-a:verjamem, da sta vključili še koga v to, resnično, mukotrpno pripravo. :wink:


Seveda, pomagal je hauptkomandant Ero + 10 prijaznih forumovcev in forumovk, ki so poslali svoje predloge za nominirance. :wink:

Vlajko napisal/-a:Ena mikroskopsko majčkena dobronamerna kritika za prihodnje leto. Kandidatke za misice bi kazalo opremiti s kakšno fotko za tiste "člane žirije", ki še ne poznamo vseh.


Vlajko, fotke so v Dpopovi galeriji članov, pa tudi sicer boš našel marsikaj, če boš pobrskal po galeriji. sam mal truda... :wink:
Uporabniški avatar
 matejka
#27543
še dobr da je anonimno...

...drgač bi blo treba ustanovit komisijo proti korupciji...he he

Še dobr da je TF taka etična in plemenita družba ljudi, da je ta skrb odveč!!!


Ali dam lahko komu glas večkrat?


čao
 Nataša
#27544
matejka napisal/-a:Ali dam lahko komu glas večkrat?


no way :wink:
pa čeprav maš veze, Tejči.... :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#27545
Nataša napisal/-a:Vlajko, fotke so v Dpopovi galeriji članov, pa tudi sicer boš našel marsikaj, če boš pobrskal po galeriji. sam mal truda... :wink:


Saj ni res .... pa je ... ravno po Dpopovi galeriji brskam že več kot eno uro .... :wink:
Uporabniški avatar
 matejka
#27546
"no way"

ker dolgcajt, he he....vse po propisih (ej a s'ti kej v sorodu iz Branetam: "red more bit", prevedeno v nemščino, al)

Tola glasovajne in povezvajne ljudi mi je ena tok kulj zamisel, da dam še en glas za realizatorja ideje, pa čeprav ne šteje...

juhu!!!
 Lučko
#27548
Vlajko napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Vlajko, fotke so v Dpopovi galeriji članov, pa tudi sicer boš našel marsikaj, če boš pobrskal po galeriji. sam mal truda... :wink:


Saj ni res .... pa je ... ravno po Dpopovi galeriji brskam že več kot eno uro .... :wink:


Evo Vlajko, tuki so slike. :wink:
 Nataša
#27549
matejka napisal/-a:ker dolgcajt, he he....vse po propisih (ej a s'ti kej v sorodu iz Branetam: "red more bit", prevedeno v nemščino, al)


Brane:"Red more bit!"
hčerka:"To je že Dolfi reku"
Brane:"Pa še prou je meu!!!"

:lol:
 Nataša
#27550
runner napisal/-a:obstaja moznost da se v phpBB omogoci anketa z vec moznimi opcijami. Odkljukas lahko vec kandidatov hkrati in potem ni potrebe za ZS.


ja sam potem ne moreš zagotovit, da ne bi en večkrat glasoval, ne?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA