Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#27906
Pozdrav!
Barb napisal/-a:Mama šefla is back :twisted: :twisted:
zdej se pa pazte :twisted: s tole štalo,jaslcami,al kar kol se že greste :twisted:

8) Hmm, mislim, da si delovala mnogo bolj resno, kot crna macka. ;) Sedaj se nam tako prijetno smehljas, da te clovek spljoh ne more resno jemat. :twisted: :D

lp, oranzni slon

p.s.: Ja, mislim, da je srz tele stale kako jezuscka v jaslice fliknt. :twisted: ;) :P :D
Uporabniški avatar
 primus
#27914
Barb, ne se vznemirjat !
Vsi ti posti so le del prefrigane predvolilne kampanje - saj veš, glasovanje za duhovitost, inteligenco, simpatičnost... vse je še odprto in treba je prepričat omahljivce !
Jasno je da bodo rezultati tesni, šteje vsak glas, dovoljena so vsa sredstva !

:D :D :D

primus

p.ss: situacija v Ukrajini je **** dim, v primerjavi s tem, kar bo še tukaj... :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#27920
Barb pa kaj se sekiraš dokler bo še štala bo še v redu.Sam takrat bo problem če se bo to preselilo na kak ranč. :twisted: :twisted: Pol boš pa težje obvladovala situacijo.Pol boš pa morala poklicati intervencijo dijo mijo.
Zato Barb v štali je saj toplo, saj gorko.Če se bo šlo pa ven iz štale je pa madona sedaj že rahlo hladno.
Ti kar mirno spančkaj mi bomo pa štalo v red spravili :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
Sicer pa saj veš kako je to, kadar mačke ni doma miši plešejo. :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: .Malce veselja pa mora biti.Konec konev je veseli december, in nam je tako, ali tako polovico oproščenega. 8) 8)
Sam da bo veselo.Pol je pa čiz vseglih če bo štala al pa krneval sam da se bo smejalo in zabavalo.
Fantje in dekletal, možje in žene hausbal je spet odprt jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ČAO!
 Lučko
#27933
Barb napisal/-a:Mama šefla is back :twisted: :twisted:
zdej se pa pazte :twisted: s tole štalo,jaslcami,al kar kol se že greste :twisted:

Slika

PS
Slika Smo N'to ž izplačal, tko de je del ministrstva ž nš, smo ga ž pocahnal. :--
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#27935
Pozdrav!
Fotr napisal/-a:......Jaz nisem nič kriv, kot Gorenjec sem se hotel skregati z Oranžnim slonom, ........ (bla, bla, bla) ..........

:) :D In oranzni slon, zajebana dusa kot je, se ni dal sprovocirat. :D (pica je ipak pica PRESS) Dragi Fotr, zal bos moral se malo prenasat to strasno breme na svoji dusi, saj bom jaz v Logarski manjkal. (romi barvice zahtevajo svoj davek PRESS)
Srecno!

lp, oranzni slon
 Nataša
#27942
eno opozorilo: se mi zdi, da se je nekdo prijavil pod drugim imenom, da bi glasoval dvakrat. prosim, da se mal zadržite, sej bo enkrat kar dost.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#27950
Ja Nataš tako ti je to.Sedaj bo ministrica za notranje zadeve Barb popenila.
Ampak ne bo nič mogla ker je že vse podmazano :wink: :wink: s konkretnimi zadevami.Tako da bi morali poslati posebno volilno komisijo, ki bi preštela glasove, da bi bilo vse demokratski urejeno :lol: :lol: 8) .Pol bi pa naša Šefla tole malce pregnetla tako kot ona zna.
Mislim pa da potem bi pa ratalo nekaj iz tega.
Čaki Nataša bom jez sedaj v kavo pogledao pol ti bo pa Fata na uho povedala.Ma sam ne okol govort, da to že miriše na korupcijo.
Če se je mati Šefla razkajfala :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: pol bo že nekaj :lol: :lol: .
Ja kaj pa če mi ministrico zamenjamo in damo interpelacijo na njene delo.Ki je drugače v redu samo premalo ima vse pod komando :o pol je pa tako kot sem omenil, ko mačke ni doma miške plešejo.
Zato je najboljše da se štala nardi do konca :lol: :lol: 8) , da se ne dreza v dr...............k, da ne bo še bolj kaj čudno dišalo.
:oops: :oops:
ČAO!
Uporabniški avatar
 Barb
#27960
marathon napisal/-a:Če se je mati Šefla razkajfala :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: pol bo že nekaj :lol: :lol: .
Ja kaj pa če mi ministrico zamenjamo in damo interpelacijo na njene delo.Ki je drugače v redu samo premalo ima vse pod komando :o

Oko sokolovo vse vidi,............
tko da pazi se ti mene :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Bor
#27974
Nataša napisal/-a:eno opozorilo: se mi zdi, da se je nekdo prijavil pod drugim imenom, da bi glasoval dvakrat. prosim, da se mal zadržite, sej bo enkrat kar dost.


jst nisem še povsod glasoval.....tako da če bi ta oseba res tako rada zmagala, mi naj pošlje ZS, da ji dam svoj glas...... :D
Uporabniški avatar
 primus
#28004
Bor napisal/-a:jst nisem še povsod glasoval.....

je zagulen a ne ? jaz mam tud težave... sploh moraš bit previden, ker ministrstvo vse vidi, vse spremlja, melje... (orwell je vrtec proti temu).
Bor, ti svetujem, da daš kakšen glas tudi ministrstvu, meni pa po ZS ali ob prvem pivu poveš, kaj si zares mislu...
:D :D :D
 Nataša
#28006
ja, tud ministrstvo bo na tem pivu, dobr glejta okol sebe, preden začneta neumnosti govort, a ne, kolegica ministrica :wink:

mah, orwell, kgb, al kaida, carlos, mata hari...sami amaterji!! 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#28014
Seveda,kamor gre ena,gre tud druga :wink:
 Nataša
#28025
Barb napisal/-a:Seveda,kamor gre ena,gre tud druga :wink:


ajde, ne pretiravej, si bo še kdo kej mislu :wink:
ampak kar je res, je pa res: štiri ušesa več slišijo (van gogh se ne bi strinjal, ampak kva pa on ve), štiri očesa več vidijo in štiri roke hitreje vklopijo motorko. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28031
Nataša napisal/-a:.....štiri roke hitreje vklopijo motorko....


Slika

Bježi, narode, dok ima vremena, bježi....spašavaj glavu...
 Nataša
#28032
aja, sej ta motorka je kr okej, sam rezilo ni dost ostro, za les še kar nekak gre, za roke in noge pač ne. ampak je nekega srednjega ranga, no, za silo...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA