Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 Vlajko
#28034
Nataša napisal/-a:aja, sej ta motorka je kr okej, sam rezilo ni dost ostro, za les še kar nekak gre, za roke in noge pač ne. ampak je nekega srednjega ranga, no, za silo...


Aja, zdaj pa že IRC-ava malodane ON-LINE :wink: Ja, s'j dons mam res mau delovnega zatišja.... :D

Ne vem, kako ti,... ampak, jest ji vseen' neb' nastavu glave.... motorki, namreč..... :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#28056
eno vprašanje....: potem ko glasuješ, več ne vidiš kdo je sploh nominiran.......a se da to uštimat?

p.s. jst sem vse pomešal....(skor bivši BLOND PRESS)
Uporabniški avatar
 primus
#28070
Če si glasoval, da si najlepši, je vse v redu !
:D :D :D
Uporabniški avatar
 Bor
#28083
primus napisal/-a:Če si glasoval, da si najlepši, je vse v redu !
:D :D :D

....ne to še nisem..... :D ......mislm glasoval
 Nataša
#28092
Bor napisal/-a:eno vprašanje....: potem ko glasuješ, več ne vidiš kdo je sploh nominiran.......a se da to uštimat?

p.s. jst sem vse pomešal....(skor bivši BLOND PRESS)


ne bo šlo. glasoval si, v čem je torej problem?
seveda pa imena nominirancev zmeri lahko zveš pri mami šefli (rajtam da mene nouš sprašvou k nis več blond pa to).
Uporabniški avatar
 Barb
#28095
Nataša napisal/-a:seveda pa imena nominirancev zmeri lahko zveš pri mami šefli

Bor,kaj bi rad vedu :roll: :?:
Uporabniški avatar
 Barb
#28634
Vsem zmagovalcem kategorij Naj2004, ki niso uspeli osebno prevzeti diplomc in nagrad v Logarski, bomo le-te predali ob prvi priliki.
Mogoče že jutri na Božičkovem teku.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28680
Helou!
Ja, a pa bodo rezultati vidni tudi na forumu. Lahko bi tudi vrstni red ostalih nominirancev objavili. Saj ni težko, samo rezultate anket objavite pri vsaki kategoriji posebej, pa je!?!?
 Nataša
#28681
Bo, ampak ne vem, če ma smisel objavljati vrstni red po glasovih. Jebiga, tisti, ki so zmagali, so, ostali naj se pa ne sekirajo, kdo in kolikokrat je glasoval zanje. ne vem, povejte...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28688
Moje mnenje: podpiram Bajsijev predlog, torej predlagam objavo vseh rezultatov, se pa demokratično podredim mnenju večine. :wink:

Še popravek; v tem primeru bi predlagal, da bi bila ta "rubrika" vidna le za člane, podobno kot podatki o članih.
Uporabniški avatar
 Manika
#28704
Naj bo objavljen vrstni red, ampak brez števila glasov (mi bo npr. lažje, če bom samo na zadnjem mestu, kot pa da zraven piše še, da nisem dobila sploh nobenega glasu :oops: ).
 dpop
#28706
Nataša napisal/-a:Bo, ampak ne vem, če ma smisel objavljati vrstni red po glasovih. Jebiga, tisti, ki so zmagali, so, ostali naj se pa ne sekirajo, kdo in kolikokrat je glasoval zanje. ne vem, povejte...


Glede na to da je bilo verjetno vse zrežirano... pol bi verjetno res
težko objavili "rezultate" :twisted:

1363 Darko

P.S. Ne čujem dobro PRESS
Uporabniški avatar
 Fotr
#28715
Manika napisal/-a:Naj bo objavljen vrstni red, ampak brez števila glasov (mi bo npr. lažje, če bom samo na zadnjem mestu, kot pa da zraven piše še, da nisem dobila sploh nobenega glasu :oops: ).


Osebno vem in sem 100% prepričan, da si en glas :oops: zagotovo dobila, osebno verjamem :evil: in mislim, pa da si jih morala dobiti še več! :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#28719
Fotr napisal/-a:
Manika napisal/-a:Naj bo objavljen vrstni red, ampak brez števila glasov (mi bo npr. lažje, če bom samo na zadnjem mestu, kot pa da zraven piše še, da nisem dobila sploh nobenega glasu :oops: ).

Osebno vem in sem 100% prepričan, da si en glas :oops: zagotovo dobila, osebno verjamem :evil: in mislim, pa da si jih morala dobiti še več! :wink:


Na, zdej si se pa izdal. :) :)

Veš, v taki konkurenci nominirancev je kar težko. Mogoče bom morala še kaj za posladkat kdaj prinest. :wink: Ampak Barb potem vedno vse prekaša s svojim tiramisujem.
Uporabniški avatar
 Fotr
#28722
Manika napisal/-a:...Mogoče bom morala še kaj za posladkat kdaj prinest. :wink: Ampak Barb potem vedno vse prekaša s svojim tiramisujem.


Če bi bilo pa glasovanje o Barbinem tiramisuju in o tvojih ta belih kockicah (ne vem kako se jim reče, vem samo, da so bile božanske), potem pa res ne vem, kako bi se odločil...Pa to še ni vse, tukaj je še Silvino pecivo, Alenkine politanke...pa še marsikaj...naj se tukaj zahvalim vsem mojstricam in mojstrom, ki so nam s svojimi priboljški še dodatno posladkali piknik...mhmmm...kar sline se mi cedijo! :shock: :shock:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA