Moderatorji: Nataša, Barb

 Nataša
#28833
oh joj, kok mate vsi problem. ajde, takoj grem popravljat - Milana na peto mesto in Petrco v 5rco.

porkaduš, vidm da bo treba husqvarno vžgat :evil:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28835
NAJVEČ PIŠE IN NAJMANJ TEČE

1. Dpop
2. Superga
3. Cyc
4. Vlajko
5. Tuli

Na prvi pogled je moj rezultat mogoče razočaranje (nekaj tisočink me je ločilo od odličja), toda pomislite, kaj pomeni 4. mesto v konkurenci skoraj 860 zagrizenih nasprotnikov, ki sem jih imel v času glasovanja... :D :D :D :D. In to po slabih dveh mesecih boja (opomba: registiran od oktobra 2004). :o :o :D :D
Uporabniški avatar
 milan
#28842
Ne, tudi jaz bom odnehala... Nimam energije...


Jaz pa ne smem odnehat ker sem TRMAST :wink:

A vidiš da se je splačal :?:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#28844
Barb napisal/-a:Mojcej77,vidiš,malo lahko "popraviš svoj vtis" že s em,da se danes pojaviš na Božičkovem teku-ter nas prideš vsaj pogledat in prevzet nagrado in diplomco.


Ja, kuko pa, če pa morm delat... :(
Se bomo že najdl, nč skrbet. A tud diplomco dobim? Juhujc! Grem steno prštimat da jo bom gor obesla. 8)

m

pies: sej migam no, sam tečem še ne čist tko, da bi rekla, da tečem.
Dans sm že odtelovadla svoje. Priiiiiiiiiidnaaaaaaa! :D
 Lučko
#28873
:arrow:
Nazadnje spremenil Lučko, dne 31 Mar 2006, 12:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Manika
#28874
Bravo, Lučko! :clap:
Ti še kar naprej bodi tak!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#28879
Spoštovani ! :D

Več kot očitno je, da se je tudi v primeru tega glasovanju pojavil sum korupcije in ostalih nečednih dogodkov.
Razlogi za to so več kot očitni - napake je začelo priznavati tudi ministrstvo :shock:
Tudi dogodki minulih dni, so nam dali vedeti, da omenjeni organ vse preveč lahkotno razume naziv, ki ga nosi oz. uporablja
Ker so že bili podani predlogi za ustanovitev NADZORNEGA SVETA MZŽ si pridružujem pravico za


JAVNI RAZGLAS


da z današnjim dnem le-ta tudi aktivno zaživi.

Njegova naloga ne bo ukvarjati se z nepomembnim "lopatkanjem" v spoštovanem kraljestvu peskovnika, ampak realno ocenjevanje stanja.
Kritike, ki se pojavljajo na račun novoustanovljenega organa je potrebno jemati resno, sicer se lahko zgodi, da pride do resnih namirov, ki bi imeli za posledico rušenje stabilnosti celotnega foruma.

Za predsednika Nadzornega sveta MZŽ je bil izbran Tini - argumentirati to odločitev je več kot nesmiselno - ve se :idea:
Kot njegov pomočnik se pojavlja moja malenkost alias LojzeP - tudi tu vse jasno :shock:
Člani sveta bodo izbrani kasneje - glede na interes za sodelovanje v tako cenjeni strukturi strokovnjakov - globoki žepi PRESS

Prijave NE sprejemamo na ZS - pri nas je in bo vse javno.
Nakazila iz naslova članstva se bodo vršila preko naše ekspoziture na Kajmanskih otokih, kasneje tudi na Fidžiju. 8)

Število mest v članstvu je omejeno !!!

Obstaja velika verjetnost, da bo tudi Nadzorni svet ( tako kot Ministrstvo ) enospolno

P.S. danes so dovoljene sanje, jutri pa je nov dan ( MK, junij 1991 ) - v tem primeru nikakor ne pride v poštev
Uporabniški avatar
 Staša
#28891
Hmm, ker sem pozabila tekaško opremo doma, sem zdajle tu v družbi Cup Nudeln, ne pa na analizi na kakšni pici. Edina dobra stvar tega je, da pa smo korak bliže novi kuhinji, saj sem popoldne nekaj pred sedmo namesto na ogrevanju preživela v enem od salonov kuhinj. Izgleda, da ne bo LUNA, pač pa MONIKA. :)

Sem pa vseeno odtekla en krog okrog Sekirice. Pri nas je -7!!!
No, sam tolk za uvod, zdaj pa k Lučkotu: res si lepo napisal in te prav štekam! Fino, ne, ko se človek lahko čist odklopi! :) Bi te prav rada videla enkrat resnega. No, sicer sem enkrat te videla mal slabe volje, pa včasih se tudi kakšna pikra prikrade iz tvojih ust, ki verjetno zadane toliko bolj, ker je nismo navajeni, ampak... bravo, le ostani ntako otročji!

LojzeP, jaz se bojim, da če bo tini glavni za naj 2005, potem se bodo kategorije bistveno spremenile v "naj čevapčionica", "naj kmečka gostilna" ipd... Bi vsaj še Aleša moral blizu pustit, ker on pa opaža vse. Pa še podoben okus imava. No, vsaj pri moški populaciji... :wink:

Milan, hja, sva dosegla. Jest sem morala mal ženske užaljenosti zaigrat, pa je kuj delovalo. Sem najprej dala enega smajlija, pol pa sem ga zbrisala. Sicer... moram priznat, da mi je bilo potem hudo, ker se je Nataška mal zasekirala... :? :D :D :D :D :D :D :D :D
 Nataša
#28908
lojzeP napisal/-a:Za predsednika Nadzornega sveta MZŽ je bil izbran Tini - argumentirati to odločitev je več kot nesmiselno - ve se :idea:
Kot njegov pomočnik se pojavlja moja malenkost alias LojzeP - tudi tu vse jasno


ha ha, amaterji, kolaboracionisti, kvizlingi in minorni kriminalci (petty thiefs) :twisted: Že boljši od vas so padli!!!
:wink:


Staša, valda da sem se zasekirala, sej nimam kamna namest srca! :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#28910
Staša napisal/-a:LojzeP, jaz se bojim, da če bo tini glavni za naj 2005, potem se bodo kategorije bistveno spremenile v "naj čevapčionica", "naj kmečka gostilna" ipd... Bi vsaj še Aleša moral blizu pustit, ker on pa opaža vse. Pa še podoben okus imava. No, vsaj pri moški populaciji... :wink:

He he

Kot sem včeraj izvedel, bi itak vladal Kebapči pr Rezi Perzijcu, z Guinnesom. :)
(Dublinska divizija PRESS)
Ampak take koncizne in kristalne prerokbe pa že dolgo ne. :shock: 8) :lol:
(a ni fino, če kdo še kaj tako od srca napiše, brez da bi skrbno preračunal 1., 2. in 3. možni pomen vsake besede, stavka...? ;) )
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28915
Helou!
Lučko, definicija odraslosti je sledeča:
Q: "Kdo so odrasli?"
A: "To so veliki otroci s krediti!"
 dpop
#28921
Nataša napisal/-a:sej nimam kamna namest srca! :lol: :wink:


What makes U so sure about that? :twisted:

1371 Darko

P.S. Nta AKA Ice princess with stone heart :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28924
Helou!
Popoviću, prijatelju moj!
Dejva se midva neki zment. Jest bom gledu dijase pa drgnil iglo po vinilkah, ti boš pa enke pa nule sortirou po slikah in muski. Pa fejst se bova podjebavala okoli tega.
Ampak ljubezen mi pa nehi zajebavat! Jasno! Nemoj, da te Tobi vodi u supermarket!
 Nataša
#28928
Bajsi, evo, to je beseda!!! in tole je zate:Slika
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28930
Helou!
A to pomeni, da mi je neznanje iz gramatike oproščeno?!?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA