dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 poldy666
#35756
Hoj!
Tjaša, če bi ti gledala pred sabo 10km takšno ritko bi imela sigurno podobno mnenje kot jaz. ( znani so izpostavljeni!!)
Na ritko pozabi! Važno je, da si ti v formi!
Dušan vidiš kaj si zamudil, ker nimaš svojih otrok pod kontrolo. :shock: :wink: :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#35757
dusan napisal/-a:
poldy666 napisal/-a:Barb, če bi kdo vedel zakaj sem malenkost pospešil, bi tudi oni pritisnili na plin :wink: :D

Hudiča, spet nisem imel vse pod kontrolo. :D :D :D :D

:-- :-- :--
Dušan s tabo sem šla v Sežano, Poldy-ja sem srečala pa v Sežani :roll: :wink:
 *maja*
#35777
:roll:
...ej Jure a si opravil sobotni trening :driver:
Uporabniški avatar
 Jure
#35875
Seveda sem ga in to v nedeljo zvečer, da sem imel prost ponedeljek. :wink:
 nivea
#35879
ŽIVJO!
Pa smo preživeli! :?
Jure a imaš ti tudi tak muskefiber? :cry:
No glede na to , da si imel že v nedeljo zvečer trening predvidevam da ne :wink:
Na teku je bilo super(vzdušje, organizacija in pa seveda družba)
:twisted: uživajte se vidimo v soboto...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#35884
Ojla, Savinjčani!

Jaz pa pogrešam našo novokrščeno polmaratonko Matejo. :roll: Upam, da muskelfiber ni prehud in da Bojan prido boža-piha-in-lupčka! :lol:

Saj vem, Mateja se "ne da"!
Uporabniški avatar
 Barb
#36654
A se tale konec Slovenije samo še martinčka na sončku :? :lol: :wink: :arrow: nobenega glasu od vas :!:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36668
Barb napisal/-a:A se tale konec Slovenije samo še martinčka na sončku :? :lol: :wink: :arrow: nobenega glasu od vas :!:


Hej Barb:tiha voda bregove dere :lol: :lol: .
Pol bojo dejali: "PRIŠLI, VIDELI, ZMAGALI!"
ČAO!
Uporabniški avatar
 dusan
#36751
Barb napisal/-a:A se tale konec Slovenije samo še martinčka na sončku :? :lol: :wink: :arrow: nobenega glasu od vas :!:


O Barb, lahko si brez skrbi.
Priprave za Radence so v polnem teku. V soboto gremo v boj za nove točke (lestvica se bo temeljito spremenila) :D
Ta mesec praznujemo tudi 4 (štiri) rojstne dneve. Lahko si misliš kako bomo "nabirali" pecivne točke. :D :
Razlog, da se vsi slabo oglašamo na forum, je v želji po nominaciji (če ne zmagi) konec leta v ..... :D :D :D (Pia dobi konkurenco) :D
 djandy
#37069
Kaj naj recem Barb punce se prav fajn ogrevajo Patricija rasturava no nasploh vse nase punce so dobre :lol: :lol:
Js pa itaq da sm navijac sem bol na kolesu a ves...Sam kak je lahk Dusan otroke same pusto na tekmovanju mi ni jasn pa tak fajn so se prpravljal;)Dans so bli pa mal mokri na treningu jih je dez mal dobu:) :P
A ma mogoce ker kak seznam tekmovanj kolesarstva???naj mi pise
lep pozdrav caw se vidmo;) 8)
Uporabniški avatar
 kajar
#37112
Hojla!

Vse kaže, da so naši tekači vzeli priprave za Radence in Grosuplje zelo
RESNO, saj so se kljub dežju odločili, da izpeljejo trening. BRAVO !!!

Poldy, Jure, Patricija, Nives, Maja in Dušan so uživali v "teku v dežju", z Andrejem pa sva skrbela za moralno podporo. :D :D :D

Na koncu smo se vsi posladkali z odličnim pecivom, ki sta ga spekli slavljenka Maja in Patricija (upam, da ne zaradi točk ). :lol:

Spotoma nas je prišel "počekirat" tudi Lučko. Njemu je pripadla čast, da je izžrebal tekmovalne pare (nova tabela
http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=399&pos=0)
Tokrat Patricija kljub peki peciva ( +1 točka) ni imela sreče z žrebom (Dušanu Red Bull ni dal krila :D :D )

Nekaj sličic:http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=408&pos=0

p.s. Patricija, Nives, Maja in Marjan so se v petek udeležili teka ob Savinji
http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=2653 in bili odlični, kljub temu, da smo nekateri navijači zatajili :D :D :D

Nekaj sličic http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=407&pos=0

Pozdravček, Kaja
 Lučko
#37148
kajar napisal/-a:Patricija, Nives, Maja in Marjan so se v petek udeležili teka ob Savinji

...in se (iz zaupnih virov, se nočejo pohvalit) tudi vsi dobro uvrstili :arrow: še posebno Patricija, ki ji je tik pred nosom vzela tretje mesto ena profi atletinja (ne vem katera).
Ampak vseeno 4. mesto je ful odličnopravdobro mesto :clap: Čestitke Patricija :cast:
Uporabniški avatar
 patricija
#37192
Hvala Lučko, zelo sem vesela, da si nas prišel malo pogledat. Zdaj vidiš, kako smo savinjčanke zategle, tudi trening v dežju je kul. Ja tek ob savinji je uspel, zase lahko rečem, da bi lahko bilo bolje, Nives in Maja pa sta me zelo presenetile ( bravo punce, nič ne popuščamo :!: )Razočarane smo nad navijači, saj sta nas spodbujala samo Poldy in Balky ( hvala vama ) Najbolj pa me je presenetil Marjan. Pa naj te malo razjezim. Prehitela sem te :!: Ja, neudeležba treningov pokaže rezultat. To velja za vse, ki zadnje čase špricate :!: Če še kdo slučajno ne ve, treningi so ob sobotah ob 13.45 pri rim. nekropoli, tek ob vsakem vremenu. Pa naj me še kdo preseneti :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#37195
patricija napisal/-a: Če še kdo slučajno ne ve, treningi so ob sobotah ob 13.45 pri rim. nekropoli, tek ob vsakem vremenu. Pa naj me še kdo preseneti :wink:


Evo - ob prvi prosti soboti vas pridem spet mal pogledat.
:)

lptini
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA