vabila, najave, poročila, ... vse o vedno bolj priljubljenih 'avanturističnih' prireditvah

Moderator: haupi

 marjan
#119962
Zasledil sem tole:

Slovenska treking liga (predvidoma):

-Koroška
-Bovec
-Haloze
-Luče
-Posavje
-Bohinj
-Učka
-Ljubljana okolica

Avtorji , a lahko kaj več o tem izvemo?

Čao,
Marjan
Nazadnje spremenil marjan, dne 03 Mar 2008, 07:43, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 žine
#119968
Uf, letos bo pa dogajal :D Osvežilno! Super!
 janezu
#120046
res pravo presenečenje! upam,da bo tudi udeležba množična-ne samo huda :D se srečamo na kakšnem izgubljenem vrhu. LP ju
 marjan
#120050
marjan napisal/-a:Avtorji , a lahko kaj več o tem izvemo?


Očitno sem bil prehiter, so me od strani organizatorjev obvestili, da je vse še v povojih in da bodo sami objavili, vse kar nas zanima.

Se oproščam,
Marjan
 treking liga
#120085
Hvala marjan za predhodno objavo, pa čeprav malo hitreje kot smo pričakovali.

Treking liga Slovenije postaja resničnost in organizatorji se bomo potrudili, da boste maksimalno uživali na različnih koncih Slovenije. Trenutno smo še sredi usklajevanja lokacij in terminov trekingov, bo pa v zelo bližnji prihodnosti jasen točen razpored. Ne bi radi ravno izpadli neresno z objavami, za kateri ne stojimo več kot 100%, zato prosim jemljite zgornji seznam bolj kot orientacijo kaj nas čaka to leto.

Glede lokacij: Slovenija je tako raznolika, da nam še kmalu ne bo zmanjkalo idej za trekinge. Naša želja je, da trekinge premikamo po Sloveniji in da resnično prehodimo vsak košček dežele. Zato bomo lokacije zagotovo spreminjali - predlogi za bližnjo in daljno prihodnost so že sedaj zelo zaželjeni.

Prvi treking je planiran že v aprilu, zato v kratkem sledi mnogo več ...
 večno mlad
#120092
Prvi treking je planiran že v aprilu, zato v kratkem sledi mnogo več ...

To je beseda.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA