prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 lenči
#212330
Bravoooooo :laola superca, to zimsko idilo na sliki človek kar malo zavida, čeprav je :evil: , ko moraš po njej tekati.
Winter TS bo mala malica, tako boste že utrjeni :clap:
Bi bilo fino videti, kje sta tekla, mogoče pa kdaj :?: :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#212524
En delček od Term se že tekla v zgodnjem jutru pred seminarjem, ampak tako doooolgo in v snegu, je moralo biti božansko :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#212526
To progo sem imel že nekaj časa v planu za maratonski trening. Končno je bil realiziran "prvi" in nikakor zadnji. Tudi situacijo sem izrisal zato, da se lažje odloči še kdo.
Mogoče bi lahko zadevo ponovili 23.1.2010, če ne bo na TF čagi 22.1.10 prelušno in bomo prepozno doma.
Če ne bo snega, bi bil ciljni čas pod 4 ure, a vseeno v sproščenem tempu.
Uporabniški avatar
 tulček
#212546
ZdravkoC napisal/-a:Če ne bo snega, bi bil ciljni čas pod 4 ure, a vseeno v sproščenem tempu.


Eh ZdravkeC tiste pol ure gor al dol. Sem pa brala, da žabc pravi, da je pozimi priporočljivo trenirati ultra počasi. Tak da če boš šel moj tempo, mi boš na Spartakosu ziher hvaležen. :wink:
 skorc
#212548
Za 23.01 bi bil verjetno jaz kandidat... Če bo kakšna nočna verzija, med tednom pa sigurno. :)

Včeraj sem vzdolž Drave naredil eno nočno 30-ko, pa je bilo kar zanimivo. No z izjemo tistega, ko sem na otoku do gležnjev zagreznil v vodo. Dobro, da je sintetika po 10 kilometrih suha. :)
 skorc
#212664
Pohorhe? Me, me. Samo se vedno podite po njem med vikendi. Takrat sem pa jaz 100 kilometrov stran od Maribora... :) Planiram pa za naslednji teden privleči gor snwboard, pa bom odtacal z njim en večer na vrh, pa potem bordal dol. Če ne bo padla kar cela nočna... :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA