prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 ustvar7
#222469
Lep pozdrav,

iščem punco za fotografiranje iz štajerskega konca (lahko študentka). Pogoj je edino polnoletnost, izkušnje niso pogoj, fotogeničnost tudi ne. Fajn je, če si športnica (gimnastika, atletika, tek, ples, plavanje...), če pa nisi pa tudi ni problema. To je predvsem zaradi tega, ker so artikli večinoma razni dresi.

Iščem v glavnem polnoletno punco, ki bi se bila pripravljena fotografirati za eno spletno trgovino s športno opremo. Fotografiranje je lahko tudi čisto anonimno, ker so pomembni samo artikli, tako da se lahko upoštevajo samo fotografije od vratu navzdol.

Fotografiranje se bo izvajalo privat, tako da ne bo radovednih ljudi poleg.

Zaslužek po dogovoru. Možno je potem tudi vnašati in urejati spletno trgovino.

Za več info piši na: ustvar7@gmail.com

lp
#222476
ustvar7 napisal/-a:... Fotografiranje se bo izvajalo privat, tako da ne bo radovednih ljudi poleg...

Pitam se, pitam, čak mislim takooo ... Ti bi i karao? :P
#222533
Ker preko Zasebnih sporočil komuniciram le s svojimi znanci in sicer le za kakršnekoli dogovore na osebni ravni, z neznanci pa se lahko vse zmenimo kar javno preko foruma, si bom dovolil manjšo nesramnost ter "zasebno sporočilo", ki sem ga prejel (torej je sedaj moja last :) ), predstavil celotni tekaški srenji:

ustvar7 napisal/-a:Prosim te, da s svojim obnašanjem ne blatiš moje teme in ponižuješ brez razloga.

Če mi imaš kaj osebnega za povedat, ni problema, vendar daj to privat!

S tem mi samo škoduješ in če je to tvoj cilj - potem si res nizek in mi je kar žal zate.


PS:
Kakšnega dodatnega komentarja na to jaz, seveda, nimam. :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#222555
No, že imaš kandidatko? Glede na status bi lahko bila tudi Bernarda kaj hitro študentka. :lol:
Povej, ko bo razpis zaključen.
 MKC
#222611
kdo rabi študenta?
jaz sem študent, tekač, kolesar, pašejo mi pa menda tudi skoraj vsa oblačila tako da...zdaj v tej temi ne vem več kdo išče koga, tako da se lahko javi na ZS
Lp :)
#222744
Lahko je nakladat po forumu pod nekim psevdonimom,Vlajkota pa mnogi poznamo,tako,da je res car kot si napisal. Ko pa sem ravno na TEKAŠKEM FORUMU, bi pa še prodal 2 m3 drv.... :--

LP Aleksander

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA