prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#241585
dexi27 napisal/-a: ... ker za nas je bla zastojn :wink:

Prezentacija je itak produkt dobre volje SpartaBande in je lahko le zastonj. Dexi, če bi pa ti dal za pir, pa to verjetno to še ne bi bila korupcija :lol:
#241587
semjul napisal/-a:...Padel je dogovor za obisk Šentiljske poti 26.12.2010 se pravi Božični tek po Šentiljski. Kandidati ne pozabite da ste obljubili udeležbo, ne glede na to da ste čago že prespali :lol: :lol: :lol:

Česar ne pozabiš, se ne rabiš niti spomnit. Danes smo se resno pogovarjali o tem. Gre za masovni izi trening treking. Številni predlogi so padli za spremembo datuma na soboto 25.12.2010, saj tako ostane možnost udeležbe še na zimski ligi Pohorje je Zakon.
#241589
Jaz sem se imela fajn - sproščen klepet v dobri družbi, zanimiva predstavitev (še enkrat čestitke vsem, ki ste premagali Spartathlon, posebej pa Zdravku in njegovi ekipi :clap: :clap: :clap: ), dobra hrana in prijetno presenečenje (darilo) pred odhodom - HVALA :D . Vzpon je bil sicer bolj v stilu zimske lige :evil: - sem danes imela kar malo bolj težke noge kot ponavadi, spust po temi in mestoma poledenelem smučišču pa precej zanimiv. So pa tudi mene fascinirale kelnarce - bolj slabovoljne že težko najdeš - ampak se nismo dali :-- .

Prihodnje leto sem spet zraven (pa obljubim, da se ne bom prijavila zadnji hip)!
#241591
Uroš Sobočan napisal/-a: ... sem se še posebej pripravil z vprašanji za Zdravkota :!:
...pa še kaka domača viža je manjkala (ni se mi dalo harmonike s sabo vlečt).

Tu pa res vidim dve veliki napaki. Pozabil si postavit vprašanja in naj se ti nikdar več ne da naredit kaj takšnega, kot je s saabo vlečenje harmonike :D

Uroš Sobočan napisal/-a:Pa ne da si mi tudi ti fauš :twisted: :lol:

Kaj misliš, da ti drugi nismo :wink: :-- :clap: za Tino pa :cmok:
#241593
Česar ne pozabiš, se ne rabiš niti spomnit. Danes smo se resno pogovarjali o tem. Gre za masovni izi trening treking. Številni predlogi so padli za spremembo datuma na soboto 25.12.2010, saj tako ostane možnost udeležbe še na zimski ligi Pohorje je Zakon.[/quote]



Toda nekateri bi pa raje šli v nedeljo 26.12...



....Naj se zgodi....


Lp :D
#241595
Juhu, res je bilo super; valjda kot vedno v TF družbi.
Veseli tudi kakšen nov obraz, seveda pa absolutna pozitivna energija in neverjeten pustolovski duh.
Fajn bi bilo, da bi prezentacije podvigov preteklega leta postale stalnica, tako da UTMBjevci, trekerji, ultraši, šprinterji in drugi: zbirajte material! :wink: .

Kdo je pa šef se pa itak ve. Dokaz: Verina fotka :D

Slika
#241600
ZdravkoC napisal/-a:Tu pa res vidim dve veliki napaki. Pozabil si postavit vprašanja


Kak te? Saj sem bil najbolj firbčen :oops:

ZdravkoC napisal/-a:in naj se ti nikdar več ne da naredit kaj takšnega, kot je s saabo vlečenje harmonike :D


Sem danes zvedel da jo tudi ti veš raztegnit, lahko vdarima duo :wink: :mrgreen:

ZdravkoC napisal/-a:Kaj misliš, da ti drugi nismo :wink: :-- :clap: za Tino pa :cmok:


Čuj midva pa sma to že razčistila :lol:
#241602
V redi je blo!
- fajn smo se meli, že borovničke na začetku so odgnale vse dvome, breg itak, večerja še kar, glasnost odlična, fifty je podelil dve priznanji in eno medaljo, na koncu pa še novoletna darilca.. res se je potrudil, pubec hoče in tudi zna!
:laola
Drugo leto spet! :clap:
lp
m
#241603
:D

ZdravkoC napisal/-a:
semjul napisal/-a:...Padel je dogovor za obisk Šentiljske poti 26.12.2010 se pravi Božični tek po Šentiljski. Kandidati ne pozabite da ste obljubili udeležbo, ne glede na to da ste čago že prespali :lol: :lol: :lol:

Česar ne pozabiš, se ne rabiš niti spomnit. Danes smo se resno pogovarjali o tem. Gre za masovni izi trening treking. Številni predlogi so padli za spremembo datuma na soboto 25.12.2010, saj tako ostane možnost udeležbe še na zimski ligi Pohorje je Zakon.



26.12. je primeren predvsem zato, ker smo lahko na božični večer z družinami, gremo k polnočnicam, ter ne hitimo po triurnem spancu v Šentilj. Tako se lahko 25.12.naspimo,počijemo in se v miru pripravimo na treking po Šentiljski, ter s potjo spočiti in dobre volje tudi opravimo.
Tako da, semjul gre na Šentiljsko 26.12. ker dan prej žal ne more. Lahko pa organizirate skupino za 25.12. katerim bolj odgovarja, 26.12. pa ostalim, ki jim ta datum bolj ustreza. Tako je še najbolj optimalno. Torej semjul štarta 26.12. ob 7:00. Komur ta datum ustreza, vabljen, ostali pa si zorganizirajte soboto 25.12. in imejte se lepo, ter naredite gaz, ki jo s pridom izkoristim. :D
#241633
Šentiljska.....



Tudi meni 25.12 najbolj ne odgovarja (family biznis in take reči) zato se bom pridružil ekipi, ki bo šla 26.12. s Semjulom. Zraven pa še pripeljem enega, da nas bo malo več..

Lp

Tomaž
#241634
Fantje, glede na "prijavljene" za 26.12.2010 resno upam, da ga ne boste preveč "žgali" oz. da vas ne bom preveč ovirala... Raje sedaj povejte kako in kaj, da ne bom tam kot ena lučka :oops:

Glede čage: super je bilo! :laola
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA