prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#241258
Bauc, beri malo poste :wink: . Je napisano, da po tem ko se zberemo sledi "partizanski marš". Torej ne se preveč obleč ker te zeblo sigurno ne bo. Računaj da bomo na vrhu v kakšni uri ali uro deset torej nič bat glede švicanja....ta pride v nedeljo zjutraj :wink: . Sicer pa se vzpenjamo po "klasiki" torej do trikotne, nato smer Luka ter do vrha.

Lp :)
#241273
Drugače bo Dexi poskrbel, da dobite en PLN. Si bo že kaj zmislil. :lol:
dexi27 napisal/-a:Če ne bojo dobre mu pa daj en PLN, neka si boš že zmislu :lol: , da bo vedo s kom se zaj.... :-- :--
#241526
Kar ne morem verjeti, da skorajda nihče, še ni nič napisal, kod da nas ne bi bilo tam :?

Bom za to tudi sam kratek:

Najprej zahvala Fiftyu za organizacijo in izvedbo srečanja :clap:

Sparta bandi za nazorno prikazano "uživanje" na Spartatlonu. :laola Verjamem, da to ni bil zadnji podvig za vas :clap:

Konec koncev pa prav vsem starim in novim facam za prijetno druženje :clap: .Pa drugo leto spet :wink:
#241542
:D

Srečanje je povezano z obvezni vzponom na Pohorje in to mu daje svojstven čar. V svetlobi lučk po pohorski strmini in nazaj.
V koči Koči, prijazen sprejem, dobro so nas nahranili, predvsem na račun odličnega svežega kruha (vsaj mene), pijače dovolj, kelnerce kljub letom dovolj okretne.
Predvsem pa družba, vesela in glasna, včasih kar malo preveč zame, pa vendarle sami prijetni in pozitivni ljudje.
Špartatlonci so se še enkrat izkazali in potrdili da so res ekipa, ki stopi skupaj. Grčija in dogodivščine na teku, pa so name naredile mešan občutek. Preteči tako razdaljo, obenem pa se spopadati z toliko obrobnimi zadevami,ni od muh.
Mislim da se tega teka ne bom udeležil. Pa ne da se bojim km.Ne bi imel živcev za vse tisto drugo, ali pa bi mi požrlo preveč energije.Pa tudi strošek ne more biti majhen, čeprav o tem ni bilo veliko govora.
NO čaga je uspela, žal mi je le da sem vas moral zapustiti tako zgodaj, vendar sem šel v Trbovlje in sem domov prišel šele ob 1 zjutraj.
Nasvidenje drugo leto.
Aja pa še to. Padel je dogovor za obisk Šentiljske poti 26.12.2010 se pravi Božični tek po Šentiljski. Kandidati ne pozabite da ste obljubili udeležbo, ne glede na to da ste čago že prespali :lol: :lol: :lol:
#241548
Blo je fajn, tako kot vedno, ko so ti ljudje na kupu. Tako vzpon kot spust sta z kar nekaj težav (predvsem dol) uspela brez hujših posledic.
Pogostitev vunderbar, pa še na žlico je bila. Edino s kelnarco sma se grdo gledala, ko mi je krožnik odnesla ko sem jaz hoto po repete it :twisted:
Predstavitev Šparte, to je treba delit, defenitivno, sem se še posebej pripravil z vprašanji za Zdravkota :!:
Sicer pa je menda bil nek poseben čar :wink:
Škoda da smo se tak hitro porazgubili in so nas na koncu že skoraj ven metali, pa še kaka domača viža je manjkala (ni se mi dalo harmonike s sabo vlečt).
Hvala Fiftyju za predhodna božična darila, zdaj vem zakaj jih je talal :twisted:
Še se bomo videli :wink:

Lp

Uroš

p.s. Glede Šentiljske še velja :!:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA