prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#291738
BRAVO FANTJE!!!

Lepo oddelano/zgarano...

Tudi mi planiramo še letos odlaufat tole traso če bo vreme dalo,... 3je tekači smo zaenkrat zelo zagreti.... če bo le brez poškodb po jesenskih maratonih Ljubljana in New york,...

termin nekje v drugi polovici novembra odvisno od vremena...

Lep pozdrav,

Boštjan
#291777
Boštjan super, mi je všeč,da vam je všeč :D

Javite, če se boste odločili in šli. Mogoče pa se celo najde kdo in se vam pridruži. Drugače pa planiram, da drugo leto spomladi, nekje konec marca stvar zopet ponovimo, mogoče celo bolj množično kot lani :wink:
#291781
Vreme napisal/-a:Boštjan super, mi je všeč,da vam je všeč :D

Javite, če se boste odločili in šli. Mogoče pa se celo najde kdo in se vam pridruži. Drugače pa planiram, da drugo leto spomladi, nekje konec marca stvar zopet ponovimo, mogoče celo bolj množično kot lani :wink:


:clap: :clap:
#291947
Vreme napisal/-a:Boštjan super, mi je všeč,da vam je všeč :D

Drugače pa planiram, da drugo leto spomladi, nekje konec marca stvar zopet ponovimo, mogoče celo bolj množično kot lani :wink:


+1 za ta termin
#296930
ZdravkoC napisal/-a:Danes je spet padla beseda o tem Muratlonu. Je kar nekaj kandidatov.
Če bo kaj, prosim za pravočasne namige :wink:


Super :clap: . Glede na sedanje razmere lahko računate na blato. Če bodo in ko bodo temperature v minusu, bo seveda čisto drugače. Kolikor spremljam vreme zna to biti po 15. januarju. Drugače pa vam iz izkušen povem, da je najprimernejši čas marca, torej takrat, ko smo tudi prvič izvedli ta tek.

Sam trenutno nisem sposoben, da bi tekaško sodeloval. Sem pa z veseljem na razpolago za spremstvo, če bi ga potrebovali.
#296932
Vreme napisal/-a:Sam trenutno nisem sposoben, da bi tekaško sodeloval. Sem pa z veseljem na razpolago za spremstvo, če bi ga potrebovali.

Mi smo računali, da boš organiziral :lol: marec je odličen čas
menda je 22. marec svetovni dan voda ... ali se ta datum spreminja?
#296935
Mednarodni dan vode obeležujemo vsako leto 22. marca. Generalna skupščina OZN je prvi Svetovni dan vode razglasila leta 1993.
Namen svetovnega dne je opozoriti svetovno javnost na pomen sladke vode in zagovorništva dobrega gospodarjenja z njenimi zalogami.


Torej bi letos organizirali tek v soboto 23.3. Kar se tiče organizacije z moje strani ni problema, kar pa se tiče mojega teka, pa bomo še videli. V vsakem primeru bom zraven.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA