prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#297481
ZdravkoC malo bolj se razpiši, ti to znaš.
Muratlon si predstavljam kot nekakšen duatlon po pomursko :lol: Torej tečeš, veslaš po Muri, spet tečeš in veslaš..nato obstaneš s špricerjem v roki.. Blizu?
#298119
Ja, kot smo se v ozadju pogovarjali, je bližina trekinga 100 milj Istre preblizu, zato premikamo za en teden. Predlagamo 30.3.2013, kar je tudi 1 teden po ZG-Čazma in dva tedna pred Istri.

Glavni predlog, da Rajko opiše traso, kilometre, vreme, ... , da bo vse jasno vsem in tudi tebi :lol:
#301446
Hojla, ZdravC!

Jaz bi se pridružil, pa sem bil za dan žena artroskopiji obeh kolen, tako da žal...... :lol:

Naslednje leto pa ziher :laola

Naj vam vreme služi!
#301450
06.04.2013 Gibina?
Še nisem pogledal kje Gibina ali ob CRO meji ali ob AUT meji? Se bo teklo na obrežju ob toku navzgor ali navzdol? Je to tja in nazaj ali samo v eno smer?

Aha ob CRO - meji, pogledal, Hvala za popravek svoje šlampaste neukosti.
#301485
ZdravkoC napisal/-a:Ja, kot smo se v ozadju pogovarjali, je bližina trekinga 100 milj Istre preblizu, zato ... predlagamo 30.3.2013, kar je tudi 1 teden po ZG-Čazma in dva tedna pred 100 milj Istre.

Glavni predlog, da Rajko opiše traso, kilometre, vreme, ... , da bo vse jasno vsem ...

Kaj menite? Lahko bi se odprla tema Muratlon 2013 :!:
#301495
Očitno je 30.3 za nekatere še vedno atraktiven. Torej ne preostane drugega kot, da ga zabetoniramo. :clap:

Start vsekakor v Gibini, kot prvič. Za cilj bi lahko letos izbrali bližnje kraje :D . Zelo primerno bi bilo Konjičšče, kjer bi se bilo možno po teku tudi okrepčat, predvidevam, da je tista gostilnica ob vikendih odprta. Preverim čez vikend. Če ste pa zainteresirani za celotno traso,do Sladkega Vrha pa tudi nimam nič proti. Brod čez reko Muro sicer že vozi, restavracija zraven njega pa še ne obratuje. Žal.

Sam bom štartal v Gibini in z vami pretekel nekaj prvih km, nato vas bom spremljal ob poti. Moja pripravljenost iz razno raznih razlogov pač ni takšna kot pred dvema letoma :cry:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA