prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339114
Zdravo tekaško in ultraško ljudstvo

Srečko in Marjeta Gomilšak sta tekla pred dvema letoma od doma iz Gabrnika v Juršincih naravnost na Triglav. Ne vem, kaj sta počela lani, vendar letos je pred pragom spet en velik projekt.

Od doma iz Gabrnika v Juršincih naravnost na Grossglockner

Dne 25. 6. 2015 okrog 6:00 kreneta z lahkotnim tekom od doma. V spremstvu do Ptuja bosta imela nekaj sovaščanov, od Ptuja ob Dravi proti Mariboru ju bo spremljal verjetno Tomaž, od Drave čez Maribor do Ruš se priključim jaz in prvo etapo nameravata zaključiti na Muti ali v Dravogradu.

Kdor pozna Srečkota in Marjeto itak ve, da s seboj ne bosta nosila nič. Oskrbovala se bosta po poti ... trgovine, črpalke ... lahko pa jima na poti tudi mi kaj ponudimo.

Držimo pesti, da jima bi šlo čim lažje :cast1: :cast: :bum:

Pripis:
od doma do vrha Grossglocknerja je pot dolga okrog 370 km, razdelila jo bosta na 4 tekaške dni in en dan za vzpon in spust.
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 23 Jun 2015, 11:08, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 zvone
#339155
Vau!

Izjemno! :laola
Dolga in zahtevna a lepa pot je pred vami! :laola
Držim pesti, da se vam izzide! :laola
Če bo priložnost, se vam kje pridružim za kakšno urco... še najraje kakšno etapo!

Srečno Marjeta! Srečno Srečko! Srečno Rene! Pazite nase!

lp. zvone
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339158
semjul napisal/-a:... Kje točno in kako potekajo etape?

Jaz sem uspel izvedeti le nekaj drobtinic, več bo morda Srečko povedal med tekom :-)
Pokliči ga :-)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339182
Start je uspel, pred pol ure so bili na Ptuju in so že usmerjeni po poti ob Dravi. Čakam na klic, da jim gremo nasproti. Sedaj ju spremljata Damjan in Tomaž.
Ha-hu, energija je tu :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339186
Vreme napisal/-a:Vau,super ideja, uživajta. Pa srečno.

A čez dve leti pa na Mont Blanc? :wink:

Srečko pravi, da bo glavni cilj vseh teh popotovanj izdal kdaj kasneje :clap:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339187
Srečko pravi, da so že pod Vurbergom, Rene na kolesu zraven prevaža najnujnejše.
Gremo, prihaja okrepitev :-)
Imam še muskelfiber od GM4O, vendar "Počutim se odlično" :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#339216
Eto ...
točno ob 11:00 smo startali iz krožišča, kjer si je Kangler umislil vodomet. Srečko in Marjeta imata za seboj že 4 ure in pol teka.
Točno tam nas je počakal Rene, Srečko in Maryet pa sta bila ravno na ravnini proti tej destinaciji.
Slika
Takoj po startu smo krenili naprej :-)
Hočem reči, da je bila pavza kratka, vseeno pa smo naredili uvodno skupinsko fotko. Tekaško sva se pridružila midva z Matjažom, tako smo tekli štirje, Rene je bil spremstvo na kolesu in Ančica je bila mobilna postojanka.
Krajša okrepčevalnica je bila pri poslovnem centru za Leclercom ... na papežki nas najde Zvone in takoj doda kratke okrepčevalnice.
Pri Šparu na parkingu Anči pripravi podaljšano pavzo s posoljenim paradajzom in namazanim kruhom (po sistemu Ultrabalatona), nekaj dobrot pa prinese še mama od Matjaža. Predvsem pivo brez vitaminov.
Krenemo proti Rušam … za Marjeto sem itak vedel, da je šla na pot s poškodbo stegenske mišice, Srečkota pa mantra bolečina v kolenu. Tadva sta pa res prava. Večina jih ne bi šla na takšno pot niti popolnoma zdrava, eto, takšni so ti Gomilški, neuničljivi.
Krajša postojanka v Limbušu in kot bi trenil smo v Rušah. Postojimo za dalj časa, nakar nadaljujeta pot preko Činžata za Muto sama. Časa imata dovolj in nikamor se jima ne mudi.

Okrog osmih zvečer se slišiva s Srečkotom in pravi, da sta se nastanila v Muti.
Grmo … Srečko in Maryeta
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 26 Jun 2015, 15:02, skupaj popravljeno 6 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA