prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 nana
#200129
Wega napisal/-a:Kmalu bo spet Sladkih6
pa premalo prostih mest
da ne bo nam pretesno
pravijo nam največ sto!
Borza črna bo cvetela
cena k višku poletela
in po cestah v vsakem kraju
pa na bolhi in eBayu
štartna šla bo za zlato
njena vrednost v nebo
kmalu več ne bodo redki
še kitajski ponaredki.

Z Nano pa se le smejiva
in se Sladko veseliva!

Odlično :clap: :rol: :rol: :rol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#200235
tulček napisal/-a::rol: kak ste dobri, pa to gate trga :clap:


Seveda vse sladko je dobro :lol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#302737
Da ne bo pomote tole še ni razpis na ta dogodek, bi bilo še malo prehitro :--

Tokrat vas samo obveščam, da je spletna stran sladkih6 ponovno aktivna. Tokrat na novem spletnem naslovu sladkih6.si .Spletna stran je posodobljena, upam,da je tudi bolj pregledna. Dodano je tudi nekaj novosti, med katerimi je tudi Slovenska lestvica najboljših tekačev v šesturnem teku. Zanimivo je, da se na njej še vedno najde legenda Slovenskega ultramaratonskega teka Dušan Mravlje :clap: Dodana je tudi lestvica najboljših 20 tekačev na Sladkih6. Kar ne morem verjeti kakšni rezultati :shock: . V lestici naj20 po WMA (kjer se upošteva starostni faktor) je z naskokom najboljša Lojzka Bratuša. Katanec bi rekel kapo dol. :D
Uporabniški avatar
 Bor
#302782
ko hočem odpret , mi napiše
Ta spletna stran ni na voljo
Spletna stran na naslovu http://www.sladkih6.si/ morda začasno ne deluje ali pa je trajno premaknjena na novi spletni naslov.
Napaka 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Neznana napaka.
Uporabniški avatar
 Vreme
#302824
Bor napisal/-a:ko hočem odpret , mi napiše
Ta spletna stran ni na voljo
Spletna stran na naslovu http://www.sladkih6.si/ morda začasno ne deluje ali pa je trajno premaknjena na novi spletni naslov.
Napaka 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Neznana napaka.


Še kdo s podobno težavo???

Sicer pa bi morala spletna stran delovati b.p.
Uporabniški avatar
 Bor
#302830
meni še zmeraj ne odpre....pojma nimam kaj bi blo...drugje nimam problemov
Uporabniški avatar
 Bor
#302837
ne dela...niti na drugem računalniku.....hm....a kdo ve zakaj? mogoče kakšne nastavitve pri meni?
Uporabniški avatar
 tabonir
#302841
Bor napisal/-a:ne dela...niti na drugem računalniku.....hm....a kdo ve zakaj? mogoče kakšne nastavitve pri meni?



Pri meni dela!
Brskalniki; Opera, Chrome in Explorer 10 odpirajo dokaj normalno, mogoče rabijo malo več časa.
 Poldy76
#302844
Meni dela v Chrome, Firefox, na prastari verziji Explorerja (imam za testirat in nalašč ne posodabljam) pa nalaga in nalaga... Včasih zna bit težava prastara verzija IE (Explorerja) ali pa cookiji. Pri prvi je rešitev nadgradnja, pri drugi pa izbris zgodovine.

LP

Poldy76
Uporabniški avatar
 Bor
#302849
poskušal v Opera, Chrome in Explorer 10 in tudi Mozilli....ne gre...pobrisal zgodovino in piškotke...ne gre....ne vem, kaj bi še lahko bilo
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA