Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 Samo:-)
#172713
Lep pozdrav vsem!

Žal moram sporočiti, da zaradi poškodbe golenice ne bom mogel nastopiti na MKM9. :--(

Mojo prijavo podarim prvemu, ki tukaj izrazi interes. 8)
Uporabniški avatar
 BoF
#173398
Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3
Uporabniški avatar
 lojzeP
#173406
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D
Uporabniški avatar
 Ksenija
#173418
Samo:-) napisal/-a:Lep pozdrav vsem!

Žal moram sporočiti, da zaradi poškodbe golenice ne bom mogel nastopiti na MKM9. :--(

Mojo prijavo podarim prvemu, ki tukaj izrazi interes. 8)

tudi moja prijava se podarja :-(
 Nataša
#173420
jaz pa z veseljem prevzamem prijavo na 8 km, če kdo ne gre.
Uporabniški avatar
 IRA
#173521
Nataša napisal/-a:jaz pa z veseljem prevzamem prijavo na 8 km, če kdo ne gre.


Sej pomojem lahko zamenjaš 21km v 8km :twisted:


Drugač pa mene zanima ... a se gre TF-jevsko pol kej jest ... al ne bo nič analize al ... :roll: :twisted: :?: :?:

Lp
Uporabniški avatar
 tae
#173530
IRA, ne vem sicer 100%, imam pa občutek, da si to Natašo zamenjala za eno drugo Natašo.

Analiza ?
Lani sem jaz rezerviral gostilno, vendar je bila udeležba tako boga, da se tega letos ne grem več. Po mojem se bomo tam sproti zmenili tisti, ki se bomo pač srečali.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#173574
lojzeP napisal/-a:
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D


:lol: :lol: :lol: :rol: :rol:
Tako se pa že dolgo nisem nasmejal LojzP.Ma kaj češ je treba poskrbet za VIP renome.Dobr ti to zorganiziraš.Se vidimo v nedeljo na MKM tokrat v netekaški obliki.Ker bom imel nekaj parov športnih copat BROOKS in pa ostale promocijske aktivnosti!
Potlej pa resnično upam, da štartamo na vse ali nič!
TEČI ALI NE TEČI, TO SPLOH NI VPRAŠANJE!
UŽIVAM V GIBANJU!
 Nataša
#173619
IRA napisal/-a:
Nataša napisal/-a:jaz pa z veseljem prevzamem prijavo na 8 km, če kdo ne gre.


Sej pomojem lahko zamenjaš 21km v 8km :twisted:


a bejš? :shock: :wink:
Uporabniški avatar
 BoF
#173647
lojzeP napisal/-a:
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D


No, na moji akreditaciji za Planico ni številk 17, 18 in 19, ki jih imajo novinarji, temveč 1, 2, 3, in 4, kjer so delavni prostori teptačev. Nisem le dežurni popisovalec dogodkov temveč že od prejšnje sobote delam kot Planičar.
Takle 'mamo!

AJA, A KDO ŽELI TEČI NA 21 NAMESTO MENE, AL GRE EVRO NAKAZILO V NIČ?
Uporabniški avatar
 daks
#173654
BoF napisal/-a:AJA, A KDO ŽELI TEČI NA 21 NAMESTO MENE, AL GRE EVRO NAKAZILO V NIČ?


Ce si zrihtas zdravnisko opravicilo, dobis denar nazaj ;)
#173680
BoF napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:
BoF napisal/-a:Ker sem se med prvimi prijavil na MKM, pa zadevo čez skupinsko plačilo uredil in plačal, se mi je seveda zgodila nerodnost - moram delati v Planici, od prejšnje sobote sem že gor in bom vključno z naslednjo MKM nedeljo. Če je interesent, lahko pobaše mojo prijavo in številko, na skupinski listi sem pod rednim brojem 3


jest bi prevzel tvoj sedež v kšnem VIP šotoru, ali pa v primerni obedovalnici, kjer imaš rezerviran o :D


No, na moji akreditaciji za Planico ni številk 17, 18 in 19, ki jih imajo novinarji, temveč 1, 2, 3, in 4, kjer so delavni prostori teptačev. Nisem le dežurni popisovalec dogodkov temveč že od prejšnje sobote delam kot Planičar.
Takle 'mamo!

AJA, A KDO ŽELI TEČI NA 21 NAMESTO MENE, AL GRE EVRO NAKAZILO V NIČ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA