Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 kemc
#32945
Živjo!

Letos grem prvič, pa me zanima kako je z dvigom številk in čipov. Kje se jih lahko dvigne (mogoče še kje poleg Sežana)? Kako je in kje je poskrbljeno za parkiranje osebnega vozila?

LP!
 Bot-sub
#32948
kemc napisal/-a:Živjo!

Letos grem prvič, pa me zanima kako je z dvigom številk in čipov. Kje se jih lahko dvigne (mogoče še kje poleg Sežana)? Kako je in kje je poskrbljeno za parkiranje osebnega vozila?

LP!


S številko je tako. Se prijaviš, spletno ali pisno. Nato pred maratonom dodelimo štartne številke vsem, ki so poravnali prijavnino.

Sedaj pa sta možna dva scenarija:

- Vse poštimano: Prideš v športno dvorano, se najdeš na spisku, pogledaš tvojo štartno številko, greš na štant, kjer delijo številke, poveš kdo si in koliko imaš številko, prejmeš paket, preveriš podatke na paketu in če vse štima je to to.

- Nekaj ne štima: ne najdeš se na spisku? Ni panike. Greš na INFO točko, kjer ti povejo kako pa kaj. Če si plačal in imaš s seboj potrdilo o vplačilu greš na nove prijave, pokažeš potrdilo in v manj kot pol minute že imaš novo, sveže dodeljeno številko. Če potrdila o plačilu ni pa znajo bit problemi... Torej, potrdilo vedno s seboj.



Parkiranje pa je tako. Na zemljevidu so označena večja parkirišča v Sežani

http://www.sport-sezana.com/maraton2005/zemljevid.asp

Žal je parkirišč kolikor jih pač je. Tukaj nimamo kaj. Kdor prvi pride, prvi melje.
Uporabniški avatar
 Barb
#32977
Bot-sub napisal/-a:Sedaj pa sta možna dva scenarija:

...ali pa se na temi,namenjeni za to,prijaviš skupinsko kot član TF
 Bot-sub
#32981
Ja ja al pa tko :D

Potem pa greš še na analizo teka :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#34343
A ma mogoce kdo prostor v avtu za mojo malenkost,bom cist tiho ko miska(no ja mogoce ne cist),pa cist priden(no ja mogoce ne cist) :roll: !Ja iz Ljubljane v Sezano seveda,pa povratno seveda!Se ze vnaprej najlepse zahvaljujem,lahko na ZS,al pa na 051387175! :D
Uporabniški avatar
 milkec
#34466
Bigfrik, kot kaže ti lahko jaz ponudim prevoz. Zaenkrat kaže da grem in kaže da sem sam! Saj veš lanski sistem iz Slov. Bistrice!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#34725
Ja bom z veseljem sprejel tvoje povabilo,kot v S.Bistrico :wink: ,pa ce bova tud na analizi,naja napisi se tam! :toast: :piti: :beer: :pivo:
Uporabniški avatar
 milkec
#35119
Hej bigfrik, takole je stvar, če bo lepo sončno vremem bom lahko ponudil prevoz le v eno smer, ker bodo v sežano eni fredni prikolesarili, potem jih bom pa jaz nazaj peljal, če bo slabo vreme, potem ni problema! Upam, da te nisem preveč zafrknil.
 žuža
#35193
Hojla,
z MajoM imava še za dva frej v avtu. Greva iz Ljubljane. Po teku gremo pa še na ana.lizo (po liniji najmanjšega mudenja domov) :P Če rabiš prevoz, mi pošlji ZS, pa se zmenimo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA