Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 Nataša
#60080
Pero napisal/-a:Sam jih imam kar nekaj, in jih nosim predvsem v telovadnici in nikoli za kakšen poslovni sestanek


in to ima veze s čim že?!

saj samo debatiramo, reče moj fotr, ko se že fajn skregamo :lol: Tale forum je tudi zato, da organizatorjem tekov povemo svoje mnenje, ne? Če je majica neuporabna, potem raje plačam običajno štartnino, ki je namenjena teku, rezultatu,...če pa doplačam za majico, naj mi bo vsaj prav, a ni to razumna prošnja?

in če bo ratalo, bomo zelo veseli. če pa ne, pa malo žalostni, ampak analiza bo vseen živahna :wink:
 Bot-sub
#60081
No, naj vas še dodatno pomirim, da se ne boste stepli zarad ene majice.

Mislim, da so naročene celo moške in ženske velikosti.

Moške velikost: S,M,L,XL (XXL)

Ženske velikosti: S,M,L,XL (XXL)

Torej več kot to obstaja samo še šivanje po meri. :hehe:

Mogoče naslednje leto :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#60089
LP

ZAKAJ je (XXL) v oklepaju. Jest bom prišel a rabim večjo od XL. Pa sej me morete razumeti da tudi debeli tečemo in tozares pa še majico bi rad nosil in jo ne imel samo v omari.
Uporabniški avatar
 kustus
#60090
LP

Aja to da imate vse številke je ful kul a kaj ko bom dobil majico premajhno in je tudi nikakor ne bom mogel zamenjati, upam da se vsaj tokrat motim.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#60091
CIAO

No jest pa zmeraj dobim preveliko a jo vsaj lahko pri šivilji zožam pa je vse dobro. Tisti ki pa dobijo premajhno pa res ne morejo storiti nič. Če že plačamo štartnino dražjo naj bo tudi majico možno zamenjati.
Uporabniški avatar
 mare
#60097
Nataša napisal/-a:
Pero napisal/-a:Sam jih imam kar nekaj, in jih nosim predvsem v telovadnici in nikoli za kakšen poslovni sestanek


in to ima veze s čim že?!

saj samo debatiramo, reče moj fotr, ko se že fajn skregamo :lol: Tale forum je tudi zato, da organizatorjem tekov povemo svoje mnenje, ne? Če je majica neuporabna, potem raje plačam običajno štartnino, ki je namenjena teku, rezultatu,...če pa doplačam za majico, naj mi bo vsaj prav, a ni to razumna prošnja?

in če bo ratalo, bomo zelo veseli. če pa ne, pa malo žalostni, ampak analiza bo vseen živahna :wink:

Joj že spet ti. Sem vedel, da bi morali imeti v šoli namesto matematike kakšno uro iz gospodinjskih opravil. Potem bi vedela, da če ti je majica prevelika, vzameš šivalni stroj in greš po vseh šivih za par centimetrov not. Nič lažjega, jaz sem pred kratkim tako naredil z eno pižamo. Samo pazi na napise, da ti ne bo na oprsju potem pisalo RAŠKI MARA, pa da se bodo vsi spraševali, kaj to pomeni.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#60104
Bot-sub napisal/-a:Mislim, da so naročene celo moške in ženske velikosti.
Moške velikost: S,M,L,XL (XXL), Ženske velikosti: S,M,L,XL (XXL)
Mogoče naslednje leto :wink:
:!:
Uau, a dej ga lomt :idea: ... a kroji bodo tud ženski... :?: pol pa ne bom več jamrala, da je drago :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#60132
mare napisal/-a:
Nataša napisal/-a:in to ima veze s čim že?!
saj samo debatiramo, reče moj fotr, ko se že fajn skregamo :lol:
in če bo ratalo, bomo zelo veseli. če pa ne, pa malo žalostni, ampak analiza bo vseen živahna :wink:

Joj že spet ti. Sem vedel, da bi morali imeti v šoli namesto matematike kakšno uro iz gospodinjskih opravil. Potem bi vedela, da če ti je majica prevelika, vzameš šivalni stroj in greš po vseh šivih za par centimetrov not. Nič lažjega, jaz sem pred kratkim tako naredil z eno pižamo. Samo pazi na napise, da ti ne bo na oprsju potem pisalo RAŠKI MARA, pa da se bodo vsi spraševali, kaj to pomeni.

Evo, Nta, rešitev je na dlani. Očitno si hodila v napačno šolo. Na srečo imamo med sabo strokovnjaka, zatorej dilema "kdo bo zašil Nti srajčico?" odpade. :P

Mare, ta teden imamo vsi dosti opaviti sami s sabo in s postavljanjem sveta nazaj na pravo mesto. Drug teden pa - če se ti nenadoma RES želi besednega dvoboja - lahko midva kako rečeva.
Seveda v za to namenjeni temi na Kr neki. 8)

Aja, majčke? Tekaških majic imam dovolj. Bombažnih spominskih tudi. Jih nosim v službo, ali pa tudi ne. Če je čez srajca s kravato, majico obrnem tako, da se napis ne vidi skozi. Če je premajhna ali prevelika, jo poskusim zamenjati, sicer jo doniram.

Če skozi štartnino plačamo tudi del lepe in kakovostne majice (za katero je jasno, da ne more biti vselej prave velikosti, ker organizatorji niso jasnovidci), potem naj nam bo omogočeno, da v redkih primerih, ko nis(m)o L, majico zamenjamo. Če ne takoj, pa kasneje, po prireditvi - verjetno bo ostalo kaj nepotiskanih majic po isti ceni? Bot-sub, mislim, da bi bila taka rešitev povsem zadovoljiva za vse tukaj, ki sicer gesto organizatorjev z boljšimi majicami tudi podpiramo.

Kraški maraton je zakon in če bo vsaj tako dober, kot lani, bomo tja hodili še dolgo.

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 kustus
#60157
LP

No to je bil moj prvi urasdni tek lani zato ga imam v posebej lepen spominu. Majico bi pa res želel imeti dovolj veliko. Pa morda kot je pegaz napisal da bi zamenjali po teku, kajti skoraj vse majice so mi premajhne, shujšati bo treba VEM a do takrat bi pa prosil organizatorja za razumevanje za nas ki smo grose XXXL in nas je zelo zelo malo da nam to tudi omogoči.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#60171
Evo jest se pa v velikost majic ne bom spuscal,pa tud v startnino ne :evil: ,se pa spomnim lanske debate(kako cas leti,ane,al je pa to zato,ker sem ze star :evil: ),pa je blo recen,da bi organizator poskusil naredit start na dolgi in kratki progi,glede na gneco vsaj z 5minutnim zamikom,pa kar nic,al sem zdej spet jest zloben ko sprasujem!Ma ja itak! :wink:

Problem z ločenimi štarti so zapore magistralne cest. Že za 15 minutno popolno zaporo je težava, za pol ure pa bi se verjetno na cestnem podjetju al ne vem kje to odobrijo verjetno kar zjokali :D

Razmišljamo pa o tem, da bi skupino ljudi, ki štarta na doseganja boljšega rezultatat nekako ločili oz. jo dali bolj v ospredje. Sicer pa neglede kdaj kdo štarta se vedno meri tudi njegov neto čas.

Torej, tisti ki gredo na zmago si bodo štartno mesto tako ali tako priborili s komolci. Rekreativci pa bodo v vsakem primeru vedeli svoj neto čaš.

Gužva na štartu pa je "zgolj" specifika maratona in je vsako leto približno ista. S tem se bo treba pač sprijaznit in vzet v zakup.

Ideja je bila, da bi izvedli štart z glavne ceste vendar se ne izide... Razmišljamo pa v tej smeri.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#60177
S temi majicami je res križ. Edino kar lahko naredimo, je, da si jih kasneje menjamo prek foruma. kar pa na žalost ne reši Kustosovega problema in čisto razumem njegovo razočaranje ker ne bo XXXL majic in so celo XXL vprašljive. Majico imaš lahko eno številko ali celo dve preveliko, ne moreš pa imeti številko premajhno. Nasvet organizatorju bi bil raje več večjih številk,
a vprašanje kaj bi potem rekli tisti, ki irabijo majhne.
Najvažnejše je seveda, da se vidimo v Sežani, tekaških majic pa se načeloma veselimo in upamo, da se bomo potem čimmnaj jezili. kakšno XXXL majico pa bi lahko vseeno nabavili. Kot presenečenje.
Sam "rabim" samo XL, tako da ne speljujem vetra na svojo vetrnico.
Uporabniški avatar
 kustus
#60547
LP

To raziskovalec vsaj ti me štekaš da imam problem z premajnimi majicami pa nevem če bo kdo od organizatorjev tud to vidu in me presenetil.
Uporabniški avatar
 5rca
#60573
Car napisal/-a:.. slečejo(mo) :idea:


Car-čk, Car-čk :wink:

katero obletnico imava midva letos v Sežani? maaa ... sej ni važn, bo treba :toast: na katerokoli že :wink: :lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA