Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 Junc
#85628
Hja, mislim, da je bilo debate o organizatorjih več kot dovolj. Jaz jih ne ocenjujem, ker se na te zadeve ne spoznam, verjetno pa ni mačji kašelj organizirat tak tek. Raje ocenjujem svoj tek in v Sežani se prav dobro počutim zato pridem (al za drag denar al pa zastonj). Grem na svoj PB.
 ton
#85649
Eno neumno začetniško vprašanje: ni čipov in je štart za vse neto = bruto (tako je bilo jeseni)?
Uporabniški avatar
 tae
#85651
hitrohodec napisal/-a:Za tae-da:

Če še nisi bil na Kraškem maratonu ne piši nepotrebnih komentarjev o organizatorjih! Poleg tega se pravilno ne piše ignorancija, temveč ignoranca (bolje pa bi bilo nevednost).

Zamejski pozdrav!


hitrohodec, forum je odprtega tipa, zato lahko pišem kakršnekoli komentarje želim. "Vsake oči imajo svojega malarja" Če me že loviš na pravopisne napake, tudi tvoje sklanjanje ni najboljše (Za tae-da).

Uživaj v Sežani.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#85659
ton napisal/-a:Eno neumno začetniško vprašanje: ni čipov in je štart za vse neto = bruto (tako je bilo jeseni)?


So čipi :) Neka italjanska verzija.
Uporabniški avatar
 Junc
#85682
Mislim, da je bilo lani nekaj za okrog gležnja za nataknit.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#85685
Junc napisal/-a:... Grem na svoj PB...

Tudi jaz. 8) Vendar v drugo "smer" (PW). :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 16 Mar 2007, 13:59, skupaj popravljeno 1 krat.
 kovit
#85687
Vlajko napisal/-a:
Junc napisal/-a:... Grem na svoj PB...

Tudi jaz. 8) Vendar v drugo "smer". :wink:

Tudi jaz na svoj PB na 8 in me je zadnic neki tresl okoli razdalje, pa sem jih malo pobaru dol v Sežani (Agencijo za sport)in so šli zmerit dolzino ki je 8014 m.Prijazno pohvalno :)
 kr1
#85703
Pozdravljeni,

samo en nasvet od preteklih udeležencev bi prosil. Kako resno je potrebno jemati opozorilo o osebni izkaznici? Je dovolj, da jo pokažeš ob prijavi, al jo je treba sabo trogat?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#85709
Ne rabiš sabo, verjemi. Še ko nismo bili v EU ni nikdar noben pregledoval.
 bojanm
#85726
Če boš hitr teku te še vidl nebojo.
Čipe dajo pa brezplačno na izposojo,dobiš zraven številke v cilju pa čip vrneš.
Uporabniški avatar
 mazi
#85825
Ojla,

Zasledil sem, da udeleženci MKM prejmemo v darilni vrečki med dugim kraški narezek in steklenico terana... :juhuhu:


Imam pa prošnjo - bi se mogoče kdo strinjal z menjavo: narezek za teran (jaz dobim teran! :wink: )
Uporabniški avatar
 RoKo
#85848
mazi napisal/-a:Imam pa prošnjo - bi se mogoče kdo strinjal z menjavo: narezek za teran (jaz dobim teran! :wink: )


Kaj bi menjaval, eno z drugim prav fajn paše skup.
Uporabniški avatar
 mazi
#85851
To je že res :oops: samo jest mesa ne jem in sem primoran jet v menjavo... :wink:
 Bot-sub
#85976
BTW, za tiste, ki ste se prijavili na 7. MKM

Na spletni strani so objavljene štartne številke.
če se kdo ne najde pa naj ukrepa. :)
Uporabniški avatar
 mazi
#85977
Je kaj snega zapadlo na Sežanskem koncu...? :?:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA