Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 ton
#82870
Ampak majca je stvar organizatorja. Č se želi promovirati (in tu je DM dejansko naredil največ), bo šel in naredil neko kakovost. Lepa je bila 'trojkarska' v ljubljani in kar dobra iz Radencev, po kakovosti najboljša tista za 'očkov tek', popolna flopa mojih lanskih trofej pa sta bohinjska (petparačka z logotom margarine brez margarine) in ŽAL ljubljanska, ki je pač ne morem nositi, ker so bistvo zaradi obscenega sponzorja umaknili na hrbet.
Skratka: ob poceni azijskemu tekstilu in velikemu napredku tiska je moč za majhen denar narediti resnično veliko. Dajmo, Primorci!
Uporabniški avatar
 PUHKO
#82937
Letos se mislim prvič udeležit tega maratona, pa me zanima ali je res, da na vmesnih postankih (10km, 15 km) ne dobiš nič, nič in še enkrat nič?

Lep dan vsem ki to berete...

:D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#82944
BoF napisal/-a:Hmm... :idea: Kaj pa če bi šli vsi na tek brez majic... :roll:

To bi se lovili po trasi in okoliško rastočem grmovju!!!


Dobr' no! :hehe:


Bilo bi kao kad smo v vojski za jutranjo fizkulturo samo v spodnjih majih pri hladu, ko si dahnil se je kar pobelilo in smo tekli brez številk. :lol: :oops: Ampak je blo pa dober pred fruštkom.
Tko da vsake oči imajo svojega malarja.Na Kraškem malem maratonu pa bo tko ali tako kot vsako leto kritike kar je bilo dobrga in kar je bilo slabega.
Drugače je samo druženje fantastično, samo startnina pa ejsataja.Ampak dobr nisem jez klelel kompententen kako in kaj.
Kljub temu da se sami pri našem teku spopadamo tudi z ogromnimi problemi.
Skratka meni je najbolj pomembno druženje na samem teku in potem zbiranje pozitivnih vtisov ki jih dobiš med tekom in po teku na analiiiiiiiiziii.
Bolje je poskrbljeno med tekom bolje se počutiš potem na koncu ko strniš vse vtise skupaj.
Imejte se skrajno lepo kjerkoli boste in karkoli boste pač počeli!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#82945
marčni zajec napisal/-a:
BRINA napisal/-a:Poznam kar nekaj tekačev, ki pa so jim majice všeč.
LP vsem


meni so. najbolj sem žalosten, če ni majice. :--( .
jaz ne grem na tek, če ni majice. res...


Ja majice nekaj pomenijo to tudi drži.Ampak organizator mora dati take majice kakršne obljubi v samem razpisu, pa če se potem na pol prekole.
Grem pa tudi na tek kjer vem da ne bom skoraj nič dobil oziroma nimam nič za pričakovat, ampak se vseeno potrudijo maksimalno glede na okoliščine v katerih je tek.Tak tek je Tek na Javornik nad Tržičem.Ni veliko tekačeva ampak je zato toliko bolj noro!
Preverjeno!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#82946
lebanm napisal/-a:Jaz sem bolj kot za majcke, ... za kaksno spominsko medaljo k je majcka itak po letu dveh sam se za bicikl pucat


Zato pa bomo pri nas v Kropi ponovno letos podeljevali unikatne medalje posebej narejene za ta tek po ulicah Krope kjer bo vsak tekač dobil spominsko medaljo, ne glede na to ali bo prvi ali zadnji.Da bo imel spomin ko jo bo doma kadarkoli pogledal!
Tudi slika bo na sami spletni strani kmalu kako izgleda!
ČAO!
 Marinka
#82947
Na Malem kraškem maratonu seveda dobiš pijačo in gobe z vodo (in nekaj malega sladkih stvari, če me spomin ne vara). Prva postaja je pri Lipici, druga na 10 km in tako naprej. Ampak bodimo realni - pri teku na 21 km pravzaprav večina ne potrebuje vnosa dodatnih OH. Razen za tiste najbolj potrebne (v prenesenem pomenu, seveda), kar pa dobro opravi manjši OH gel, že razredčen v pravem razmerju z vodo v bidonu.
Uporabniški avatar
 RoKo
#82960
Garantirano je voda v Orleku in na cilju. Ne vem pa če na cilju vsi dobijo vse.(Becel paketi sadje, napitki) verjetno gre po sistemu kdor prej pride...................
Uporabniški avatar
 tae
#84003
Ali morda kdo ve kje se je izgubil BOT-SUB, pišem mu namreč zasebna sporočila, ker imam nekaj vprašanj okoli tega teka, pa žal nobenega odgovora.

No, morda lahko vseeno vprašam kar tu javno. Glede na veliko število ponujenih tekaških prireditev, se jaz odločam za tiste, kjer načeloma dobim največ za dano ceno (čeprav imam tudi druge kriterije kam iti in kam ne). Na spletni strani Kraškega maratona sem bral komentarje, želje in pripombe, ki se pojavljajo tudi na tem forumu. Nekaterim največ pomenijo majice, drugim medalje, tretjim zavarovanje, četrtim samo vzdušje, ali,... Vendar pravega odgovora organizatorja še nisem prejel.

1 preprosto vprašanje:

- Kaj dobi človek na teku za 17 EUR ?
Uporabniški avatar
 RoKo
#84014
tae napisal/-a:- Kaj dobi človek na teku za 17 EUR ?


Zihr dobiš progo 8 ali 21km stalo pa.............................. če ti paše al ne,na predloge in pripombe se menda ne odzivajo kaj dosti.

Vseeno pa gremo a ne?

Že 4.3, v Gorico za 5,5 Euro (samo tek) ali 10 euro (tek + paket)
 lidi
#85575
Sem čisto, čisto nova. :)
In me zanima glede hitre hoje, ki je tudi organizirana poleg teka na Krasu:
za kako zahtevno hitro hojo gre, oz. kao hitra je ta hitra hoja? :)
Namreč, ne bi šla tja na sprehod, ampak hude kondicije pa tudi nimam.

LpL
 Marinka
#85583
Ni problem v hitrosti, pač pa v tehnični brezhibnosti izvajanja koraka in gibanja zgornjega dela telesa (sicer sledi diskvalifikacija). Hitrohodec je v enih od prejšnjih postov lepo opisal, kako naj hitra hoja poteka. Je pa tako, da se jo da izvajati zelo hitro, pa čeprav ti mogoče kakšen kolk na ovinku ven vrže! :lol:
 Daisy
#85602
Meni je kraški maraton eden izmed bolj simpatičnih in vse pohvale organizatorjem, tisti, ki pa se pritožujejo zaradi štartnine pa bi rekla samo to, da se ni treba udeležiti teka. Za takšno vzdušje in pa traso proge se kar splača odšteti denar
Uporabniški avatar
 tae
#85620
Daisy napisal/-a:Meni je kraški maraton eden izmed bolj simpatičnih in vse pohvale organizatorjem, tisti, ki pa se pritožujejo zaradi štartnine pa bi rekla samo to, da se ni treba udeležiti teka. Za takšno vzdušje in pa traso proge se kar splača odšteti denar


Daisy, jaz osebno na kraškem maratonu še nisem bil, tudi letos ne bom. Ne zaradi štartnine, ampak zaradi ignorancije organizatorjev.
 hitrohodec
#85622
Spet se oglašam, glede ritma hitre hoje, ki ponavljam, nima nikakršnega pomena (ker tudi drugače ne bi moglo biti, glede na to, da bi se je prvič udeležila, kajne?) Omenil sem že, da bodo to tekmovanje nalašč sodili sodniki, ki so pripravljeni zatisniti eno (ali pa tudi obe) očesi, le da se manifestacije udeleži čimveč tekmovalcev, kar je za letos naš edini cilj. Za pojasnitev tehnike hoje pred in po tekmi pa bom rade volje na razpolago vsem, ki bodo to želeli! Pa še nekaj: startnina za hojo je 10 Evrov, paket pa bo isti kot za mali maraton (pri hoji sicer ne rabi mikročips), plačalo pa se bo direktno v Sežani ob dvigu startnih številk. Termin za vpis pa je vsekakor 18.t.m. Kot je bilo sporočeno danes na tiskovni konferenci v Lipici, bo letos baje udeležba rekordna zato pohitite pri vpisu, ker je letos predvidenih kar nekaj novosti, poleg seveda tradicijonalnega gostoljubja Primorcev (takšne jote ne dobiš zlahka daleč naokoli!). Kdor pa ima zaradi prenasičenosti s tekom težave z gležnji, kolki ali drugimi sklepi pa naj se odloči za hojo in spoznal bo kako lahko je vzljubiti to krasno disciplino, komaj le nekoliko avtomatiziraš gib. Moja žena pravi, da so narkomani v primerjavi z hitrohodci pravi angelčki! Torej - NASVIDENJE V SEŽANI!
 hitrohodec
#85624
Za tae-da:

Če še nisi bil na Kraškem maratonu ne piši nepotrebnih komentarjev o organizatorjih! Poleg tega se pravilno ne piše ignorancija, temveč ignoranca (bolje pa bi bilo nevednost).

Zamejski pozdrav!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA