prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Kunec
#45782
Smo eni kr aktivni, se pripravljamo za Grintovec, kr hud teden za nami bil na Nanosu, Javorniku, Kamniško sedlo in za zaključek Triglav, pa še neki kilometrov teka vmes, tko da ta teden treba spočit. Smo pa zmenen za torek ob 19.00 pri kapelici,in imamo v planu 5 krat klanec 5min na skerco in pavza spust 300 m, pa morda kej teka čez zapreke.
Analiza pa morda bolj v kmečkem okolju na ranču blizu avtoceste, če bo lastnik doma.
 tommi
#46688
ello, se lahko kdaj pridružim? vašemu skupinskemu teku, ali je v mesecu avgustu - mesec dopustov? :)
Uporabniški avatar
 Kunec
#46737
Bol malo se nas dobi zadnje čase, tko da zdej bl tako tečemo, morda ko bo lunca bolj svetla vabljeni na nočni tek dobrih 15 km do Tumleta in nazaj, napišem ko bo. Sicer sam kar tečem, in kr dobro kaže zaenkrat za Ljubljanski maraton 21 km. Včeraj sem naprimer prilezel na Triglav in za nagrado odtekel okoli Blejskega jezera.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#46742
Kunec napisal/-a:... morda ko bo lunca bolj svetla ...


Lunca je, drugače, temnolaska. A veš to, Kunec? :wink:
Uporabniški avatar
 Kunec
#46743
Še ne poznam, sicer pa verjetn kr žari od veselja ne samo sveti, sploh kadr se teče. Mislu pa na lunco na nebu, sm pogledal skozi okno, ura že dost pa je ni nikjer vidit, torej treba čakat da nas ponovno obišče.
Uporabniški avatar
 lunca
#46760
Vlajko napisal/-a:Lunca je, drugače, temnolaska. A veš to, Kunec? :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Kunec
#56108
Že kar nekaj časa nismo skupaj tekali, zdaj ko so uro premaknili lahko začnemo. Torej če koga iz naše okolice zanima, se mi lahko pridruži, jutri zagotovo pridem. Dobimo se v krožnem križišču pri bencinski črpalki ob 19.00.
Uporabniški avatar
 potepinko68
#56109
hmmm.. kako "dolge ture" pa bodo?.. jaz bi okol 6km ... maksimalno 8km, pa tempo okol 6min/km.. vsak drugi teden bi verjetno lahko prisel (ta torek se ne).. ce je se kdo tak rekreativec, bi blo res fino kdaj skupaj tekat.

lp,
potepinko
Uporabniški avatar
 Kunec
#56111
Ponavadi smo šli do konca Kalc in nazaj, ker je proga v celoti dobro osvetljena in znese 7 km. Hitrost pa prilagodimo, vsaj meni ni problem, razen dosti pod 4min km mi ne znese.
Uporabniški avatar
 potepinko68
#56112
To je pa hitr pod 4min/km huh!.. s takimi pa jest ne upam tekat..
lp,
potepinko
Uporabniški avatar
 Kunec
#56136
potepinko68 napisal/-a:To je pa hitr pod 4min/km huh!.. s takimi pa jest ne upam tekat..
lp,
potepinko


Nč bat, na tej meji že crkujem. Ponavadi smo tekli nad 5 min/km...nekateri so se kar malo učili počasnejšega teka :D , kar pa je samo dobro, da se ne skurjo :nono: .
 sonata arctica
#56169
Jst se pa ze nakaj casa jezim... zakaj nista Cerknica pa Logatec bolj skupaj? Jst bi se z veseljem prikljucila pri vasem torkovem teku, tko pa nimam moznosti, ker
1-je Logatec predalec
2-sm cez teden v Lj
Samo tolk da veste da volja je, poti, da bi zeljo uresnicila pa ne... zal...
No ja... mogoce pa je boljse tako... bi samo kdo zivcni zlom dobil k bi zraven mene moral tako pocas tect :D

Vsi Notranjci-prejmite lep pozdrav od mene!
Uporabniški avatar
 potepinko68
#56427
Potem pa jaz, upam, da naslednji torek (ce bo le mogoce) pridem.. ce bo komu pasal tempo pocasen.. bo ravno prav zame.

lp,
Potepinko
Uporabniški avatar
 Kunec
#56447
Za začetek sva v torek tekla s sestro, ostali še počivajo. V sredo je polna luna, tako da v primeru jasnega vremena v torek zavijemo proti Žibršam.

Pa še predlog za Vrhniko in Cerknico, da se tudi kdaj ali pa izmenično dobimo tudi pri vas in tečemo skupinsko. Cerknica sicer že teče mislim da ob četrtkih isto ob 19.00, sicer niso na forumu, a bi bilo lepo če bi se dobivali skupaj.
 sonata arctica
#56458
Česa ne poveš... Cerknica teče? Ma vseeno ne pomaga... V nedeljo popoldne že grem v Lj in pridem domov šele v petek popoldne...
Ampak kot sm že rekla... mogoče je pa boljše tako ker sem ZELO počasna... pa vem da nekatere to živcira če tečejo zraven nekoga ki je počasnejši od polža... :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA