prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 tamy
#37081
Tomaž Adam napisal/-a:Videti je bilo kot da je na sprehodu


a je tekla al hodila?

sweety,s kom si pa bla? :wink:

Jaz sem pa vceraj malo utezi dvigovala na treningu, danes se pocutim kot da bi imela ful nabite roke in noge :oops: :shock:
 sweety
#37091
ola :> bla sm z lukatom :> sva šla en krog, ker mislm da moja noga še ni sposobna tečt :( zmeri bl me boli :( upam da bo do torka že vredu :> :> :>
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37093
Najbolje bi jo bilo poimenovati: Debata zajčic :oops: . . .z zajci :clap:
Nazadnje spremenil Tomaž Adam, dne 09 Apr 2005, 21:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37094
Upam, da bo v torek vreme zdržalo, da se dobimo na skupinskem treningu ob 19h, na Sekirici, v Logatcu.

Komaj čakam, ker pridno treniram in sem tudi danes pretekel 10km, da bom hiter :rol: zajec :rol:
Uporabniški avatar
 tamy
#37108
:lol:
A nisi ze dovolj hiter? Z Jerco vas namrec nisva mogli ujeti prejsnji torek :oops:

Upam,da bom lahko prisla,ker imam popoldne instrukcije anglescino,ker v sredo pisemo in ne vem kdaj bom prisla domov 8)
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37109
Ne skrbi, saj bomo tekli tempo :P zajčic :oops:.

Upam da boš utegnila in prišla na trening, lahko se pa tudi zmenimo pa še kakšnega vmes naredimo po programu zajčic (mislim dolžino proge in tempa)
 sweety
#37127
tamy u usakem primeru boš mogla iti tečt u torek :P se strinjam s kakšnim umesnim treningom :D takim počasnim, zmernim :)
vreme pa tudi bo.....drugače si bomo pa sami ustvarili sonček
:wink: by jerčika
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37131
Če bo v torek slučajno deževalo se pa lahko dogovorimo za sredo ali pa prvi nedeževni dan, kajti trening boste vodile dve Zajčice.

Pridite, ne bo vam žal :)
 sweety
#37143
heh :oops: sam tole se pa tko lepo sliši ZAJČICI :wink: ja no saj...samo zajčici ne moreta v četrtek (ker imave z tamy popldne pouk) drugače pa lahko....usaj mislim da bi šlo! čeprav ta teden, ki je pred mano bo zelo naporen! imam veliko dela u šoli
trije testi, pa še spraševanje :( pa saj bom zmogla :D :D :D
Uporabniški avatar
 tamy
#37297
Evo mene :shock: Prezivela se predzadnje instrukcije pred testom
:oops:
No,upam da bom koncno ta teden vidla soncka :lol: Ker se mi ne da hodit okoli z deznikom :roll:
:!:

ej sem cisto za,da tisti malo bolj... kako bi rekla :arrow: meni in jerci podobni :arrow: torej :idea: POCASNI :idea: bi lahko imeli "skrivne" treninge,take malo bolj pocasne :wink:

No...se mogoce vidimo jutri :wink:
 sweety
#37342
ola!
kako smo? :D danes smo imeli v šoli testiranje! tehtanje, skok, trebušnjaki, kožna guba..... :? pa saj veste kaj vse spada zraven! :) s tamy sva se odrezale dobro...sicer je njena teža malo pod povprečjem.... tako da se more zrediti za kakšen kilogranček :lol:
sedaj sva pa v šoli, imave informatiko....in se dolgočasive :roll: lepo se imejte :hehe:
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37384
Tudi vidve se lepo imejte!!!

Za tiste vmesne treninge se pa zmenimo na torkovem treningu, če ne ta pa naslednji :)
Uporabniški avatar
 tamy
#37405
:-(( Mi je zelo zal,ampak danasnjega treninga se zal ne morem udeleziti :nono: In sicer z razlogom :arrow: SOLA :--( Jutri pisem anglescino, v cetrtek pa matematiko in res nisem pripravljena na kaksen cvek, zato se rajsi doma pripravljam :ignore:
:drink
Obljubim pa, da bo takih trenutkov zeloooooo malo :juhuhu: Aja, pa cakam na porocilo iz treninga :clap:
Uporabniški avatar
 Tomaž Adam
#37411
Joj ma kje si Tamy, mi je blo kr mal dolgčas k te ni blo :oops:

No kot vidiš sem ravnokar prišel domov. Sam sem začel teči ob 18.30h, tako da sem se tudi malo ogrel in prišel na Sekirico, kjer se je naš Kunec gnal gor pa dol, rekel mi je da teče stotke. Najprej sem nadaljeval do vrha Sekirice in nato spust na mesto kjer smo se zbrali. Čeprav smo bili samo štirje (naš Kunec s sestro, Grega in moja malenkost), mi je bilo kar fajn, saj je vseeno lepše, kot pa sam tekati naokrog, pa še tempo je bil ravnopravšnji, tako da bi nas še naše Zajčice lovile, no edino km je bilo malo praveč, koliko jih je bilo bo pa naš Kunec povedal, saj sam sem krenil malo prej domov, kajti tekli smo mimo moje hiše, pa sem se poslovil.


No sedaj bo pa še naš Kunec malo več povedal, samo najprej mora priteči domov . . .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA