povezave na uradne koledarje rekreativnih prireditev, osebni koledarji, ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 javaman
#81160
je ze v cetrtkovi izdaji
Uporabniški avatar
 ero
#81198
hoj in res je :)

na www.sportnikoledar.si je vsebinsko enak koledar, kot je bil objavljen v Poletu. seveda ga bomo redno dopolnjevali - tako vsebinsko kot glede uporabnih storitev - zato si ga kar dajte med priljubljene

na www.oks-zsz.si/slo_tece bo v kratkem objavljen uradni koledar za Slovenja teče 2007. podatki so že zbrani, le še nekaj podrobnosti čakamo. v tednu ali dveh bo na voljo vse - koledar Slovenija teče, področni pokali, Slovenski tekaški pokal, ...

letos smo kar zgodaj in dobro prijeli, kar se informatike tiče :)
 Tinca
#81211
na strani rekreacija.si je tudi objavljen koledar vseh tekem.

Tinca
 tine33
#81815
Zivjo,
jaz sem slisal, da Polet organizira pripravo na tek - dvakrat tedensko treningi v Tivoliju. Ce kdo kaj vec ve o tem naj prosim napise, ker sem zainteresiran tudi jaz
Uporabniški avatar
 perpetruum
#81821
tine33 napisal/-a:Zivjo,
jaz sem slisal, da Polet organizira pripravo na tek - dvakrat tedensko treningi v Tivoliju. Ce kdo kaj vec ve o tem naj prosim napise, ker sem zainteresiran tudi jaz


...to bi zelo zanimalo tudi mojo malenkost...ma se mi zdi, da gre za nekakšen izbor enkrat letno...vsaj tako sem razumel članek v Poletu pred dvemi tedni, ko je bila opisana lanskoletna sezona...

lepo jutro vsem...perpetruum
Uporabniški avatar
 kustus
#81823
LP

Res je enkrat letno objavijo možnost prijave in potem z to ekipo delajo cewlo leto, toda če kak padalec uleti ga ne preženejo in vadi z njimi se pravi na črno.
 tine33
#81831
Kje se pa prijavis?Oz, kam se lahko pride, kako to poteka?
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#81859
Mislim, da bo v marcu nov razpis za sestavo Poletove tekaške ekipe in se boš imel možnost prijaviti. Glede teh na črno ne vem, kako je nisem seznanjen s tem. :) Ampak to načeloma ne gre.
Uporabniški avatar
 RoKo
#293788
Delova priloga POLET naj bi zopet izhajala vsak četrtek (tako piše na naslovnici). Tako mi je uspelo zgrešiti št. 21 od 08.11.2012.
Uporabniški avatar
 Enkica
#293804
RoKo napisal/-a:Delova priloga POLET naj bi zopet izhajala vsak četrtek (tako piše na naslovnici). Tako mi je uspelo zgrešiti št. 21 od 08.11.2012.


Če mi daš naslov, ti jo lahko pošljem.
 milk
#293819
Letos polet ni več niti senca tistega, kar je bil pred leti, ko sem ga z veseljem prebral in našel tudi precej uporabnih informacij. Sedaj je strani namenjenih rekreaciji precej manj, pa še te niso tako dobro pripravljene, kot so bile včasih. Njbolj pa me moti, da je športni koledar objavljen za vsak mesec sproti in to takrat, ko je prvi teden ponavadi že mimo. Če res ne morejo objaviti koledarja za celo leto, naj ga v dveh ali treh delih, toda vsaj en mesec pred prvim dogodkom v koledarju. Jaz si ponavadi že v tem času, podrobneje pa v začetku leta, planiram udeležbo na tekmovanjih, saj moram uskladiti tudi dopust in ostalo.
Datumi prireditev se pogosto spreminjajo, tako da enostavno preračunavanje na isti vikend v naslednjem letu ni vedno točno. Dobro bi bilo, če bi tisti, ki pripravljajo koledar športnih prireditev, bolj pregledno ločili prireditve, ki so namenjene zgolj rekreaciji in tiste, ki imajo tekmovalni značaj.
Uporabniški avatar
 Zd.
#293872
milk napisal/-a:Letos polet ni več niti senca tistega, kar je bil pred leti,...


Se strinjam, žal...

Poleg tega, kar si omenil, me moti tudi padec kakovosti tistega dela, ki je namenjen športni prehrani. Vsakič, ko pišejo o "super živilih", se z nostalgijo spominjam odličnih prispevkov Nade Rotovnik Kozjek. Škoda, da nje je ni več med avtorji!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA