vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 jkarmen
#271008
Od danes naprej je možno naročiti opremo v TF izložbi http://www.tekaskiforum.net/trgovina/.

Trenutno je možno naročilo dresov, pajkic, rutk, nogavic (iz obstoječe zaloge) in kolesarske opreme. Ostali artikli trenutno niso predmet naročila saj še iščemo primerno ponudbo. Bomo sproti dodajali oziroma bo organizirano še eno skupinsko naročilo kasneje.

Dizajn ostaja enak lanskemu oz predlanskemu. Le glede velikosti vas opozarjam na podlagi izkušenj preteklih dveh let, da naročite eno številko večjo kot jo običajno nosite.

Način naročila:
Vaša naročila sprejemamo IZKLJUČNO preko TF izložbe.

Naročila v tej temi ali po zasebnih sporočilih ne štejejo.

Ob zaključku naročila v polje Opis obvezno navedite:
- velikost (dresa, hlačk, pajkic, nogavic,..)
- vaše ime/vzdevek (Upoštevali bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni)
- če želite logotip rožice z napisom Slovenia na hrbtni strani


Čas naročila:
Vaša naročila sprejemamo od 25.01.2011 do 10.02.2011 do 12:00.


Čas in način plačila:
Naročeno blago plačate z nakazilom na transakcijski račun ŠPORTNO DRUŠTVO ŠPIC LJUBLJANA št. SI56 6100 0000 1930 162 (DELAVSKA HRANILNICA d.d. LJUBLJANA). Plačilo izvedete na osnovi prejetega elektronskega sporočila oziroma ponudbe potem, ko oddate naročilo.

Pri plačilu obvezno navedite točen sklic - številko naročila. Ko bomo prejeli nakazilo na naš transakcijski račun, vam bomo o tem obvestili.

Rok za plačilo prve runde naročil je 10.02.2011 do 12:00.

V izdelavo bodo šla le plačana naročila, saj je večina opreme potiskane z vašimi imeni in izdelana po željah, zato opreme ki zaradi neplačnikov ostane, niti ne moremo ponuditi komu drugemu.

Prevzem opreme:
Rok izdelava opreme po oddaji skupinskega naročila je cca 3 tedne. Zato jo lahko pričakujete v prvi polovici marca.
Tisti ki ne boste ob naročilu navedli, da želite opremo prejeti po pošti, lahko prevzamete opremo v Ljubljani po dogovoru oziroma na Malem Kraškem maratonu v Sežani. Oziroma bomo sproti objavili kje bo še možen prevzem.

Vprašanja?:
Vaša vprašanja lahko postavljajte tu ali pa pišite na mail: oprema@tekaskiforum.net . Hvala! :wink:
#271048
MančaPomaranča napisal/-a:Ali je ime/vzdevek samo na majicah ali povsod (npr. hlače)?


V skladu s ponudbo samo na zgornjih delih oblačil -torej majice. Za hlače bi se morali posebej dogovoriti in verjetno bi proizvajalec to dodatno zaračunal, saj gre pri hlačah za drugačen tisk kot pri majicah.
#271057
Jejžeš, bi bil pa rejs že cajt, da si tudi jast nabavim konotjerco szi logotipom TF.
Ma, žjenske, une, k vas poznam, da bom vedla, s katjero se primerjat, povejte malo,kakšno številko nosite? Po moje, če je treba vzet eno št. več, pole moram vzeti jast največjo žensko, to je 44? Oštja, ma se počutim spejt debjelo, če vzamem tanajvečjo...lol
#271409
ROSI64 napisal/-a:"prvi razpis"

Kdaj bo pa naslednji, približno ????


Ko bo dovolj veliko povpraševanje da bomo dobili opremo po cenah kot so :).. žal drugače ne gre.
Uporabniški avatar
 5r002
#271414
Fenix Gold napisal/-a:Mene zanima kdaj bojo tekaške kapice v ponudbi ?

To tud mene zanima.

Lani je bilo rečeno da jih je zmanjkalo in da se jih zaradi premajhnega zanimanja in prevelikih stroškov ne bo naročevalo.
Če bo letos podobno bo treba drugje poiskat kaj podobnega-mojim se življenska doba počasi izteka. Kapce so ble iz res dobrega materiala!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#271423
jkarmen napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:"prvi razpis"

Kdaj bo pa naslednji, približno ????


Ko bo dovolj veliko povpraševanje da bomo dobili opremo po cenah kot so :).. žal drugače ne gre.

Sprašujem zato, ker sedanji rok do 10.2. je zame prehiter (finančna kriza)
#271866
Ma kakšna firma je to,da ne more kupit 150 kap.Mi jih bomo že pokupili,sam dvomim,da kar v enim šusu,nekaj jih pa ja mora biti na zalogi.Verjetno še kdo pride med TF in bo takrat naročil......jaz sem za naročilo....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA