vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 lunca
#33435
Sreda ustreza tudi meni, pa fino bi res bilo, če bi prišla še Barb, da ji plačamo!
Uporabniški avatar
 Barb
#33437
lunca napisal/-a:Sreda ustreza tudi meni, pa fino bi res bilo, če bi prišla še Barb, da ji plačamo!

Če tole BO, potem tudi Barb BO :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#33450
Dule napisal/-a:tudi jaz bi prišel gledat, majčke seveda :shock: 8)

ili kaj bude v njima :idea: :?:
Uporabniški avatar
 pegaz
#33470
Zmenjeno potem, se dobimo v sredo, 2.3. ob 19h v Piramidi. Pomerjamo konfekcijo, mahamo z denarjem in se ga prešerno napijemo. Tako kot vedno. :)

Ob 20h pa nekateri plavamo, zato se bomo pri pomerjanju zdrenjali naprej.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 lunca
#33485
Ero, a ti tud prideš?
Uporabniški avatar
 Manika
#33487
pegaz napisal/-a:Zmenjeno potem, se dobimo v sredo, 2.3. ob 19h v Piramidi.


Ok, potem se vidimo. Ampak kdo bo pa prinesel vzorce? Ero? Ero, če prideš, potem ti lahko kar tam plačamo še za te drese, ne?
Uporabniški avatar
 Dule
#33490
marathon95 napisal/-a:
Dule napisal/-a:tudi jaz bi prišel gledat, majčke seveda :shock: 8)

ili kaj bude v njima :idea: :?:



yeeeaaa right :oops: :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#33562
hoj,

jutri zvečer bo zame bolj težka. je možno, da nekdo izmed vas, ki boste v Piramidi (Nina?) pride jutri k meni v pisarno po drese, v četrtek pa mi jih (lahko tudi kdo drug) vrne? in če se zorganizirate in poberete denar za naročene drese, bi bilo tudi super :)
 Ninocka
#33588
Potrjujem, da bodo dresi na voljo (za gledanje, tipanje, pomerjanje, itd. :twisted:) danes po 18:30 v PIRAMIDI.

Je rezervirana miza v sobi, tako da bo lahko finančno ministrstvo v miru pobiralo denar za Sežano (drese?), civilna družba pa izvedla modno revijo.

Se vidimo, upam, da v čimvečjem številu!(afterwork fashion party TF :D ).


P.S. Piramida je na Celovški 55, nasproti Casa del Pape.
Uporabniški avatar
 *Darja*
#33608
Hojla!
Modna revija v Piramidi je uspela. :lol: Moram pa povedati ženskim predstavnicam, ki bodo naročale majčke: številke so precej velike. Jaz, ki ponavadi kupujem M sem sedaj naročila S. Za pajkice pa so številke OK. Mogoče res manjka še številka XS.
Čau, Darja
Uporabniški avatar
 marathon95
#33609
*Darja* napisal/-a:Hojla!
Modna revija v Piramidi je uspela. :lol: Čau, Darja

A gde su slikice :?: :?:
Uporabniški avatar
 Dule
#33610
marathon95 napisal/-a:
*Darja* napisal/-a:Hojla!
Modna revija v Piramidi je uspela. :lol: Čau, Darja

A gde su slikice :?: :?:


Žal niso za v javnost, hehe..
:roll: :D :shock:


Nč jaz bom kar XL naročil (imam raje malo manj oprijeto).. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#33611
Ja čeprav ni bilo teka včeraj,je bilo vseeno zabavno. :wink:

Spoznali smo nekaj novih forumovcev-davor123si je prebil led, lunca se je spoznala z nekaterimi, *Darja* je pripeljala Matjaža-pri njem smo imeli piknike, pa Vanja je pripeljala Mitjo,.......pa Bine je končno odkril kje je Piramida, tko,da zdej ne bo več izgovorov :wink:

Blagajna za Sežano se polni, predlogi za analizo so v izvajanju,....drese pa smo tudi pomirjali-a ne Dule :P :wink:

Za pomoč pa tole- sama sem probala dres velikosti S, ki pa mi je bil prevelik. Ninočka je izjavla, da bi lahko bla v njem v devetem mesecu :shock:

papa
mama šefla :wink:
Nazadnje spremenil Barb, dne 04 Mar 2005, 19:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Z*
#33613
Hvala za info. Nekatere bomo počakale z naročilom dresa, da bo na voljo tudi XS velikost. :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA