vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#50752
hojla,

kot smo obljubili - na vrsti je že tretja runda naročanja dresov TF. malo moramo pohiteti, da bomo opremo dobili še pred Ljubljanskim maratonom :)

prosim vas, da mi po elektronski pošti ( ervin.sramel@guest.arnes.si ) sporočite vaša naročila.

možnosti so:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena
[row]dres / majica brez rokavov[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica brez rokavov[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]? SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]? SIT
[row]hlačke[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]ženske[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT[/table]

ker točne cene za majice s kratkimi rokavi še ne vem, jo sporočim naknadno a čim prej. takrat sporočim tudi način plačila.

naročila zbiramo do vključno 18.09.2005 do 20:00. po tem roku naročila zberem in predam Žolni. naknadnih naročil ni!

opis posameznih kosov opreme še sledi...

POZOR! na hrbtu majic je možen napis z vašim imenom, vzdevkom, karkoli, ... zato pri naročilu majic za vsako posebej napišite, kakšen naj bo napis na hrbtu (lahko ga tudi ni). a pazite - upoštevane bodo male in velike črke, tikparski škarti, ...

skratka, kot boste zapisali, tako bo natisnjeno!

navalite :)
Nazadnje spremenil ero, dne 01 Feb 2006, 10:05, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#50763
LP

poslala sem naročilo na tvoj meil vendar tam pride moj nick name nekako čuden zato tu še enkrat pošiljam kako naj bo napis na mojem dresu:
Nadj@
Uporabniški avatar
 ero
#50787
hoj,

Nadj@ - vem :) pravilno zapisano in ob predaji naročila bom fante na Žolni še posebej opozoril!

torej, prva naročila so že tu: 7 naročil za skupaj 17 kosov opreme - vzpodbudno :)

da se izognemo nesporazumom - predlagam, da majici brez rokavovo rečemo dres, majici z rokavi pa majica. OK?

še glede velikostnih številk - in resnično nočem nikogar zmesti ali prestrašiti: če ste v dilemi, se odločite za večjo številko. velikosti so namreč atletske in zelo verjetno niso čisto take, kot v štacunah, kjer jih diktirajo vedno širši ameriški in zahodno evropski standardi ...

predlagam tudi, da ob naših srečanjih tiste, ki drese že imamo, pocukate za rokav in opremo kar poskusite. poiščite sebi enakega po korpulenci s TF dresom in ga slecite :D :twisted:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#51027
CIAO

No kar nekaj je povpraševanja okoli po dresih. tukaj je pravi naslov.

:P :P :P
Uporabniški avatar
 ero
#51270
hoj,

žal sem na tesnem s časom in vam naročila zadnjih dni še nisem potrdil - bom danes popoldne.

vprašujete tudi, kako je videti majica s kratkimi rokavi. takoj, ko dobim vzorec, ga objavim. za pokušino pa je tu MirkoPr s prototipom majice :)

Slika
Uporabniški avatar
 kustus
#51330
LP

To miro sedaj si pa med manekene krenil. Ti taprvi z novo majico mi vsi komaj čakamo da ti sledimo.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 ero
#51510
hoj,

zbral sem vsa do sedaj prispela sporočila. vsega skupaj je že za 68 kosov opreme. največ je majic s kratkimi rokavi - seveda :)

čas za naročila je še do jutri zvečer.

na tej povezavi (excel datoteka) lahko preverite zbrana naročila. za vsak primer, če sem morda katero prezrl.

upam, da objave seznama ne boste vzeli za kršenje zasebnosti :)

podrobnosti o načinu plačila objavim v začetku prihodnjega tedna!
Uporabniški avatar
 ero
#51802
hoj,

zbiranje naročil je zaključeno in datoteka gre ravnokar na Žolno. skupaj smo naročili za 92 kosov opreme. dokončni seznam je tu :arrow:

še manjkajoče informacije:

1. cena majice s kratkimi rokavi je 3.600 SIT

2. denar nakažite na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ, pod namen OBVEZNO napišite 'oprema TF - vaše_uporabniško_ime'
Nazadnje spremenil ero, dne 19 Sep 2005, 20:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 kustus
#51817
LP

do kdaj naj bo denar nakazan.

da bo vse o.k.
#53126
ero napisal/-a:[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena
[row]dres / majica brez rokavov[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica brez rokavov[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]? SIT
[row]dres / majica s kratkimi rokavi[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]? SIT
[row]hlačke[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]ženske[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT[/table]



Ker se bliža zima, me zanima ali bo možno in kdaj, naročiti tudi dolge pajkice :!: :?:
Uporabniški avatar
 kustus
#53127
LP

Majda mislim da je ERO rekel da bo to zadnje naročilo za dolge stvari naj se pa sami dogovorimo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA